Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Щось вчора рибалка на цьому ставку не поперла(. За пів дня 1 покльовка і в результаті 1 карась (десь 200 гр). Ловив на "убійцу" (мастирка з конопльою+кук). Поплавок на черв"яка, а потім і на манку теж мовчав.

та туфта там, теж був, сусід в 3 ночі побудив всіх криками підсака, потянув карпа до двох кіль, а ми карасів штук 30 на чотирьох людей і окунів на поплавка натягали на уху. став вже не той . 100 грн, краще в інше місце чухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Був вчора в Чарукові на ставку біля ферми з 5-00 до 13-00.Людей було багато ніхто нічого не ловив, все що зловив я на фото :

post-28993-0-77831000-1432975899_thumb.j

post-28993-0-59504200-1432975921_thumb.j

post-28993-0-02430700-1432975947_thumb.j

post-28993-0-33071300-1432975967_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був на ставочку , приїхали з Терешківців, були з 3.30 - 7.30, повний нуль, вирішили їхати на Колодеже там де сотня за рибалку.

Приїхали, красота, риба скаче, камиши шевеляться , на повороті ставка плавали три бутилки, власник сітки кинув , виймав човном карпики від 1 кг до 3 кг, на власні очі бачів, шей кричав з човна, "ви рибаки до вечора?" ми відповіли , "наврядче" , а він в відповідь " ну то зараз рибу з сіток вийму , прийду гроші брати" . Ну і мене це якимось чином вбило, ставок гарний, власник \ сторож баран.

Ми поседіли до 15.00 , самий актуальний кльов був з 9.00 - 10.30 , майже весь улов за півтори години, потім тишина і поодиночні потяжки. Вилов 5 карасів десь на півтора кіля, і з десяток маленьків карасиків на пару з плотвою і йоржами.

Персонально для мене цей ставок закритий, хіба що на шашлики приїжати, бо там гарно. Грошей не платили , бо за нас забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />хіба що на шашлики приїжати, бо там гарно. <br />
<br /></p>

Імхо, єслі тупо на шашлик з невеликою імітацією ловлі, то дуже дох...багато місць і поближче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />хіба що на шашлики приїжати, бо там гарно. <br />
<br /></p>

Імхо, єслі тупо на шашлик з невеликою імітацією ловлі, то дуже дох...багато місць і поближче.

Спору не має, но став розкішний як на мене. Шеб не чудили там, було б взагалі чудово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хтось знає що там на ставку над дорогою? Був вже там давненько то заростав потроху. Цікавить як там зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає що там на ставку над дорогою? Був вже там давненько то заростав потроху. Цікавить як там зараз.

Нормально там, місць є повно. Декілька тижнів назад десяток карасиків там вигудив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был сегодня пару часов (с 17 до 19.30) на большом бесплатном. Ставок зарос травой, фидером ловить проблемно. Видел у людей на поплавок пару карасей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был сегодня пару часов (с 17 до 19.30) на большом бесплатном. Ставок зарос травой, фидером ловить проблемно. Видел у людей на поплавок пару карасей.

Дійсно, на поплавок кльов був. В неділю взяв два десятка карасиків. Наживка - хробак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Звітую про рибалку в Чарукові. Був з 11 на 12 липня. Ловили на великому безкоштовному ставку. Приїхали в годині 20,00. Сиділо два рибаки, один вже збирався, в садку було 1-2 кг риби, всі карасі на ладошку і трохи більші. Позакидав я свої батоги, на убійцу, на макушатнік, на горох. Карп мовчав, а от карась клював стабільно з 4,00 ранку. Просидів цілу ніч, прокуняв в кріслі і зловив десь 10 карасів. З 4,00 почало клювати краще, але мала краснопірка не давала жизні... потім мелоч відійшла і більш-менш стабільно клював карась. Потім прийшов месний і каже, що вчора на блесну зловив 47 окунів і зранку показував свій улов то мав 17 окунів. Я поскручував своє все барахло надув свого катера і поплив з братом тих окунів ганяти. В результаті я загнав 11окунів + щучку на 300 грам. Брат також мав такуж щучук і один окунь. І вдома зважив свю рибу. Було 5кг. Як для халявного ставка мені там сподобалось. Сьогодні їду знову.

Ну і фото в студію...в садку улов брата.

post-19120-0-25917100-1436863594_thumb.j

post-19120-0-76034800-1436863702_thumb.j

post-19120-0-37285500-1436863734_thumb.j

post-19120-0-56384800-1436863804_thumb.j

post-19120-0-59015800-1436863836_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я знову в Чарукові. Приїхали на ніч. Звечора поплив лапати окуня. 11 штук зловив, але геть дрібний був. Вночі цього разу не ловив. Спав. Зранку в мене почало покльовувати з години 8-9. Швагро ловив на резінку. Рибу складали в один садок. Вся риба на двох заважила 8кг. Фоток нема, бо забув фотіка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можеш підказати (чи показати на карті) де там нормальний берег для ловлі з берега. Бо знаю став великий і мілкий, зарослий, так щоб довго не гадати шукати куда податись. Трава часто чіпляється чи є місця де без неї обходиться ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можеш підказати (чи показати на карті) де там нормальний берег для ловлі з берега. Бо знаю став великий і мілкий, зарослий, так щоб довго не гадати шукати куда податись. Трава часто чіпляється чи є місця де без неї обходиться ?

По дамбі є місця і біля двох шлюзів. Де більш сподобається там і сідай. А кропивка є скрізь по ходу. На човнах ловлять в основному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дамбі це мається на увазі дамба що між двома ставками, малим і великим ? Чи там справа далі є ще одна дамба ? Бо по цій дамбі що між ставками я трохи проходився і випливав на човні, то там і за 40 м від неї глибина не більше метра і кругом трава, навряд чи там реально ловити на донку... Ну тобто ловити звичайно можна, але сумніви беруть як там щось зможе клюнути якщо приманка зразу втоне в півметровому шарі трави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут ? Бо я бував тільки на ближньому до траси березі (а на ньому ловити з берега то буде мазохізм), ну і на самому плесі на човні.

12_240.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут ? Бо я бував тільки на ближньому до траси березі (а на ньому ловити з берега то буде мазохізм), ну і на самому плесі на човні.

12_240.jpgi.gif

Є два шлюза. Один По дамбі яка обведена червоним, другий в кінці ціє їдамди зліва, Біля другого шлюзу є ще приміщення напів розвалене. От і місця є по обидва боки від шлюзу центрального. і є місця біля другого шлюзу. Там все стане ясно на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

був у суботу з обіда. поплавав добряче, але рибу не знайшов, лише кілька дрібних матросів + на першому забросі щупачисько - двадцятка(в сантиметрах).

а тим часом міхалич підібрав гумку і знайшов точку, то наскубав десятка два нормальних окунів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був з п"ятниці на суботу на ніч човником. так паяє жара що навіть вночі не спішить карасик клювати, зранку жор на протязі години, що встиг витягнути то твоє. казус правда стався що заслуговує посту. те що місцеві не гребують сітками посовати не для кого не секрет, окрім рибохорони, вони звісно НІЧОГО НЕ БАЧАТЬ!!!!!! так от, човнярі в основному кучкуються біля одного берега, хто не знайшов місця під сонцем по плесу в пошуках щастя починає плавати. один рибачок припливає до нас і розказує таке: взяв блешню і погнав до протилежного берега шукати хижака, каже це пи***ць, скільки там сіток. нема куди кинути, зацепи на сітки. зловив сітку, підпливаю, підняв, відчепляю, тут чую хтось підпливає, місцеві паскуди характеристика на дерев"яних плавають коритах, і до нього з претензією шо він там копошиться, рибачок по натурі не БИК, буркнув що блешню зацепив та відчеплюю, так заготовітелі каже на абордаж до нього спробували з погрозами що "пішов на х.. зара ми тебе тут втопимо. хлопець не розгубився, одразу за телефон, черговий вивід самому не їздити все ж таки будь куди, всяке буває, "звонок другу" про що одразу п***расів попередив. ті пригальмували і одразу реверс і на берег. про інцидент як розказав то довго не обговорювали чим виховувати браконьєрів, у кожного як мінімум по два весла і цегла на якоряХ ))) але в виду того що потенційні жертви веслотерепії накивали п"ятами то так на вустах план розплати і залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь тут на форумі є тел до рибінспекції якщо можете і не байдужі наберіть і опишіть ситуацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хєр куди та рибохорона приїде, при мені стояли хлопці і звонили, правда це в Млинові було. Браки посміялись і на тому все закінчилось. А йоб...неш по голові, піде ще й заяву напише мурло. Маємо те що маємо(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хєр куди та рибохорона приїде, при мені стояли хлопці і звонили, правда це в Млинові було. Браки посміялись і на тому все закінчилось. А йоб...неш по голові, піде ще й заяву напише мурло. Маємо те що маємо(

Вони в Млинові звонили в Волиньрибохорону?

Колись викликав до браків на Вишківську старицю, то приїхали, а в Крижівку на озеро в тому році ніхто не приїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в Млинові звонили в Волиньрибохорону?

Ні, в рівненську. А чим наші кращі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...