Перейти до змісту

Рибалка в Чарукові


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

Частина сьогоднішнього улову. Добавився линок і щука. Ловилось прямо з дороги до дамби, між двома ставками.

post-2742-0-99621600-1411234634_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Завдяки laska, її останьому звітові та підказкам...вирвався на годинку простукати дно Чаруківського раю!!!

Ох і хвайний там окунець, ала троха вередливий - підхід хоче особливий до себе.

Фото робив вже дома.

post-7540-0-32040600-1411765150_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Окуня сьогодні не знайшов, а от щука, поки вітер був просто сильний - відзивалася. Вмовив чотири штуки, одна за них була маленька, але пошкодила собі зябра, випускати не було сенсу. Одна мамуся вкрала метрів зо 20-30 нанофіла з УЛайта, поки я потрохи затягував фрикціон, замотала за щось шнур (по нитці відчувалось, що риб сидить, але ні туди,. ні сюди) - почекав хвилин 15 і прийшлось обривати.

Фото не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і щучка і окунь!!!!

Сильно граються на ставу водою, всі хто ловив карася змотались до обіду.

post-7540-0-21737800-1412879620_thumb.jp

post-7540-0-86698900-1412879673_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу з колегою на ставку що біля траси. Зловили 7 кг риби (карася) на двох. І ще йому вдалось зловити щуку десь на 1 кг на "убійцу" карася))). Це був "шок" для нас коли він її витягнув. Карась здебільшого був невеликий, але клювало нормально. Ловили тільки на "убійци". На прижинах була мастирка з макухою і на гачках шаріки з запахом часнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу з колегою на ставку що біля траси. Зловили 7 кг риби (карася) на двох. І ще йому вдалось зловити щуку десь на 1 кг на "убійцу" карася))). Це був "шок" для нас коли він її витягнув. Карась здебільшого був невеликий, але клювало нормально. Ловили тільки на "убійци". На прижинах була мастирка з макухою і на гачках шаріки з запахом часнику.

Я колись ловив на пружину, поставив новеньку, блистіла гарно, не клювало, думаю треба витягнути перекинути. І коли витягував то кинулася щука, яка була успішно зловлена. Дась до 1 кг. Ось таке буває....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу з колегою на ставку що біля траси.
Це що ж, на першому, маленькому ?! :_09: Він же здається ще літом зазеленів і перестало ловитись будь що
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу з колегою на ставку що біля траси.
Це що ж, на першому, маленькому ?! :_09: Він же здається ще літом зазеленів і перестало ловитись будь що

На першому від дороги. Немає там зелені, гарне озеро. Камиша то хватає, тому більшіть ловить із дамби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, схоже що став трохи "відпочив і реанімувався". Бо влітку народу там було стільки що не можна було на вихідні знайти місце де сісти. Навіть ходили чутки що місцеві електровудками почали бавитись. І в кінці кінців це все призвело до закономірного результату - кльов і результати чим далі то ставали все слабшими і гіршими. А до кінця літа ще й вода так зацвіла капітально що виглядала ніби зеленкою полита...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора їздили на став що біля дороги, щоб перевірити карася. на 6 "убійц" жодної покльовки((. Мастирка з конопльою :0155: і ванільна + часночні шаріки.

Потім піднадоїло дивитись на це, зняв з однієї удочки "убійцу" і вцепив рибку з головкою 9 (іншої не було з собою). То кинулась одна щучка, але нажаль не витягнув((. Тільки сальто зробила, хвоста показала і пішла)). На рибхозі з човнів інші рибаки ловили, також нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Народ, що зараз робиться в Чарукові на предмет карася та коропа? Цікавлять ставки Любительський та Мамая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставок мамая спустили нібито продає(в суборенду).

Незнаю як називається той що поряд ( не рибхозний) був кум в неділю 100грн.

Був з ночовкоюжодної покльовки.

post-21340-0-88144700-1430321895_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в неділю ловив несвіч там де безкоштовно

на мука+манка+капля олії

під вечір 1-2 години

post-6471-0-78644100-1430322020_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в неділю ловив несвіч там де безкоштовно

на мука+манка+капля олії

Рибалка безкоштовно це добре. А серед вашого улову э 3 маленьких карпіка. З точки гастрономії вони ніякі та костливі. І мені шкода брати таку рибу, яб відпустив (я тільки про карпиків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставок мамая спустили нібито продає(в суборенду).

Незнаю як називається той що поряд ( не рибхозний) був кум в неділю 100грн.

Був з ночовкоюжодної покльовки.

той, що біля мамая? Любительскьй, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в суботу на вечір,

за три години дві покльовки, один карась приблизно 25-30см. хароший. якість фото розмите. не вкладаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в суботу на вечір,

за три години дві покльовки, один карась приблизно 25-30см. хароший. якість фото розмите. не вкладаю.

Це на Любительському? Як решта рибаків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, рибаків не було. на першому платному обліплено було, але щоб ловили я не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні проїжав близько 11 години ставок що біля траси, людей було море....з бордовців там ніхто не приймав участі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вчора рибалка на цьому ставку не поперла(. За пів дня 1 покльовка і в результаті 1 карась (десь 200 гр). Ловив на "убійцу" (мастирка з конопльою+кук). Поплавок на черв"яка, а потім і на манку теж мовчав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...