Перейти до змісту

с.Боголюби


ariman

Рекомендовані повідомлення

Замісь пінопласту ципляють на гачкі пружини,і дійсно з ссвого досвіду перепробувавши паро смаків краще бере на часник(взагалі на ставках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

на кук з часниковим запахом?А що це таке скажіть?А як брало на червяк чи опаришчи на мастирку?Третій ставок це той самий більший?Дуже вдячний за відповідь.

cukk-puffi-midi-chesnok.jpg

тут можна почитати опис:

http://www.shop.open...uct_117311.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарї ще цю штуку називають "їстивний пінопласт". минулого року на ставках пробував часниковий - шойто не брало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а 100грн і платити зразу це занагло , не люблю ставки де сторож бере бабки зразу і його не валить чи ти щось зловив , набагато краще ставки де беруть по совісті нехай навіть там і риба менша , минуло року був на ставкові і ми зловивли 4 карасика , то він з 2 людей взяв чисто символічно по 5 грн , тим і сподобався ставок що хазяїн совісний .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Губин (горовіський район) але на цей рік став зариблений і ловити недає , ще в лищі можна ловить плата 30 грн , але сторож тож нормальний за пару карасиків нічого не бере .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був 1 червня на відкриті става в Боголюбах. рибалка коштує 100грн. ловити дозволяє з 5.00 до 22.00. риб звичайно зловлено не було чи то погода, чи багато мішків з кормом хазяїн висипав, як було видно очевидцями но бидло воно ще те. ми приїхали ще з вечора звичайно зайняти місце, знали що народу буде троха. закинули по вудці місця забили і пішли вечеряти. той тормозяра десь в 4.00 привіз хлопаків пів буса і почались розбоки з всіма рибаками кажучи нам- батоги виймайте, а то будем ламати, та ще дозволяє тільки дві вудки. якщо взяти чесно ніхто не ловив. одні спали інші бухали, я особисто спав. Так що думайте чи варто їхати і портити собі настрійта. нерви. Прізвище хазяіна Заіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів шо мова іде про став у Зміїнці... Власник там дійсно з головою недружить .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був 1 червня на відкриті става в Боголюбах. рибалка коштує 100грн. ловити дозволяє з 5.00 до 22.00. риб звичайно зловлено не було чи то погода, чи багато мішків з кормом хазяїн висипав, як було видно очевидцями но бидло воно ще те. ми приїхали ще з вечора звичайно зайняти місце, знали що народу буде троха. закинули по вудці місця забили і пішли вечеряти. той тормозяра десь в 4.00 привіз хлопаків пів буса і почались розбоки з всіма рибаками кажучи нам- батоги виймайте, а то будем ламати, та ще дозволяє тільки дві вудки. якщо взяти чесно ніхто не ловив. одні спали інші бухали, я особисто спав. Так що думайте чи варто їхати і портити собі настрійта. нерви. Прізвище хазяіна Заіка

ну якщо він завчасно попередив, що рибалка з 5 до 22, а ви ВСЕРІВНО закинули вудки, то в чому він не правий ? Взагалі хазяям з *цікавими* правилами лову, треба на вьїзді до става ставити щити з описом їх *цікавих* правил, хто згоден, той ловить, а ні то ні, щоб люди дарма не *розкладалися* й не взнавали про *цікаві* правила в останній момент, коли й оставатись не дуже то й хочется й збиратись вже пізно (лінь, недоцільно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був 1 червня на відкриті става в Боголюбах. рибалка коштує 100грн. ловити дозволяє з 5.00 до 22.00. риб звичайно зловлено не було чи то погода, чи багато мішків з кормом хазяїн висипав, як було видно очевидцями но бидло воно ще те. ми приїхали ще з вечора звичайно зайняти місце, знали що народу буде троха. закинули по вудці місця забили і пішли вечеряти. той тормозяра десь в 4.00 привіз хлопаків пів буса і почались розбоки з всіма рибаками кажучи нам- батоги виймайте, а то будем ламати, та ще дозволяє тільки дві вудки. якщо взяти чесно ніхто не ловив. одні спали інші бухали, я особисто спав. Так що думайте чи варто їхати і портити собі настрійта. нерви. Прізвище хазяіна Заіка

А ім'я власника??? і це ский саме ставок в Боголюбах??? чи то ставок в Зміїнці... щось не зрозуміло...хто правий???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступник начальника Головного управління Держземагентства у Волинській області Заїка

Микола Олексійович, це так я розумію власник даного ставка у с.Боголюби ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступник начальника Головного управління Держземагентства у Волинській області Заїка

Микола Олексійович, це так я розумію власник даного ставка у с.Боголюби ?

от і я хотів уточнити як звати власника завіденія, по тій же причині!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В с. Зміїнець орендар ставка тов. Заїка. А Ставки в Боголюбах в оренді ніби якогось банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

був у суботу теж на 3-му. Всього 4,5 кг забрав. 2 карпіка зранку взяв, а потім норм карась йшов.

27.07 знову був на цьому ставку. Клювало погано. За день 3 кг гарних карасів зловив. Коли змотувався - щось крупне вцепилось. 15 хв тягнув - але більше 10 метрів не підтягнув. Закінчилось все тим - що та гадина тупо пішла в строну на метрів 20, зацепила за корягі, і відірвала гачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сьогодні їздив на рибу. Був на третьому ставку, що навпроти лікарні. Вирішив половити карася, оскільки щука ...скм....не бере. не було вже сьогодні терпіня йти на Стир і нічого там не зловити...Був з 11,00 до 17,00 в результаті 26 карасів, правда маленькі в основному. ловив на убійцу карася і один патик на фідер. наживка мотиль і опариш.Білет 30грн.

На протилежному березі мужикі тягли щось добре з підсаком бігали... а потім матюкались....напевно зійшов карась.....

post-19120-0-15195200-1414949624_thumb.j

post-19120-0-14241600-1414949714_thumb.j

post-19120-0-75338800-1414949829_thumb.j

post-19120-0-06887500-1414949909_thumb.j

post-19120-0-39231000-1414949978_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так званий "старий" ставок

1234.jpg

Тільки вчора був на тому місці що позначене на карті. Вискочив на годинкі дві...Клювало на черв. червяк і мотиль. Карась різний, є дрібний, но попадається й більший долоні. Результат поїздки 25 карасів . Фото нажаль немає ((( Плата вроді як 30 грн., но місцеві казали, що літом брав по 50 грн. Ловив на один фідер і донку з снастю "смерть карася" ( досить дієва там ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L, це той став що з бесідками на березі ?

Це той ставок, що показаний на карті і місце також правильно відмічене. Доречі, там вже також є одна бесідка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ніяк не доходили руки написати звіт , отже... Бажання поїхати на рибу перемогло здоровий глузд і в неділю після дощу із снігом я поїхав в Боголюби на ставок. Приїхав в 12,00. Ставок той, що відмічено на карті вище і місце теж саме. Якраз з тих місць знімались два козака... результат в кожного по десятку карасів. Декілька більших, а в основному мелоч....ще та мелоч...Ну закинув я батоги на убійцу на мастирку з мотильом + опариш. Клював той самий маленький карась. Добряче змерз і вирішив з убійцами прекращати і дістав фідера замішав прикормку і почав далі ловити маленький карасів...всіх я нашморгав аж 14 штук. Ось така рибалка получилася...

post-19120-0-92340300-1427309986_thumb.j

post-19120-0-13181600-1427310099_thumb.j

post-19120-0-40927900-1427310266_thumb.j

post-19120-0-87103600-1427310403_thumb.j

post-19120-0-46730500-1427310521_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість рибалки?

Я тоді не платив, бо ніхто не підходив. А взагалі казали, що 40грн з місцевих і 60грн із всіх інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...