Перейти до змісту

с.Боголюби


ariman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Я правильно зрозумів???

Ставок за митнецею це № 4 або 5??? (5-го на карті не видно)

post-13791-0-38552400-1370586258_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто має телефони до сторожів чи власників, особливо цікавить ставок де по 100грн, і ще, може хтось на карті помітити номери ставків і ціни? буду дуже вдячний!

Телефонов нет. Добраться легко, поворот на больницу Боголюбы, затем направо перед бывшей Таможней либо дальше за мойкой. За 100 грн. ставок - это там где купа рыбаков и машин (плюнуть некуда).

P/S/ Надеюсь, этот хаос там скоро закончится, рыбу выловят (не бесконечная же она) и мы опять там семьёй будем наслаждаться тихой рыбалкой... Всем удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Номер телефону на ставки в Боголюби, там де беседки. Там по цінах наскільки мені казали, на першому 100 грн...а на другому 30. Не сприйміть за рекламу, та додаю бо люди просили , тел.0951357964 Андрій ( можна в цього чоловіка замовляти як беседкі , так і рибалку )...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ риба там є, був там пару раз, але більше туди не поїду, там стільки зацепів!!! Порвав одну, дві , три карпових снастей, да ладно буває) но на слідуючу рибалку приїжаю те саме, шоб вже не рвати снасті поліз в воду, а там просто ЖЕСТЬ - дно ставка все в карягах, но не просто в карягах, це спеціально накидані гіляки, де не ступиш все встелено свіжо-наламаними гілляками! і це причому майже по всьому ставку! Буває проседиш цілий день а покльовок нема, а як доставати удочки - 3 з 4 удочок зацеплені!!! Питання для чого таке робити , якшо жаба давить то не давай взагалі ловити, або не роби такої фігні! Хто ловив той знає, спостерігав по ставку за іншими рибаками там зацеп ,там зацеп як клюнув карп то вже добре, але ше витягнути треба .... Не люблю таких ставків , в Новоставі там та сама ситуація, но там щей по всьому ставку колючий дріт під водою натягнутий то це взагалі ЛАЖА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Був сьогодні тут:

https://www.google.com.ua/maps/place/50°45'45.0"N+25°14'03.0"E/@50.7625,25.2341667,3984m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Як я зрозумів це перший ставок.

Приїхав в 14:00 м'яса пожарити, глянути чи щось клює.

Поки місце шукав то підходив до трьох рибаків, які ловили.

Результат ніхто, нічого незловив.

Один говорив що зранку якийсь сидів то в того було 2 карасика.

Сам закинув 2 фідера, нічого.

Колега закинув 2 фідера та поплавчанку. один карасик, 6 сантиметрів.

Були до 18:00год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був 10.04.2014 на першому тут:

https://www.google.c...2!3m1!1s0x0:0x0

Приїхав в 15:00

Змотався в 20:30

EiTOK.jpg

Fz0RY.jpg

На фото залишки, невстиг зробити в чора фото. в загальному 32 ось таких КАРАСІЩА.

Клювало на все що в мене було.

Пружина 2 шт.

Фідер 1шт.

Приманка: мастирка, пластилін клубнічний, фіш-дрім карп. Наживка: опариш, попаб часниковий, чев'як, пінопласт,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вроді другий став...там ще будка має стояти біля берега...

Якщо дивитись на це фото:

cVl8a.png

то я був на другому, але будки там не має.

бесідки на 3-му. телефон бесідок:

16Mb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто як рахує...заїзждаю з луцька тому так і рахую...перші 2 маленькі небрав до уваги,колись там стояв сторожовий вагончик недалеко від дамби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхати :g33: можна з 4-х сторін.

Я рахую по рівневі води.

З якого починаються ставки, він перший, а яким закінчуються, най нижчій рівень води, в данному випадку 5-й, він крайній. (можливо 4-й та 5-й це вже потрібно рахувати Зміїнцем :_03: незнаю

Десь так я думаю. По логіці речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вроді другий став...там ще будка має стояти біля берега...

Якщо дивитись на це фото:

cVl8a.png

то я був на другому, але будки там не має.

бесідки на 3-му. телефон бесідок:

16Mb.jpg

Напишу як це все розпізнають місцеві. 1№ називають Богушівським ставком, 2№ Боголюбський старий ставок, 3№ Боголюбський новий ставок, той біля якого бесідки. 4№ Зміїнецький ставок, і №5 приватний ставок, З"явився десь рік тому, він повністю огороджений, там все заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз цiна там?

Нікого не було, ніхто не підходив.

По ходу повезло ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на риб,на фото,ще не відомо кому "по ходу" повезло. Сторож при такому сумашедшому улові багато б про себе нового взнав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьгодні на 2-му ставку за три години з швагром 5 карисиків меньших за 10см. Сусіди теж пара карасиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хто знає...на яких з цих 5 -ти ставків є щука ...де краще ловити і які ціни ? Дуже дякую за поради ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочивав у п'ятницю на 3-му, той що з бесідками.

Поки ми відпочивали , жарили шашлик, пили горілочку, вирішили закинути дві палки з вбивцею карася

RdCBj.jpg

nmTG.jpg

Результат 2 коропа десь по 700-900гр. та 2 карася більших лодоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у суботу теж на 3-му. Всього 4,5 кг забрав. 2 карпіка зранку взяв, а потім норм карась йшов.

p.s. Коли чистив рибу, тарілка ікри була (

post-1686-0-06384500-1399806762_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у суботу теж на 3-му. Всього 4,5 кг забрав. 2 карпіка зранку взяв, а потім норм карась йшов.

p.s. Коли чистив рибу, тарілка ікри була (

Скажіть чи ви щось платили, і скільки?

На що ви ловили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. платив. Збирали гроші в 9 ранку. Біля мене було двоє - так вони в 8 вже згорнулися.

Ловив на все підряд, але найкраще клювало на кук з часниковим запахом. Так і сторож сказав - що на часник клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кук з часниковим запахом?А що це таке скажіть?А як брало на червяк чи опаришчи на мастирку?Третій ставок це той самий більший?Дуже вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...