Перейти до змісту

с.Боголюби


ariman

Рекомендовані повідомлення

База відпочинку у Боголюбах нарешті обзавелась сайтом! http://bogolyuby.com.ua/

цікаво який це ставок ? як я зрозумів то там різні ціни і різні власники ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

База відпочинку у Боголюбах нарешті обзавелась сайтом! http://bogolyuby.com.ua/

цікаво який це ставок ? як я зрозумів то там різні ціни і різні власники ???

Це ж той ставок що біля дамби, но на мою думку позиціонування себе з базою відпочинку - трошки заголосно сказано...більш точно сказати що це місце для активного відпочинку...пікніку, но не база відпочинку...хоча, можливо це лише гра слів :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База відпочинку у Боголюбах нарешті обзавелась сайтом! http://bogolyuby.com.ua/

цікаво який це ставок ? як я зрозумів то там різні ціни і різні власники ???

Це ж той ставок що біля дамби, но на мою думку позиціонування себе з базою відпочинку - трошки заголосно сказано...більш точно сказати що це місце для активного відпочинку...пікніку, но не база відпочинку...хоча, можливо це лише гра слів :-)

наскільки я зрозумів то там є цілий комплекс бесідок, футбольні, волейбольні майданчики, магазинчик. одним словом якась інфраструктура :) виглядає цікаво, але я там ще ніколи не був. оренда лодок :) щоправда ціна 150 грн за рибалку... це нормально зараз ? не дорого ???

PS: отут http://bogolyuby.com.ua/gallery знімок номер 21 (внизу) виглядає якось так класно, аж хочеться по пісочку спуститися до пірсу, сісти і закинути вудку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз цей знімок в мене аж ніяк не асоціюється з Боголюбами :0165: Я там був на всіх ставках, і щось просто не уявляю куда ж можна в реалі притулити дане фото ... :0157: І питання не в пісочку, який і так видно що просто зверху на траву висипали і це типу буде називатись пляжом. А скоріше в самій водоймі, де ж вона там має таку ширину і конфігурацію ?!

Відносно інфраструктури, то так, досить гучно це все названо. Бесідки звичайно для шашлика більш ніж достатні, з дахом і мангалами. Магазинчик по асортименту можна прирівняти приблизно до кіосків в парку (пиво, вода, чіпси)

А от зарибалку 150 грн то, як на мене, трохи забарзо, враховуючи той факт що наскільки мені відомо там зовсім немає стільки риби і аж такого кльову як на "бєлих/чорних камнях". Хоч звичайно великим бонусом є близкість до Луцьку і економія палива, але ж за десяток карасиків менших долоні просити 150 грн це вже нагло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все то добре, але на карті відмічений не той ставок, що зроблені фотки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk,

ти правий, там піску, дітям пограбатись - не більше (обвів на скріншоті), все мінімально-банальне, риби - не густо, плюс - близько, 3 км з Ковельської, мінус - багато свиноти, котрій вистачає розуму пакети\пляшки\сміття донести до зупинки 31/47 і кинути там же, в лісочок, край дороги...

555.jpg

Andriy_L,

ставок той, і фотки ті, правдра років їм так 2-3 :)

Раджу всім, краще проїхати метрів 400 вперед і зарулити в ліс біля лікарні, там зараз неймовірно гарно, є велика поляна, де можна приземлитись, навіть імпровізовані столик і колоди-лавки, і все це даром :)

і найголовніше, не смітити, інакше буде Гаражджа-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk,

ти правий, там піску, дітям пограбатись - не більше (обвів на скріншоті), все мінімально-банальне, риби - не густо, плюс - близько, 3 км з Ковельської, мінус - багато свиноти, котрій вистачає розуму пакети\пляшки\сміття донести до зупинки 31/47 і кинути там же, в лісочок, край дороги...

555.jpg

Andriy_L,

ставок той, і фотки ті, правдра років їм так 2-3 :)

Раджу всім, краще проїхати метрів 400 вперед і зарулити в ліс біля лікарні, там зараз неймовірно гарно, є велика поляна, де можна приземлитись, навіть імпровізовані столик і колоди-лавки, і все це даром :)

і найголовніше, не смітити, інакше буде Гаражджа-2

Не згідний з вами. Якщо натиснути на головній знизу зправа на вікно "як добратись" вас перекидає на стоінку http://bogolyuby.com.ua/vidpochynok і опустившись в самий низ є інтерактивна гугловська карта. от там і не правильно відмічено. (я не кажу за друге зображення на цій сторінці, там дійсно все вірно, а в низу НІ!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

збирався я збирався на рибалку, варив пів ночі горох, а потрапив на вечір зі спінінгом в боголюби на якийсь безкоштовний ставок. на трьох один шнурок на 300 грам і спортивний кокунь на поплавок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на останньому ставку, рибалив десь з 7 до 16, холод собачий, термос чаю закінчився в районі 10 ранку.

Плата 60 грн, рибаків по ставку було в районі 15 чоловік, з тих що бачив то ловили всі.

Оснастка флет-метод, прикормка карп про метод мікс + фішдрім карась часник + стік кукурудза, наживка опариш з підсадкою мотиля.

Кльов був не стабільний, бували паузи по годині півтори, але в загальному думав буде гірше.

Улов заважив 2,3 кг, кількість риб до 20 шт.

post-8893-0-17036000-1429538735_thumb.jp

post-8893-0-44142300-1429538750_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясн...бо не був там років 3...то тоді після дощу з тих гір нетошо машиною...а і пішком важко було....а де сиділи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі сторони села, за фермою чи що там зараз. Вітер був північно-західний то та сторона була комфортніша, а так думаю різниці немає.

Місцеві казали що ще тиждень-два і почне клювати дрібноття, типу така специфіка ставу, тому хто планує то не затягуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора, клювала справді лише дріброна. І то у всіх

60грн плата за став офіційно, з квиточками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наскільки воно дрібнота, хоч більше середини долоні ? :) Хоч активно клює, відвести душу можна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відвів душу в Боголюбах на третьому ставку. Сидів з 7:00 до 16:00. Зловив 55 карасиків, один попався трофейний, грам так на 300 потяне. Зі всього,на що я там попробував ловити, найкраще брало на часниковий кук. На мотиль бере як з пулємьота але мєлоч. Рибалкою задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І наскільки воно дрібнота, хоч більше середини долоні ? :) Хоч активно клює, відвести душу можна ?

Десь пів долоні, бувають і чуть більше до долоні. Кому везе то і трофейних 1-2 за рибалку можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

був 27.07.2015 в Боголюбах на ставку за 120 грн. біля бесідок. Можу сказати одне - біда. Не рекомендую зараз нікому туди їхати. З 4 ранку до 9-ти вечора - 13 карасиків, МЕНШЕ долоні. Ловив на ВСЕ. Підходили мужики, говорили що місяць назад дуже багато дохлих крупних амурів, карпів плавало. Чому - невідомо. Також говорили що бачили як запускали рибу, по ходу ще не виросла. Ввечері біля мене ще 2 рибака підсіло - улов такий же, карасики менше долоні. Ох хотів я зустріти того хто гроші збирав того вечора... (. Закрив для себе Боголюби на рік, краще поїхати на ставок аз 60 грн трохи далі, і наловити як мінімум такий же улов. Зовсім зажерлись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Глянувши на прогноз погоди (тепла швидше всього вже не буде), вирішив в цьому році ще разок посмикати карасика.

Кльов був не інтенсивний, але розмір порадував. Правда тільки вночі.

 

Один красавчик потягнув на 800 грам.

 

 

 

0-02-01-91a08c4f77b1f74278b4a44aa0ff336a55551ada8f27277397b29c51feb4679a_full.jpg

0-02-01-1242c0b98202b766c2dfebb8eb5f508d013717d6ba7b53b5bdf18538b2ea75ea_full.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був підвечір на самому дальньому від траси на Ковель ставку. Платив 60 грн. (білет, дата, сума). Карась клював маленький. Все відпускав. Думав вже збиратися додому, але після заходу сонця клюнуло пару штук грам по 250-300. Вирішив затриматися і пробув до півдругої ночі. Вночі хоч і рідко, але клювали тільки "залікові" карасі. Ловити вночі певно дозволяють (швидше всього за додаткову плату), бо з протилежного берега корабликом неодноразово завозили прикормку, а можливо й снасті. Ну там "чистокровні" карп'ятники засідали )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...