Перейти до змісту

знову вакцинація і знову смерті


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, 4 вересня, головний педіатр управління охорони здоров’я Волинської ОДА Людмила Рожко офіційно заперечила те, що смерть 5-місячного малюка, який помер через два дні після вакцинації, пов’язана з «Пентаксином». Вона вважає абсолютним абсурдом звинувачувати у смерті цей медичний препарат. За висновками експертизи, хлопчик відригнув після годування і захлинувся. Людмила Рожко зазначила, що батьки малечі не мають ніяких претензій до лікарів. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Як повідомляв ЗІК, трагедія на Волині сталася у середині серпня. 12 серпня маляті зробили щеплення, а через два дні його не стало. Про цей випадок стало відомо лише сьогодні, 4 вересня, але по датах він збігається з іншими трьома смертями дітей після вакцинації – у Донецькій і Запорізькій областях. Як і тоді, смерть немовляти з Волині лікарки з щепленням не пов’язують. Висновки судово-медичної експертизи: хлопчик відригнув і захлинувся.

Нагадаємо, 17 серпня у реанімації лікарні Вишневського у Донецьку померли двоє діток – трьох і чотирьох місяців. Кожен з них за декілька днів до смерті був щеплений вакциною «Пентаксим» виробництва французької компанії Sanofi Pasteur.

Раніше, 5 серпня, наступного дня після щеплення двома вакцинами, у тому числі і «Пентаксим», померло чотиримісячне немовля в Енергодарі (Запорізька область). У Міністерстві охорони здоров’я стверджують, що обидва інциденти ніяк не пов’язані із застосуванням «Пентаксиму».

Варто зазначити що торік Міністерство охорони здоров’я також заперечувало причинно-наслідковий зв’язок між смертю 17-річного школяра з Краматорська (Донецька область) Антона Тищенка і його вакцинацією індійським препаратом Trevisac проти кору і краснухи. Втім пізніше в ході розслідувань ГПУ і спеціальній слідчій комісії Верховної Ради було встановлено, що причинно-наслідковий зв’язок між смертю підлітка і вакцинацією все ж існував.

джерело

ЗІ:дивно,що всі діти вмирали не від вакцини(при чому однієї і тієї ж) протягом 3-х днів.В даних випадках я медикам не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы это было из-за вакцины - смертей было бы намного больше, а не 4 ребёнка на всю Украину. Или по вашему прививки делали только им? Ежедневно умирают дети, по разным причинам. Связывать каждую смерть с прививкой - глупо. Даже если это и произошло из-за прививки (четыре случая) - все остальные дети никак не прореагировали и стались живы. Не логично ли предположить, что умершие дети были аллергиками и просто произошла реакция на какой-то компонент прививки или же у них был очень слабый иммунитет? Кроме того причина смерти может быть любая, тот же SIDS.

Не хотите прививать детей - не надо. Но истерию тоже не надо разводить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, медики, для того і є щоб зберігати життя інших людей, а тим паче дітей та новонароджених.

А то шо алергічні реакції, то хай перевіряють, чи міняють препарати, мені пох, таких ситуації не повинно бути, тим більше неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зараз маємо надзвичайно великий доступ до інформації в порівнянні з часами СССР - це дуже добре. Я також на 100% впевнений, що в ті часи (СССР) були такі самі випадки і про це люди просто не знали.

А на рахуном медицини (дружина працює в фармацевтичній компанії) скажу: лікарі виписують хворим ті препарати по яких в них ідуть акції, а аптеки продають (радять купити) також тільки акційні препарати (в цьому плані Індія рулить повним ходом)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також не довіряю медикам, особливо якщо врахувати яких деб*лів випускають наші мед. проф. училища. Доктор Хаус рулить..

В черговий раз переконуюсь, що українці заслуговують на таких деб*лів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зараз маємо надзвичайно великий доступ до інформації в порівнянні з часами СССР - це дуже добре. Я також на 100% впевнений, що в ті часи (СССР) були такі самі випадки і про це люди просто не знали.

Може ти здивуєшся,але доступ до інформації по щепленням зараз більше закритий ніж в часи СРСР.Не віриш, сходи в поліклініку і спробуй довідатись про походження вакцин,зберігання,транспортування,тестування і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на ВТ о 13.00 і 21.00 один із сюжетів - розслідування з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зараз маємо надзвичайно великий доступ до інформації в порівнянні з часами СССР - це дуже добре. Я також на 100% впевнений, що в ті часи (СССР) були такі самі випадки і про це люди просто не знали.

Може ти здивуєшся,але доступ до інформації по щепленням зараз більше закритий ніж в часи СРСР.Не віриш, сходи в поліклініку і спробуй довідатись про походження вакцин,зберігання,транспортування,тестування і т.д.

Я не про ту інформацію написав - я маю на увазі про бистрі повідомлення на радіо, телебаченні, інтернеті про різні часом навіть не перевірені події, що призводить часом для психозу серед населення. В радянські часи літаки падали (кораблі тонули, різні об'єкти взривались) із сотнями пасажирів на борту і про це ніхто ні де навіть і стрічку не писав і ніхто про це нічого не знав... От тоді то і не було доступу до інфи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гірше всього, що в тому ніхто не збирається серйозно розбиратись. І підхід у бюрократів від медицини бюрократичний - як до штампу на бумажці, треба щоб було, а все інше - не хвилює :angry:

Хоча, скоріше всього, прививка - не причина смерті, а от "остання крапля", це точно. І трохи більше уваги до того, коли робити, а коли не робити прививку, то не було б тих випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ніяка прививка в основному не призводить до смерті,призводять до смерті те ускладнення,группа ускаднень які зьявляются після прививки

2 думаю процентів так з пьять тільки виходить на телебачення іто мабуть тільки того що батьки підняли вже надто великий кіпіш

3 а випадки які прямо не привели до смерті,а стали причиною або важкопереносимої хвороби або хвороби хронічного (пожиттєвого) характеру, то ті взагалі ніде і ніяк не афішуются,в основному тому що доказати майже неможливо, наприклад алергії зараз в дітей як добрий день,хоча раніше це була рідкість

4 прививки перевіряются тільки перша партія,а потім сунется все по одній і тій же бумазі без зберігання норм ні транспортування ні зберігання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ніхто не може з точністю сказати що і як. смертність зараз чому перевищує народжуваність? вимираєм! хто здоровий? невірю, як що хто знайдеться! що їмо, що пємо, чим дихаємо, чим оточені... а це відповідно впливає на наших дітей! хто раніше думав, що в початковій школі повно дітей з гастритами! та навіть з язвами. мовчу про алергії! людина може померти і від бджоли, і від банального аналгіну. так що чому так сталося можна лише гадати. мої діти привиті, побічних наслідків Богу дякувати не було. Паротит-вітрянка пройшли в дуже легкій формі. не хворіють. алергії мали, вже минулось. слідкую за всім, що їдять, коли, скільки раз, що одівають, на чому сидять (мали алергію на горшок! куплений на базарі). слідкую коли дають прививку, чи не було недомагань, скільки часу пройшло, чи нема епідемій в школі, чи в класі, чи ми в сімї всі здорові (контактні). третю дитину буду прививати (як народжу).

Все страшно, бо у нас гроші та чийсь заробіток на першому місці, але буду старатись тримати під контролем. Зважуючи плюси і мінуси прививок, віддаю перевагу робити. а ви... кожен вирішує за своїх дітей сам, і сам несе відповідальність до кінця.

дай Бог, щоб все добре було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях слухав по радіо виступ керівника управління освіти Луцька. Він навів цифру - показник здоров'я школярів по різним параметра знаходиться на рівні 50-их років попереднього століття. Головні причини цього - екологія та харчування... Дуже сумно та моторошно стає від цього...

Як приклад:

"В Белоруссии студент Минского института управления скончался на занятиях по физкультуре, во вторник, 15 сентября, сообщает БЕЛТА . По факту смерти ведется прокурорская проверка. мерть наступила вечером 14 сентября непосредственно во время занятий. Причина смерти не установлена. «Он бежал, бежал — и умер» — сообщили агентству в прокуратуре Заводского района Минска."

http://news.rambler.ru/Russia/head/3751360/

Тут вже і прививок не потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зважуючи плюси і мінуси прививок, віддаю перевагу робити. а ви... кожен вирішує за своїх дітей сам, і сам несе відповідальність до кінця.

В тому-то й справа,що відповідальність в обох випадках на батьках,держава,як ми бачимо повністю вмиває руки у випадках негативних реакцій на щеплення.

ЗІ:доречі про гастрити і язви в школярів.Відкати та хабарі призвели до повальних випадків отруєнь в садочках і школах по Україні.І знову ніхто за це не відповідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна прививка, як і любий медичний препарат має свої протипоказання. В нашій державі головна проблема заключається в тому - що всім дітям прививки роблять "під гребінку", тобто поголовно. Як би перед прививками проводили повний комплексний огляд дітей - то певній кількості з них можливо деякі прививки перенесли б на пізніший термін. Тоді б не було тих інцидентів із фатальними наслідками які є зараз після прививок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В London Times May 11, 1987, була опублікована стаття що вірус імунодефіциту (ВІЛ) був викликаний вакциною проти оспи. Массовою вакцинацією африканського населення займалась ВООЗ.

http://hubpages.com/hub/Smallpox_Vaccine_T...ered_AIDS_Virus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях слухав по радіо виступ керівника управління освіти Луцька. Він навів цифру - показник здоров'я школярів по різним параметра знаходиться на рівні 50-их років попереднього століття. Головні причини цього - екологія та харчування... Дуже сумно та моторошно стає від цього...

Як приклад:

"В Белоруссии студент Минского института управления скончался на занятиях по физкультуре, во вторник, 15 сентября, сообщает БЕЛТА . По факту смерти ведется прокурорская проверка. мерть наступила вечером 14 сентября непосредственно во время занятий. Причина смерти не установлена. «Он бежал, бежал — и умер» — сообщили агентству в прокуратуре Заводского района Минска."

http://news.rambler.ru/Russia/head/3751360/

Тут вже і прививок не потрібно...

і ще один приклад, сумний на жаль...

ВО ВРЕМЯ СОРЕВНОВАНИЙ "ПРИЗЫВНИКИ РОССИИ" ШКОЛЬНИК ПОДТЯНУЛСЯ И УМЕР

24.09.2009 16:46

В Ярославской области во время соревнований по военно-спортивному многоборью "Призывники России" умер ученик 9-го класса Гаютинской средней школы. Как сообщает пресс-служба СКП РФ, трагедия произошла 22 сентября в спортивном зале школы №2 Пошехонья, когда ученики сдавали норматив по подтягиванию на перекладине. Подросток после выполнения этого упражнения почувствовал себя плохо, на месте ему была оказана медицинская помощь и вызвана бригада скорой помощи. Однако после того как 14-летнего мальчика привезли в больницу, врачи констатировали его смерть.

По данному факту проводится доследственная проверка.

http://www.regions.ru/news/2240681/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився репортаж у новинах СТБ,у ньому йшлося про те яке нікчемне здоров*я у сучасних школярів,показували, як проводили якісь тести на визначення фізичних навантажень на організм дитини...

Результати шокуючі , більшості дітей не можна давати тих нормативів з фіз-ри через кволий організм, вони не в змозі робити те ,що робили їх батьки;рекомендують переводити таких дітей у спецгрупи.

Тенденція погіршання стану здоров*я сучасних дітей невпинно зростає,серед причин називали і екологію і харчування й найголовнішим фактором є відсутність або ж мала кількість фізичних навантажень.Діти не бігають по вулиці ,як ми колись,не займаються спортом,хоча б мінімально,а просиджують біля телевізора чи ж комп*ютера...

З такими темпами ми можемо перетворитися на країну дегенератів,якщо,звісно,самі не будемо слідкувати за здоров*ям й побутом наших дітей!

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...