Перейти до змісту

знову вакцинація і знову смерті


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

На підприємстві СКФ Україна вісить пам'ятка для працівників від адміністрації "типу" як вберегти себе від грипу A/H1N1. В одному з пунктів вказано "не робити щеплення від вірусу грипу". І зразу пояснення - організм ослабить а перед хворобою не вбереже. Тобто ситуацію тільки погіршить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підприємстві СКФ Україна вісить пам'ятка для працівників від адміністрації "типу" як вберегти себе від грипу A/H1N1. В одному з пунктів вказано "не робити щеплення від вірусу грипу". І зразу пояснення - організм ослабить а перед хворобою не вбереже. Тобто ситуацію тільки погіршить...

О! А давайте в поліклініках будемо підшипники випускати і пам"ятки там на стінах вішати, як це робити. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зара багато хто від щеплень відмовляється, мене мої батьки до 6 років вберегли від цього, далі просто в школі вимагали, і за це я своїм батькам вдячний...

наша медицина звичайно не взмозі відповісти на питання чи потрібні ті щеплення взагалі - нехто в цьому до кінця не розуміється, а роблять бо так їх вчили.

Я наприклад черговий раз пересвідчився як в нас відносяться лікарі до пацієнтів коли проходив по віськомату обстеження в лікарні - мені протягом місяця зробили 3 рази ренген грудної клітки , а комісувати мали по причині вродженої вади в серці... я намагався переконати лікарів що ренген раз на рік можна робити, але їм всерівно - кажуть в 2004 у вас було викривлення хребта - зарас повинні обстежити і обійти цю процедуру у вас неяк не вийде.

Вийшло так що пройшов ренген 1 раз у віськоматі і 2 рази у 2-й міській лікарні на старому-трехлявому аппараті, причьому під час самої процедури я знаходився від джерела випромінювання на відстані 10-20 см, а це взагалі то дуже небезпечно, тому як на такій відстані попадаєш не тільки під дію гамма-випроміцювання...

але шош поробиш - обовязок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...