Перейти до змісту

Чому вам подобається астрономія?


Рекомендовані повідомлення

Почну з себе. В 6-7 років мені подарували енциклопедію астрономії. Все читав. Любив дивитися фотографії. Потім пішов інтерес дивитися на зоряне небо. Пізніше цікавився аномаліями (НЛО:)). Потім в 9 років викинув цю ідею з голови. Пізніше став вивчати її поглиблено.. Наприклад світлові роки, сонячні бурі, затемнення, пульсари, пішли також подвійні зорі, системи, сузір'я і т.д.

Астрономія - загадкова, як і всесвіт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это бездна небесная к себе притягивает. Люблю читать про галактики и черные дыры :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається, і все! :) Частково навіяно фантастикою. З астрономії більше подобається астрофізика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто з вас спостерігає за небом озброєним оком періодично хоча б 2 годинки раз в тиждень? Оброєним - це на крайній випадок бінокль 8-ми кратний? Хто бачив супутники Юпітера? Кому вдалося затриматися на місяці хоча б годинку та замалювати свої спостереження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спостерігаю небо 2-мегапіксельною камерою свого телефона. Бачив навіть Плутон і Харон:)..

А якщо чесно то ніхто майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто з вас спостерігає за небом озброєним оком періодично хоча б 2 годинки раз в тиждень? Озброєним - це на крайній випадок бінокль 8-ми кратний? Хто бачив супутники Юпітера? Кому вдалося затриматися на місяці хоча б годинку та замалювати свої спостереження?

Я :) А несколько лет назад(ул. Шота Руставели) на крыше твоего дом смотрели в телескоп почти всю ночь на Сатурн и делали зарисовки. Так же наблюдали Марс когда он находился ближе всего к Земле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сейчас с 9 вечера видно Юпитер класно. Если будет желание и возможность, я могу на ГПЗ обеспечить наблюдение Луны с Юпитером в небольшой телескопик, лучше которого в Луцке нету ни у кого. Могу и в большой, но тогда нужно брать машину и ехать за город.

Да, привет, Хексус ;). Это было на дружбы народов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сейчас с 9 вечера видно Юпитер класно. Если будет желание и возможность, я могу на ГПЗ обеспечить наблюдение Луны с Юпитером в небольшой телескопик, лучше которого в Луцке нету ни у кого. Могу и в большой, но тогда нужно брать машину и ехать за город.

Да, привет, Хексус ;) . Это было на дружбы народов

А да, точно(даже номер дома теперь вспомнил). Просто рядом находятся, перепутал. Можно организовать и за город. Машина есть, только надо будет заранее договориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте всі, хто має телескопи! А давайте якось організуємо щось на зразок "ознайомчої астроночі" для тих, кому цікаво, але хто не має телескопа, але хотів би заглянути в небо зі начно більшою зоряною величиною, ніж дає око. Покажемо людям Місяць, планети та їх супутники, кілька галактик, зоряних скупчень, туманностей. Можна буде вранці на Сонце навестись, показати плямки (правда, їх зараз-то не дуже є :() Скинутись по якихось 5 грн і купити чаю\кави, щоб новачки не позасинали :). Такого в нас напевно ще не було... Ну як? Свої 2 телескопи і бінокль гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть самодельный телескоп, дает 20-и кратное увеличение, сойдет за одноглазый бинокль :) Так что я с вами.

З.Ы.: Есть на чем ехать, если надо будет ехать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає, скільки коштує телескоп ціна-якість? Це дійсно надзвичайно цікаво. Та й ідея провести "лікнеп" з питань астрономії, думаю, буде масово підтримана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, чудово! Отже публіка назбирається. Давайте поки що визначимося, хто точно притащить свій телескоп. На даний момент, наскільки я зрозумів, уже є 4 інструменти: три мої + саморобна труба Хексуса (цікаво подивитися на це!))). Це вже добре! Хто і що ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає, скільки коштує телескоп ціна-якість?

ну, це питаннячко на вічну дискусію. раджу відвідати http://www.astromagazin.net

та astroclub.kiev.ua - форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могу так же помоч с транспортом + могу взять с собой мангал и маленькую барбекюшницу(сосиски пожарить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любом случае за городом :) Там небо намного чище и звёзд как бы больше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мечты, мечты, где ваша сладость? Любовь ушла, осталась гадость.." Ні байка, ні бумера нема... Як би то телескопом скористатись, вивезеним ентузіастами за місто... Якби ще й на гірку якусь ...

До речі, у вересні-жовтні ідеальні умови для нічних спостережень любителями астрономії неба.... І однозначно за містом... Сам дивився останній раз в телескоп 10 (!!!) років назад....

А про захоплення астрономією.... Є фраза така... "Якби лиш на одному місці планети Земля була точка, звідки можна було б побачити зорі, то вона стала би місцем постійного паломництва людей..." Які ж гарні безхмарні безмісячні осінні/зимові вечори за містом! До речі, треба як мінімум кілометрів за 20 від великих населених пунктів та великих магістралей (особливо на півдні і заході) дивитись на небо, та і в селах багато світло не вітається (ферми, токи, лазерні шоу ;)...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мона на Боремель поехать,там и вода есть(с вечера порыбачить :) ),и количество звезд АГРОМНОЕ!!!(почему-то запомнилось),ночью пожарить улов :),и заночевать если кто "отрубиться" можно . С человека - 70грн место (на базе "Мотор") . Владельцу оптики "ВСЁ НА ХАЛЯВУ" :)

.. подходит такой вариант??

или предлогайте ещё варианты ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, 70 грн за місце - небагато хто захоче напрягатися. Треба зробити це макс. доступним - це і в плані коштів і географії. Звичайно, спостерігати в місті - так собі, але за 20 км - думаю, також забагато. Я би зміг запропонувати класне місце, але десь рік тому його обгородили і туди вже ніяк податися. Давайте якось визначимося з місцем. Хто живе на окраїнах - де менша засвітка? Може десь в якомусь селі чи біля якоїсь дороги є відкрита площадка (якесь поле?) - бо не хотілося би, щоб наприклад Південь з його мегаскупченнями і туманностями був закритий, ну і Північ - бо тоді Хі і Аш Персея пропаде. Вони то все таки височенько над горизонтом, але все таки дерев має бути мінімально. Мені здається, десь аж за Ліпінами щось подібне є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Между Липинами и Прилуцким в полях возле Панского Леса достаточно открытые и тёмные пространства, есть холмики. Засветка будет со стороны Луцка (прирмерно с запада), но не очень большая. До города - около часа (если пешком), 20 минут (если велосипедом) и 20-30 минут (если машиной, с учётом полевых дорог).

post-419-1252743987.jpg

А 70 грн... действительно, немного перебор. Это скорее отдых с просмотром звёзд, чем просмотр звёзд с отдыхом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...