Перейти до змісту

Подія в Луцькому замку


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я був трішки на Джаз фестивалі вчора. Так от четверо дівчат стояли на стіні замку (як і багато інших людей) Она з них (як і багато інших) опиралась на деревяні поручні. Отже, поручень відломився і дівчина впала вниз. Бачили всі. Але байдужість людей мене вразила. Можливо чоловік тільки двадцять звернули на це увагу і щось робили, хто побіг до неї, хто побіг по швидку, а хто просто перестав дивитись той концерт. Всі інші насолоджувались джазом. Слава Богу дівчина жива, принаймні була допоки я там був. Я просто звідти пішов, концерт мені не пішов якось :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був трішки на Джаз фестивалі вчора. Так от четверо дівчат стояли на стіні замку (як і багато інших людей) Она з них (як і багато інших) опиралась на деревяні поручні. Отже, поручень відломився і дівчина впала вниз. Бачили всі. Але байдужість людей мене вразила. Можливо чоловік тільки двадцять звернули на це увагу і щось робили, хто побіг до неї, хто побіг по швидку, а хто просто перестав дивитись той концерт. Всі інші насолоджувались джазом.

А сам то що робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ограды и лесницы в замке стрёмные-неудобные, и ходить там нужно очень острожно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рипнувся дзвонити але швидка була поряд.

Я просто звідти пішов, концерт мені не пішов якось
:-( та й цілий вечір було не пособі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо чоловік тільки двадцять звернули на це увагу і щось робили, хто побіг до неї, хто побіг по швидку,

Думаєш 20 чоловік було мало? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це значно краще ніж якби ВСІ обступили її й недавали підійти лікарям зі швидкої <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Треба було всім глядачам підбігти до місця події і скрушно кивати головами... Це значно полегшило б роботу лікарів.

Я теж бачив подію (здалеку, мені навіть здалось, що падав чоловік), зрозумів, що нічим там не допоможу, то й не став робити ніякого галасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не казав щоб усі бігли, просто якось страшно коли людина та ще й превселюдно калічиться чи гине але ніхто не припиняє розважатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не казав щоб усі бігли, просто якось страшно коли людина та ще й превселюдно калічиться чи гине але ніхто не припиняє розважатись...

это говорит о том, что музыканты играли отлично :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде.. Тарас Веніамінович не дуже блюдюТ-с благоустрій свого дітища видно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не казав щоб усі бігли, просто якось страшно коли людина та ще й превселюдно калічиться чи гине але ніхто не припиняє розважатись...

Пропонуєш щоб після кожного такого випадку організатори концертів згортали лавочку і йшли по домах? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був трішки на Джаз фестивалі вчора. Так от четверо дівчат стояли на стіні замку (як і багато інших людей) Она з них (як і багато інших) опиралась на деревяні поручні. Отже, поручень відломився і дівчина впала вниз. Бачили всі. Але байдужість людей мене вразила. Можливо чоловік тільки двадцять звернули на це увагу і щось робили, хто побіг до неї, хто побіг по швидку, а хто просто перестав дивитись той концерт. Всі інші насолоджувались джазом. Слава Богу дівчина жива, принаймні була допоки я там був. Я просто звідти пішов, концерт мені не пішов якось :-(

Я там теж учора був, але не бачив власне самого трагічного випадку. Побачив тільки що їде швидка і одразу перша думка була такою що хтось впав зі стіни замку. Нажаль вона підтвердилась. І хоч я продовжував сидіти напроти сцени моя увага була прикута до швикої. Але іти до місця події не було сенсую. Реально б я там нічим не допоміг.

Мене вразило наступне - те що не зробили паузи у програмі концерту поки працює швидка. Особливо бридко було слухати співачку яка виступала у той момент така радісна промовляючи слова: "Мы все здесь щасливые люди, каждый присутствующий здесь!"

Теж до кінця не сидів.

Доречі на сайті http://jazzclub.lutsk.ua/ нісчого не сказано про цей нещасний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так а що ж з цією дівчиною зараз? думаю гепнулась вона добряче :( добре хоч жива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда это было? До семи вечера? Позже?

Мы стояли на "новооткрытой" стене, справа от входа. Опирались на перила. Я так смотрел на плошадку внизу и визуализировал, как оно, когда перила проваливаются и ты летишь вниз... Смотрел на эти перила и думал, что ни разу они не надёжные, что неплохо было бы регулярно их менять... Падать высоко, этаж третий, примерно...

Жесть?

Согласен, реакция организаторов неправильная. С другой стороны, они могли этого не видеть. А понять, почему стоит скорая, не видя, что происходит, сложно. Хотя, можно было и поинтересоваться.

А вот до конца зря не остались. Последний номер программы того стоил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда это было? До семи вечера? Позже?

Скорая приехала около семи +- 15мин, В это время выступала певица Hoya или Heya не знаю как правильно. Падала девчонка с той стены что напротив входа, со стены открывается вид на с. Рованцы.

Я заметил что один из организаторов и ведущих программы был возле скорой. Событие для них не осталось незамеченным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорая приехала около семи +- 15мин

на таких акциях могли бы и постоянно подежурить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скора чергувала біля входу в замок.

Що цікаво в жодних ЗМІ немає про це згадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тій стіні шо напроти входу, з одного краю перило було відламане, сам бачив на день незалежності. Ше тоді була думка, шо хтось може спертись і шугнути вниз. Власне так і сталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно швидкої, то немає чого тут якраз наклепи робити - ми стояли з того краю, і поки чоловік побіг за швидкою, вона вже вїзжала в замок. Вона чергувала поруч і як тільки їй сказали, відразу зявилась (буквально кілька хвилин).

Мене більше вразило, що перило обламане і далі залишалось висіти, а керівництво замку навіть не перекрило вхід на небезпечне крило - що робиться елементарно просто. Плюс я так і не зрозуміла, чому на місці події так і не зявились жодні представники правоохоронних органів. Чи вже такі речі їх не цікавлять?

А взагалі, хтось щось чув - що все таки в результаті з людиною? Жива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене більше вразило, що перило обламане і далі залишалось висіти, а керівництво замку навіть не перекрило вхід на небезпечне крило - що робиться елементарно просто.

Выход на стену были закрыт, потому что мы так и не смогли туда попасть, чтобы спрятаться под крышей, когда начинался дождь. Висели верёвки с красными тряпочками на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А згадайте караоке з Кондратюком яке проводилось в замку, склільки туди позалазило людей, воно і так свій вік віджило а тут маса народу. Наслідки могли бути гіршими (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть як звати того поляка який відкривав програму концерту у суботу. +1

Вже не треба, знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...