Перейти до змісту

Засіб проти похмілля


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
а шо енто такоє? похмілля?

+1 :)

Теж не знаю, бо сильно не напивалась ніколи.

А після п’янки мені помагає активоване вугілля з розрахунку 1 табл. на 10 кг ваги, менше не поможе.

Ненавиджу коли заставляють напиватися :( і непиття вважають кровною образою... це не нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненавиджу коли заставляють напиватися

Бідолаха... Силоміць до рота ллють? От же ж трапляються такі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA

не чекав таких дурниць від тебе.. чесно..

І взагалі, від жінки чути слова типу, "Навалюватся треба " - противно, як мінінмум противно, а ще гидко.. Тобі ж дітей народжувати!! А ти так гвалтуєш свій організм.. при чому добровільно.. а потім плакатимеш, що дітей не матимеш, чи якісь ускладення під час вагітності чи пологів, і нарікати тоді варто буде лише на себе...

А заміж, це ще не кінець життя, і рот,як сказали вище, не зашиють, чи може боїшся, що чоловік буде "наказувати" за п'янство??

Звучить ніби останній обід перед смертною карою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо енто такоє? похмілля?

+1 :)

Теж не знаю, бо сильно не напивалась ніколи.

А після п’янки мені помагає активоване вугілля з розрахунку 1 табл. на 10 кг ваги, менше не поможе.

А я ну дууууууууууууууууже добре знала, що це таке :)

І хватило витримки забути :)

НЕпиття річ цікава. Про це можна взагалі окрему тему створювати - про реакцію людей, родичів, знайомих, про те, що в барахз дешевше пити, ніж НЕ пити, про поведінку на культурно-масових двіженіях, про самопочуття і тенденції до зміни-незміни компанії, про зміни ставлення "друзів" до тебе, про самопочуття і зміну психологічних реакцій і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По топіку.

http://www.pohmelie.net/ - цілий сайт присвячений похміллю, і лікуванню оного..

Ну і Тітка Вікі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви всі на дівчину накинулись млять?!

Вона не питає вас чи пити їй чи ні. Вона питає, чим варто їй похмілля лікувати опосля.

А ви зі своїми додупенськими псевдоповчаннями..

Те, що ви будете репетувати, як хріново пити - ніфіга не дасть. Захоче - сама розчехлиться.

Так що ша пліз. НЕ лізьте зі своїми повчаннями, куди не тре :) Бо то троха забардзо вже :)

це я щодо

І взагалі, від жінки чути слова типу, "Навалюватся треба " - противно, як мінінмум противно, а ще гидко.. Тобі ж дітей народжувати!! А ти так гвалтуєш свій організм.. при чому добровільно.. а потім плакатимеш, що дітей не матимеш, чи якісь ускладення під час вагітності чи пологів, і нарікати тоді варто буде лише на себе...
Угу, лучше действовать

Ведь -....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn Я чомусь а ні на мить не сумнівався, що ти заступишся. То вже давай і рецептами ділися. Чого вже там.

Це я до того, що не гоже. Можна було написати по-людськи:

Дєвічнік. Много дуронго, тобто спиртного..і як результат - бодун.. шо рабить? Чим лікуваатися.. раз вже так сталося.. ??

А не кричати на весь світ , що треба бухать!.. тьфу..!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я шота і не помітила, щоб тут хтось кричав, шо вааааааааааа!!! бухать таварісчііііііііііііііі!!!!!!!!

ПРийде час- пойме, що то не сама вєсєлуха в жизні, втомиться, або їй надоїсть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я шота і не помітила, щоб тут хтось кричав, шо вааааааааааа!!! бухать таварісчііііііііііііііі!!!!!!!!

Да?, ну то я тебе тицьну! Де кричали..

Роз"ясняю ситуацію))): Навалюватись ТРЕБА))

Ще питання є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то мож їй треба :)))) там же ж не написано ФСЄМВАААААААТАКУМЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯяя!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))))))))))))))))))) ОЙ, НУ І РОЗСМІШИЛИ ВИ МЕНЕ..)))

Розповідаю - дівчачник пройшов - "навалитись" не вдалось, хоча неспавши всю ніч, а протусивши в клубі - стан організму вранці важко відрізнити від похмілля))..

от..

О, і Женіку, про "навалюватись" я просто процитувала МІХа, ...

А про про мої репродуктивні можливості, ІМХО, взагалі, як мінімум, не виховано писати..

.

Короче, Дєвішнік пройшов Афігєнно)))

Друзі, дчкую усім за поради!!! Чесно скажу скористалась тільки одною - сном, інші не пригодились))

Думаю що топік комусь ще і користь принесе!

пеес: Осінь, палучай +1! :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, і Женіку, про "навалюватись" я просто процитувала МІХа, ...

А про про мої репродуктивні можливості, ІМХО, взагалі, як мінімум, не виховано писати..

Я не писав про твої репродуктивні можливості, а якраз навпаки, завважив не виключену можливість.

І не збирався тебе виховувати, в 24 роки вже діійсно повинен був би бути свій розум.

Вдалого тобі шлюбу. !! Міцної сім'ї, розуміючого чоловіка, здоровеньких діток! . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, і Женіку, про "навалюватись" я просто процитувала МІХа, ...

А про про мої репродуктивні можливості, ІМХО, взагалі, як мінімум, не виховано писати..

Я не писав про твої репродуктивні можливості, а якраз навпаки, завважив не виключену можливість.

І не збирався тебе виховувати, в 24 роки вже діійсно повинен був би бути свій розум.

Вдалого тобі шлюбу. !! Міцної сім'ї, розуміючого чоловіка, здоровеньких діток! . :)

Знаєш, як кажуть, твої слова та й Богу в вухо!!!!!!!!!!!)))))

Дякую!!!!!!!!!!

Буду брати приклад з тебе і народжуватиму виключно такий красунечок-спортсменочок і хлопчиків-козаків, як твої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA - все, тепер в Еротоманії ти більше не писець, тобто не писун, тьфу ти - не дописувач(ка). О.. :)

Спалить тебе чоловік там.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте 2ве! Познакомились небось на бордовке? :D

познайомилися на чятовці bizarre, а борд - як логічне продовження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...