Перейти до змісту

организация....


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
Дуже цікавий форум. Особливо для всього світу. Особливо - коли ніхто не здогадався створити розділ "Наше місто". Таке враження, що думати всім ліньки. :)

Пи.Си. 2 Адміністрація: Може все-такі створити розділ "Наше місто" ?

Я в ній створю тему "Фотогалерея".....  :) , та буду час від часу пару-тройку фоток постити....  :)

Виконано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу.

- А ещё я умею на гармошке играть.... (с) Матроскин.

А ещё было бы неплохо там и расписание всяческих там поездов и автобусов запостить...... :) , это было бы весьма кстати.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Угу.

- А ещё я умею на гармошке играть.... (с) Матроскин.

А ещё было бы неплохо там и расписание всяческих там поездов и автобусов запостить......  :) , это было бы весьма кстати.... :)

У нас не сайт "Урк Залізниці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. А ще й всяких там автодорів багато. :o

Тільки є зазвичай прийняті речі для сайтів, які претендують на життя, до того ж як міські ресурси.....

Якщо ліньки просувати інформативність сайту, то хоча б створити тему з відповідними лінками. (Якщо знайдете такі).

Зрозуміло - in my humble opinion.

І по суті роботи форума.

Глюків трохи є. І досить неприємних, як для юзверя. Зокрема про один з них говорив в темі про фото міста. Було б непогано його усунути.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да люди - форумів багато, - потрібно старатись за відвідуваність нашого, а то розвели тут не Укрзалізниця і т д. - Вам хіба б було не приємно - зайшов на форум і знайшов все що треба :) .

Да, я б не проти підняти тему мобілок - прошивки розлочки обмін софтом і досвідом - всі ж час від часу з цим зтикаються - навіщо далеко бігати, коли можна спитати в "своїх" - а пізніше буде й привід зустрітись випити пива. Я вважаю для старту необхідно його зробити різнобічним, а потім по рейтингу тем вибрати що розвивати, а що закрити. :)

Ото політ мислі пішов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заодно открыть кружок "спаяй сам"...

как я понимаю без пайки никуда....

я "зтикаюся" с перепрошивкой когда иду к специалисту и он всё делает...

пусть каджым делом занимаюся специалисты, IMHO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Угу. А ще й всяких там автодорів багато.  :o

Тільки є зазвичай прийняті речі для сайтів, які претендують на життя, до того ж як міські ресурси.....

Якщо ліньки просувати інформативність сайту, то хоча б створити тему з відповідними лінками. (Якщо знайдете такі).

Зрозуміло -  in my humble opinion.

І по суті роботи форума.

Глюків трохи є. І досить неприємних, як для юзверя. Зокрема про один з них говорив в темі про фото міста. Було б непогано його усунути.......

"IMHO" можна було не переводити.

Тут фідошніків хватає :)

Глюки не наші. А програмітів які писали форум і до php

Напрягтись можна і поправити, але ж...$ Зевс мене зрозуміє. :)

P.S. Юзвер спит адмін працює.

Пива мені за шкідливість роботи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани а давайте ще викинем на форум розклад руху тролейбусів, розклад дзвінків у школах, а ще тему щодо останнього дзвоника, коротше давайте засрем його різними непотрібом. ( Розклад потягім, гуртові ціни на атракціони в парку.... як малі діти :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, тілки що перевірено - коли юзвеоь спить, админ теж спить (гляньне http://board.lutsk.ua/index.php?act=ST&f=2...&st=0#entry1167 , там Пост #2, в цей пост я намагався вернути фото, але чомусь до цієї фотки "прилипла" з Пост #11, а в останньому зникла)

:) Поки що нема за що пиво ставить.....

Therion, тільки для Вас:

(Голос Левитана за кадром, в кадре сосредоточеный штандартенфюрер Штирлиц)

- Штирлиц подумал. Ему понравилось. Он подумал ещё раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Потрібний розділ про залізо ( комплектуючі, розгін, модінг ітд)

От створював топік про мережу мусив кинути в технічну підтримку хоча відношення до фотакома вона не мала аж ніякого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що ви з форумом зробили ?(

Даний вид форуму (гілковий) це повне моральне збочення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Що ви з форумом зробили ?(

Даний вид форуму (гілковий) це повне моральне збочення.  :)

В смысле? че не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
можэт скин не тот выбрал по пъяни?

думаю клацнул режим просмотра веткой =) в куках оно ж запоминается =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

вот так, сколько времени прошло, а предложенный раздел Пропью так и не прикрутили :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder - mega UPer :)

"Байти не бажали просинатися, стогнали, скрипіли старечими костями, з них сипався пил та павутиння, але вони піднімалися зі своїх належаних роками місць - і дерлися по команді Шкодера нагору."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...