Перейти до змісту

Його збудить колір твоєї білизни :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

Він може шалено тебе жадати, але, побачивши тебе в розкішній і дорогій білизні салатового або блакитного кольору, несподівано згаснути... А ти, неймовірно здивована, шепотітимеш пестливо-втішливе: нічого, любий, з усіма буває, усе гаразд, вдасться наступного разу... А насправді все просто! Як з’ясувалося, колір твоєї білизни впливає на його потенцію. Тому роби хід конем: носи сексуальні штучки тільки правильних кольорів, щоб його чоловіча сила не страждала від безсилля.

Застосувати: вдалий колір білизни!

Червоний — збудження, пристрасть, сила, успіх, цей колір повністю захоплює увагу, а також наповнює енергією й хоробрістю всесильних світу цього, дає відчуття сили, завдяки якій твій герой зможе виконати заплановане, і навіть більше.

Рожевий — знижує агресивність, налаштовує на романтичний лад, викликає ніжні почуття та бажання кохатися. Так, саме кохатися, а не займатися сексом!

Пурпуровий — колір неприборканої пристрасті, оповитий трепетною ніжністю і, певна річ, чуттєвістю. Якщо ти в пурпурному, він жадатиме тебе завжди.

Білий — символізує чистоту, безвинність і відкритість. Він читає твій код про те, як ти готова з ним на все, аж до походу на край світу… А ще краще: бери мене, я – твоя. Проте найголовніше посилання від тебе, одягненої в біле кружево, це – вірність! Так він відчуває, що він – твій найкращий і єдиний, повноправний пан.

Кремовий, або кольору шампанського — в білизні цих похідних від білого кольору ти викликатимеш у нього трепетні почуття, а його чоловіча гідність просто танцюватиме самбу: адже ти оголена, а отже, готова до інтим-розваг. Так, у чоловіків бежеві відтінки викликають асоціацію з оголеним тілом, а все інше сміливо домальовує фантазія!

Чорний — активізує потаємні і навіть непристойні бажання. Саме в білизні чорного кольору найчастіше фігурує дівчина в його чоловічих фантазіях й еротичних мріях.

Забути: невдалий колір білизни!

Жовтий — хоча й вселяє оптимізм і радість, але налаштовує його на дружню розмову або посиденьки за чашкою кави.

Оранжевий — сприяє більшому припливу кисню в мозок, посилює активність і бажання одержувати задоволення, але не від сексу, а від гастрономічних вишуканостей, оскільки викликає неймовірний апетит.

Зелений — умиротворяє, розслаблює та заспокоює, тому, дивлячись на тебе в зеленій білизні, його мозок одразу скомандує «відбій!» його бойовому товаришеві!

Блакитний — призводить до зниження частоти пульсу та дихання, на якийсь час знижує кров'яний тиск і має заспокійливу дію. Тому твоя блакитна білизна допоможе йому хіба що при гіпертонії, знявши шкідливе для серця секс-збудження. Але ти залишишся без солодкого.

Синій — вселяє лояльність, довіру та навіть викликаю повагу до того, на кому одяг цього мирного кольору. Тому в синій білизні спокійно можеш розраховувати на одкровення партнера або навіть серйозну розмову, але на жаль, не на інтимні теми, а вже тим паче дії.

Ліловий, або лавандовий — делікатний і спокійний, допомагає від безсоння, діючи як снодійне. Якщо ти не налаштована на ніч кохання та бажаєш подрімати, одягни лілову білизну, і твій чоловік теж захоче потрапити в тенета Морфея. Виняток становлять суперактивні мачо, на яких усі ці колірні метаморфози не діють. Вони готові на подвиги завжди та скрізь. Але зараз це велика рідкість.

Фіолетовий, або сливовий — цей колір сприймається двояко, все залежить від характеру партнера. Якщо пощастить, твій герой може визнати його таємничим, магічним і загадковим, і його бажання зростатиме зі швидкістю світла. Або, навпаки, породжуватиме траурні асоціації, і тоді про бурхливу ніч можеш забути. Тож у фіолетовому будь готова до крайностей: або бурхливий секс, або тихий сон.

Коричневий — злегка заземлює, знімає запал, пробуджуючи спогади про минуле, нагнітаючи думки про комфорт, домашній затишок, усталене життя, повноцінний відпочинок. Побачивши тебе в брунатному, він може задуматися про нові меблі або про кухню, і геть-чисто забути про ніч кохання.

Сірий — асоціюється з церквами та цвинтарями. Похмуро, звісно, його може остудити холодність, яку випромінює сірий, і відсутність теплих сексуальних флюїдів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні чоловіки, скажіть, пліз, невже така лабуда як колір важлива?

Кохана людина в будь якому виді гарна, ІМХО.

Коли хочуть жінку/чоловіка, то такі речі стають другорядними, а як не хочуть, то нічого не поможе )))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно ТАК. Важлива. В людині все повинно бути прекрасним. А невдало підібрана білизна - це просто несмак. Треба подумати, чи варто мати справу з жінкою, позбавленою смаку.

А як би ти сприняла свого коханого в сімейниках до колін в клітинку? Я думаю надала б перевагу нормальним чоловічим трусам?

Список невдалих кольорів достовірний на 100%, але я б ще додав кремовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подтверждаю :)

Лично меня большинство из перечисленных "неудачных" цветов действительно не особо располагают к сексу ;) Хотя и красные оттенки тоже не особо прут... но в целом - достаточно точно описано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальнi чоловiчi труси - це збiльшений варiант стрiнгiв?

боксерки рулять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth Йшлося про колір білизни, і жіночої. :) Доречі, жіночі "шортики" дуже навіть нічого..

Терпіти не можу тілесного кольору білизну. Якась так осоціація із панталонами, що продавалися за радянських часів для тьток далеко за 40..

Ще мене харять плавки (трусики жіночі) модного зараз кольору "аля тигрові" (такі плямисті) - що небудь. І ліфчики такі теж не терплю..

как моей обьяснить, что месячные не повод ходить по дому в старых бабушкиных рейтузах. Она видите ли бережет белье ажурное. А мое психическое здоровье кто беречь будет? Еще не много меня бабушки возбуждать начнут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальнi чоловiчi труси - це збiльшений варiант стрiнгiв?

Ні, це зменшений варіант боксерок... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки колір, а і форма білизни, а також якість.

І як то ви досі не написали, що збуджує її відсутність? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потому что не возбуждает, ґґґґґґґ :D

Сумніваюсь  ;)

І як це ти ще опитування не створив? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто для мене форма і якість білизни набагато більш важливі, ніж її колір. Синій невдалий? Не погоджуюсь, мені він подобається. Так само як і жовтий. Сіра білизна подобається трикотажна. Хоча, повторюсь, все залежить від фасону. Ну і від тіла, на яке білизна одягнена ;)

P.S. В Фуршеті на другому поверсі навпроти входу в КРЕЗ є відділ білизни. Там на склі є плакат, на якому шикарна дівчина в чудовій блакитній білизні. Я вже роки два нею любуюсь, кожен раз як проходжу повз :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БІлизною чи дівчиною.. і взагалі: чого та білизна досі не на дружині.. чи ти чекаєш, що хтось твоїй дружині її принесе? ;) ыыы..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БІлизною чи дівчиною.. і взагалі: чого та білизна досі не на дружині.. чи ти чекаєш, що хтось твоїй дружині її принесе? ;) ыыы..

ги, Женя, ще одне таке шутко, і баня закрита :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я до того, що варто було давно купити ..і знімати з дружини.. :) Сама ж та білизна не з'явиться на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого та білизна досі не на дружині..

Ну, зараз вже можна подумати. А раніше це було нереально -- дружина була вагітна, а потім довго поверталась до форми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... треба якось перевірити синій, ліловий і т.д... ;)

Я ношу білизну, колір якої подобається мені)))).

Було таке, що під ажурну кофлинку ліфчик тілесного кольору взяла, то всі підходили допевнятися, чи часом не на голе тіло я одягнула... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай коли доводиться знімати з жінки білизну, мені вже фіолетово якого вона (білизна) кольору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...