Перейти до змісту

Неділя №3


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Шота на Рівне пертись не охота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

То ж не на Рівне...

Десь до Оржіва можна .. або на границі зустрітися.. або дизелем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную дизелем туди і назад...

Туди можна своїм ходом. Вітер по ходу має бути в спину.

Рівненчани пропонують Червону калину. ;)

http://rivelo.com.ua/forum/viewtopic.php?f...mp;p=3287#p3287

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант такий.

Зранку своїм ходом по шосе приблизно 40 км.

З ними зустрічаємось, валимо на ЧК далі з ними грунтами назад в Рівне на дизель а додому.

Ну помитись, напевно, ще треба буде. ;)

Зранку в 7.20 вже тра бути на вокзалі..

Якщо дизелем виїжджати.

Якщо своїм ходом.. і до Клєвані тільки, то можна на 9, за півтора часіка долетимо до повороту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э пропозицiя провести короскантрiйну гонку в недiлю в парку на потебнi. запросити рiвненчан плюс наших я думаю назбираэться чи мало зробити таке собi тренування перед дубками. а пiсля гонки всi з хорошими враженнями на пивко чи водочку в лiсок. як паньство на це дивиться??

керывництво АВЛ я думаю нам допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нивапрос!

Только для тренировки надо сделать набор высоты на 3-4 км. около 100 метров. Там есть где?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

получається на 2,5 км 60м. але там довгих підйомів нема, багато коротких і для багатьох я думаю цікавіше коли не треба вмирати в два підйома з набором 50м на колі. якщо вимоги до тренування такі серйозні то тоді в гаразджу. ця траса класна тим що в парку і при розміщенні по центру ти бачиш всю дистанцію, багато поворотів різних перешкод ну т.д. т.п. на мою думку тренувальна трасса не повинна бути одинаковою з змагальною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б краще до рівенчан з'їздив.

Дизелем не цікаво і не зручно (рано вставати тра), лише своїм ходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А трасса уже готова?

если ты про "парк на потебни", то там такие говны были вчера, что впору гонки внедорожников устраивать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прибрати сміття і в деяких місцях закопати ямки(рибаки червяки копали) ну і промаркувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прибрати сміття і в деяких місцях закопати ямки(рибаки червяки копали) ну і промаркувати

... заровнять колеи, провести мелиорацию болота, листья и сухостой убрать и сжечь. да здравствует первый кросс-кантрийный субботник! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше не колії а декілька ямок

по друге прибрати пляшки для вашого блага

по третє вибачте що хотіли щось організувати

по четвертє запропонуй та проведи щось, писати всі можуть а організувати?????

p.s. це була всього навсього пропозиція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Climber, не надо язвительности - обидеть тебя чем-то у меня и в мыслях не было. просто место, imho, выбрано неудачно. во-первых его через неделю аналогично засрут - будем каждый раз устраивать субботник перед покатушками? засыпем колеи - отлично, еще больше быдла сможет туда заехать. и что потом делать с какой-нить компанией, которая заехала "чиста пабухать"? ты попросишь их убраться восвояси под предлогом любительского КК-чемпа? :smile3:

ведь есть же панский лес. там и трасса интереснее, не засрано, компании - большая редкость, а добраться не сложнее, чем на Потебни. ровенчанам даже ближе получится. кроме того, для наблюдателей там есть масса мест просто для отдыха. уровень природы совершенно не сравним с так называемым парком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не язвить. з чого ти взяв що траса не цікава ти ж її навіть не бачив ;) а для чого втікати в ліс від людей? ми ж займаємся популіризацією вело руху і проводити подібно змагання тільки в паркх, а не влісі і проблема дістатись в кого нема автомобіля чи велика. а підійти до компанії... нема проблем. хотівби я бачити компанію завтра в дубак з ранку на стежці

а ти в змаганнях участь приймав по кк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так.

Збір на 9 годину біля Лучеська... на МТБ !!!

Орієнтовна зустріч з рівненчанами о 11 годині біля повороту на Червону Калину.

Від нас то десь буде 45 км.

Відпишіться хто 100% буде.

Швидкість групи ...... десь 30 думаю бедемо тримати... кілометраж вже сказав до повороту 45 приблизно.

Орієнтовна протяжність маршруту 150-160 км.

Візьміть термоси з чаєм гарячим. Не завадять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, Мартенз, Таня, Френд, Вовчик, КМД...... ;)

Думаю всидіти в групі на шв 30 не буде проблем.

Та й на підйоми 30 йти не будемо.. без потреби.

Фотіки візьміть і акуми позаджайте в них.. ;):D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, як завжди, на№;ав. Обіцяв 150 км тримаючи 30. А реально вийшло 95, середня до Клевані - 31 :D

А взагалі, зачотно покатались. Дякую всім за компанію.

post-1667-1255894138.jpg

post-1667-1255894153.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каюсь. ТО вам за те що ви мене "почекали" на шв 30 км/год...... :D

Катнули так мало ... бо вирішили їхати електричкою назад.

Туди закрутили класно.. ось, що значить "чутке руководство" паро раз підказав, паро раз матюкнувся.. і група поїхала.

Три пари мінялися приймали зміну, що дало можливість рухатись з середньою 31.3 як сказав Олег. Ті хто не виходив на зміну ззаду їхали як в купейному вагоні..... час від часу відїжджаючи назад, щоб пропустити чергову пару з зміни.

Зустірлися з Рівненчанами. Затарились і поїхали до "Червоної калини" .. так.. шустренько доволі заїхали чекаючи час від часу відстаючих.

Видалось цього мало і було вирішено.. катнутись.. "он в той лісок.. а мож там сядемо..." ага.... хоч би не так.. ))))

По дорозі збили СКУТЕР....!!!! Во маняки.. ))) Ліс залік, болотце фігня.... дорога стрімко закінчилась..і тільки по молодих деревцях мля.. акації було видно напрямок руху....

Приїхали, розклали багаття, пожарили ковбасок.., виїхали знову.. класно вкрутили.. було правда западло у вигляді зламаного обода. Виїхали на асфальт і притупили знову... )))) з того пенду.. пролетіли Ж/Д станцію.. .і вискочили на рівненську трасу.. ))))) Мля.. шо за куйня..? Ти куди їхав..? як куди.... в Рівне.... а чо? а кулі...? ))) Мать мать мать.. приперлись ще КМД і Френд.... )))))

Назад летіли на всіх парах, ..... ))))))

Розпрощалися, розцілувалися і натикавши факунів один одному на прощання, розвалили ...)))

По прибутті зіхавши зі всіх сходинок, які знайшли при виїзді з вокзалу, поїхали з Альпіністом помили вели, висушили і задоволені погребли по домівках.

Всім дякую за настрій, я покатушкою дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушка супер!!! Дуже сподобалась робота в групі по дорозі до Клєваня. Дається правда взнаки відсутність нормальної фізичної підготовки. Гірки даються дууууууууже важко. А так задоволення отримав дуже багато. Всім дякую. Додаткове дякую Альпіністу за вижимку, свою треба поміняти на щось нормальне.

Як летіли до Клєваня зробили зупинку в Дерно, почекати Студента. Не дочекавшись прозвучали фрази "Поїхали, швидко їхати не будемо, він дожене нас". "Швидко їхати не будемо" - це 28 км/год замість 33-35 і протягом не більше ніж 2 км. Далі темп знову піднявся до 33-35. В результаті Студента ми ще чекали хвилин 25-30 :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...