Перейти до змісту

Гаряча точка в Луцьку


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

карочє, думаю поки будемо без листівок, побачимо, що запропонують організатори... А може, там вже все вирішилося, і ми зря "волни ганяємо"... Думаю, в цьому ділі ініціатива має йти від рейсерів, вони ж були свідками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щиро дякую всім хто підтримав цю акцію!думаю що треба буде ще колись таке замутить!охорона і вся адміністрація,міський відділ міліції і ще куча всякиої міліція була зібрана в Там-Там-і,хто захотів той їх побюачив!але ми на стільки себе мирно вели що вони не мали до чого придертись!всім великий Респект від мене ососбисто!я думаю всі получили вд цього таке ж саме задоволення як і я!

ЗВичайно троха підвела наша організація цього всьогО!вибачайте!дуже засмутило що нас не підтримав флеш моб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

неужели мат-матовцы покурили наш форум и, собрав охранников со всего города, приготовили радушную встречу? ув участники ации протеста, слабайте отчет о событиях, pls!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б радив всетаки подати до суду. .а не гратись в забавки з горішками

кароче фішка в чому!якщо подавати до суду-то машину забирають на штраф площадку аж поки не винесуть своє рішення судді!а це довго!за машину треба буде потім заплатити!а це 21грн за суткі!

охранніка вижинуть і потім суд зообов"язує його як безробочого платити по 20грн в Місяць!і в чому фішка?????

просто Міші под зарез треба машина-він без неї не зможе заробляти!от і всьо.........

так що справу так як я зрозумів закрито!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і виходить.. що бити вони можуть що хочуть і коли хочуть )) всеодно безнаказані залишаються :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, якщо справу закрито, то нашо був двіж вчора??? Відшкодують йому за скло, принаймні, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ я вже сам запутався!якщо хтось хоче точніше дізнатись про цю справу-пишіть у приват на нашому сайті Michalychu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да було весело :) . Мені сподобалась одна ситуація на касі: "Стоїть позаду мене візок для продуктів, в якому крім ~50 грам "СЄМОЧОК" нічого немає. І коли прийшов час розраховуватись покупець дає 100 грн." Продавщиця була напевно в шоці. КАССА №26 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну молодці, касирші вас запамятали! Так тримати. Тільки певне ті до кого спрямовувалось послання, так нічого і не отримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче фішка в чому!якщо подавати до суду-то машину забирають на штраф площадку аж поки не винесуть своє рішення судді!а це довго!за машину треба буде потім заплатити!а це 21грн за суткі!
Гоніво. Шкода заподіяна не тільки машині, а й в першу чергу людям. Що - їх теж треба на штрафплощадку? Бред якийсь. Достатньо сфоткати побите скло, і принести в суд оригінал квтанції про те, що за нове скло і його встановлення заплачено стільки-то грошей. Це і буде матеріальна шкода. Моральна - хто скільки напише.
охранніка вижинуть і потім суд зообов"язує його як безробочого платити по 20грн в Місяць!і в чому фішка????? просто Міші под зарез треба машина-він без неї не зможе заробляти!от і всьо.........
Стягувати будуть не з охоронця, а з підприємства, з охоронної фірми. Відповідальним за дії працівника є підприємство, на яакому він працює. І машину в Міші не заберуть. Про це я вже писав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ярчик:

Шкода хлопців, щось вони не сірйозно взялись. Я їм поміч пропонував і думав ти б допоміг, а вони щось зупинились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... мені самому було б цікаво за таку справу взятися. Ну, раз ні - то ні. Зрештою, гарантій позитивного результату в суді також давати не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я пропонував допомогу...

Але, схоже, хлопці просто хотіли погратись в Там-Тамі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, схоже, хлопці просто хотіли погратись в Там-Тамі...

согласен, имхо побоялись заморачиваться с законом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може просто нафіг нада, або просто хлопці радше матимуть свободу життя ніж бігати по судах та інших "дорадчих" оргАнах міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проще и банальней....

хлопець - один, а в одиночку - сложно!

все остальные создали видимость "протеста", но чересчур детскими методами... ну, хоть повеселились... а владельцу гольфа и его спутнице ой как это веселье помогло!!! абаржались просто!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проще и банальней....

хлопець - один, а в одиночку - сложно!

все остальные создали видимость "протеста", но чересчур детскими методами... ну, хоть повеселились... а владельцу гольфа и его спутнице ой как это веселье помогло!!! абаржались просто!!!!!!

ніхто не создавав "відімость" як ти кажеш!просто хазяїн Гольфа сам не захотів судової тяагнини!ми всі зразу сказали,що якщо треба підем до суду і дамо свідчення!ніхто нічого не боявся!це було особисто його рішення!так що не треба тут на всіх гнати....не хорошо якось так..........

і ніхто в одіночку не був!треба було приїхати на квест і глянути чи він був один..........

основна "рейсерська сім"я" залишилась до останнього і була і в Даі і на експертизі.........

а якщо не хоче суду сам хазяїн машини-значить не хоче!це його рішення і думаю що треба його поважати!

я його знаю не перший день і підтримав йогорішення!якщо він так вирішив-хай воно буде так як він хоче.................

Але, схоже, хлопці просто хотіли погратись в Там-Тамі...

согласен, имхо побоялись заморачиваться с законом.

от від кого-а від тебе не очікував почути такі слова :) !мій основний комент нижче...............і Мішаню в біді ми не кінули.....................

треба було приїхати і глянути дійсно на дружню(на мою думку сформовану вже) рейсерську сім"ю.....

ніхто раніше 6.00ранку не поїхав....до дому.......

І я пропонував допомогу...

Але, схоже, хлопці просто хотіли погратись в Там-Тамі...

от всі так кажуть..................................я особисто не мав права і не хотів Мішаню заставляти лазити по судах!я зібрав всіх свідків разом з Мішаньою і ми вдійшли в сторону і я спитав-чи всі згодні піти до суду????всі свідки відповіли одноголосно "так"!-але на наступний день він все обдумав і не захотів!і щиро подякував всім за підтримку...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально, не гризись. Мабуть, Мішаня - нормальний чоловік. Просто хтось би інший захотів би покарати винних, хтось - збити гроші, а хтось так само, як і Міша, вирішив би, що шкура вичинки не варта. Тим більше, якщо в нього був час подумати. Цілком можливо, що в нього є свої якісь причини, про які ми можемо не знати.

Все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як доказ дружності рейсерської Сім"ї-от фотка зроблена в десь в 05.00 ранку-це тільки частина нас-всі остальні давали показанія-або із-за фізічіскіх проблем поїхали до дому!дивитись на надпис вверху фоткі.........

i-195.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...