Перейти до змісту

Гаряча точка в Луцьку


vanus

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вночі було скоєно напад охоронцями супермаркету ТАМ-ТАМ з ох.підпр. "Арсенал" на автомобіль Гольф та його пасажирів. Розбивши лобове шкло автомобіля що стояв на стоянці та положивши пасажирку а згодом і водія на асфальт охороці цієї приватної структури відчули себе справжніми бійцями що зачищають місцевість від ворогів. Щоправда час був не зовсім військовим, та й місцевість не зовсім ворожа. Добре що зброя у охоронців була теж не зовсім бойова, хоча запал був стояти на смерть. Відразу на місце поій зібрались всі друзі потерпілих (машин з двадцять це точно). Викликали міліцію (ДПС) яка в свою чергу викликала наряд. В охоронців аж руки чесались когось лупанути але народу наїхало стільки що охоронці вже тільки давали волю язику. Слава богу що приїхали міліціонери. Правда наша міліція панібрацьки пообнімалась з охоронцями і стали зніпати "показанія" (про чистоту мови наших силовиків не будем спорити, словниковий запас досить обмежений). Все вело до того що лобове шкло саме напало на охоронця який мусив відбиватися гумовою палкою. Так закінчився мирний "квест" шляхами Луцька.

Як же так. Це що коли будь який приватний охоронець почне нападати на мирних жителів і робити над ними суд та ще й казати що він діє по уставу???? це навіть не смішно!!!! Ну то що коли навіть десять машин зупиняться по черзі біля одного і того ж стовба. Це не привід для нападу, та щей кого. Я розумію коли б міліція побачила у цих діях загрозу_ ну зупинила б, ну перевірила документи- так міліція має на це право. А ці бійці надивились американських фільмів, скучаючи на роботі - бо нажаль на Там Там ніхто не нападає вирішили напасти самі.

В понеділок про це буде відомо міській владі та всій пресі м.Луцька

Додам пару фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Цю охоронну фірму треба позбавити ліцензії ;) а постраждалі повинні подати на них в суд, як я зрозумів там було багато свідків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як я зрозумів -- свідків майже не було (окрім кількох чоловік в авто організаторів квесту). Основна маса людей приїхала коли вже все трапилось і відбувались "розборки"

2vanus: Де фотки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если это всё было в непоследстренной близости от ТАМ-ТУТа то не осталось ли записей камер слежени? или такакя фирма как ТАМ-ТУТ не испотльзует эту фичу современной техники? а? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, і хто тобі сказав що ці записи тобі хтось видасть? ;)

приватна власність, так би мовити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По форме - герои, не подходи, а по гражданке быки с перифирии!!!

кормлені молоком з салом

крім слова МУ знають ще НУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вони сказали в них той момент шось камери перестали робити, так случайно вдруг, якшо наїнати в них точно відео є, врядлі шо охоронці потерли його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче-сьогодні ми вирішили-якщо завтра Мішані не возміщають ущерб-в середу 23 числа на передодні свята ми блокуєм роботу Там-там-у!правда мирними і законними способом!докладніше всю інфу викладу завтра!якщо хто хоче допомогти-буду радий тільки якщо такі будуть-планується акція масова..........ггггггкароче-ми заблокуєм каси..........ггггггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А причина нападения? Просто кровь закипела или пострадавшие спровоцировали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як я зрозумів -- свідків майже не було (окрім кількох чоловік в авто організаторів квесту). Основна маса людей приїхала коли вже все трапилось і відбувались "розборки"

2vanus: Де фотки?

ніяк неможу прикріпити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, моя сестра журналіст, вже готує статтю про цей випадок. Де поки секрет. :-) Але це буде сильно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так причину инцендента кто-нить озвучит? трудно будет разбираться если никто ниче не говорит кроме последствий и последствий последствий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як на стоянку біля там таму заїхало по черзі 8 машин (на цій стоянці був чекпоїнт квесту), то 9-ту вирішили зупинити вибивши лобове шкло, пасажирку і водія покласти на асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буду знати причину всіх подій і що записано в протоколі -- можу спробувати поговорити "з ким треба"... Результат (або хоча б точна компетентна порада і всіляка підтримка) гаратована на 99%, за умови, що постраждалі самі не ініціювали сутичку будь-яким чином. Наприклад охорона однозначно мала право поцікавитись причиною заїзду авто на територію стоянки. Якщо у відповідь охорону "послали" і намагались втекти нічого не пояснивши, то важко сказати хто був неправий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить діло було так!Точк на Квесті Там-Там була точкою на якій треба було знайти листок з назвою Квест а на обратній стороні мало писати Red Zone!значить ми їх розклеїли на столбах яких валом на стоянці!значить як було сказано вище Гольф приїхав на точку останнім!а перед цим заїхала Лада Каліна на яку накинувся охоронець!а другий тримав людей,які стояли на чек-поінті!але якимось чином лада відбилась від бешеного охоронця і від"їхала трохи! тут під"їхав гольф!на нього налітає той охоронець і з криками починає дубасит лобовуху(вдарив вродє 4-рази)-потім він злазить з капоту починає дьоргати за ручку і так як двері закриті він починає дубасити дубіною по боковим вікнам!потім дівчина водія спокійно відкриває двері,він вихватує її і ставить на коліна!з ругої сторони підлітає ще один нарваний і витягує воді і ложить на асфальт!ну охорона думала що дасть Мішпані пару раз по почкам і він буде мовчати-але звідки не візьмись почали з"їжатись куча машин і народу!і це притому що ніхто не звонив нікуди!ми як це все побачили зразу визвали оперів і т.д.ну а далі протоколи і т.д.

ми нічого протизаконого не робили!невже із-за того що ми заїхали на парковку треба вікна бити???

вони почали говорити що то приватна територія і т.д.і ще казали що ми тими листочками мінірували теріторію!мля якісь мджахеди получаються!на Усаму Бен-Ладена працюєм гггг

кароче-треба розповсюджувати цю тему як тільки можна!ми теж готуєм статтю і вона буде як в інеті так і в газетах гггг!і не забудьте про акцію 23 числа-треба зібрати як омога більше народу!приводьте своїх друзів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і поквестили ...

що я можу сказати.. в селі живуть селяни.. нічого не зробиш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще ні про які квести-листівки-забавки не писати, а мессаги про це з топіку делнути. Просто приїхали люди затаритися в магазин, а їх прийняли за невідомо кого.

Якщо звертатися в суд - потрібні незаангажовані (ліві) свідки (хоча б 3-4). До того ж, бажано було б знати, як звуть охоронця. Судитися варто після того, як розгоряться страсті на цю тему в пресі (може й відпаде потреба судитись).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто приїхали люди затаритися в магазин, а їх прийняли за невідомо кого.

Одна мелкая деталь, магазин до 23 работает, а эт всё было намного позже, на сколько я понял;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, за розклеювання листівок на території ТАМ-ТАМ"а по головці не погладять, хоча людей зловили не за цим процесом і хто їх розклеював незрозуміло.

Попередження, що на стоянку неможна в"їжати після закриття комплексу ніде нема...

А хтось звозив на токсикологічну експертизу того охоронця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось робить щось заборонене - для цього є інші методи. Охоронці повинні були затримати осіб, викликати мєнтів, і т.д. Але кидатись на машину, бити скло і людей мордой в землю тикать не мали права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...