Перейти до змісту

У ДТП загинув син «регіонала» Сівковича


pura

Рекомендовані повідомлення

Як повідомляє Магнолія-ТБ, 25 липня о 23.15 в Києві на вулиці Фрунзе Лексус, що їхав від Петрівки в бік вулиці Олени Теліги, врізався в стовп. Від удару машина вибухнула і спалахнула. Автомобіль згорів повністю ще до приїзду пожежних. За кермом Лексуса був старший син народного депутата Володимира Сівковича 25-річний Віктор. Попередня причина аварії - значне перевищення швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не може не радувати... добре що стовп позбавив світ ідіота який міг забрати багато життів звичайних людей на машині за їхні ж гроші...

З.І. R.I.P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стандарт: мажор на крутій тачці плює на ПДР.

Шкода людину. Шкода батьків і рідних. Але все ж, імхо, самі винні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде офтопа:

в тачки с дизельными двигателями взрываются\загораются при авариях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода батьків

Кого, депутата Сівковича шкода? Ну-ну... Думаю, відсотків 90 вини за трагедію лежить якраз на його совісті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода батьків

Кого, депутата Сівковича шкода? Ну-ну... Думаю, відсотків 90 вини за трагедію лежить якраз на його совісті.

Повністю згоден. Але, просто шкода батьків, які ховають свою дитину, незалежно від особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, просто шкода батьків, які ховають свою дитину, незалежно від особистості.

Естесственный отбор...

а независимо от личности это слишком щедрое чувство, которое многие себе не могут позволить...

Кто не помнит - именно Сивкович автор закона от 17 октября, и активно его проталкивавший.

Как не цинично звучит - им всем грубоко насрать на всех нас, "независимо от личности", и я имею на это такое же право. за наши деньги они катаются на лексусах, ягуарах и ламборджини, выводят бабло за бугор, и там его отмывают и живут припеваючи, и не задумываясь убьют любого из нас, зная что отмазаться хватит и статуса и бабла. и я ему должен сочувствовать?

ОЧЕНЬ радует то факт что оно само влетело в столб а не прихватило за собой еще с 10 ни в чем не повинных людей, как это было в Харькове на Полтавском Шляхе, вот за это хвала господу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це не цинічно звучатиме... але я радий шо ця с..ка сама здохла у своєму лексусі і без смертей інших НОРМАЛЬНИХ людей. здох як паршивий собака. як казали козаки: соббаці-собача смерть. туди йому й дорога. хай горить у пеклі.

все сказане вище це моє імхо, нікого не заставляю думати аналогічно.

з.і. чекаю поки ті виродки з верховної ради почнуть горіти в своїх авто. туди їм і дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син Герман, син Сівковича... Тенденція, однако. З такими темпами місця на Байковому кладовищі скоро не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа-на!!! Я о 20:00 спішив на ЖД вокзал (у м. Київ) і перед нами на повороті газануло зі всієї дурі білий лексус. Цей район де я був межує із петрівкою. Не довго однако він покатався всього декілька годин. + вилетів на зелене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где-то на Украине... Утро. Мужик пьет кофе, собираясь на работу. Берет пульт ТВ, клацает на "1+1" - диктор объявляет: - Сегодня ночью сгорела Верховная Рада вместе со всеми депутатами. У мужика шок, судорожно клацает пультиком на "УТ-1" - новости, диктор объявляет: - Сегодня утром Тимошенко вместе с охраной на личном автомобиле попала в ДТП. Никто не выжил.

- Прискорбная новость. Сегодня на своей пасеке был закусан пчелами до смерти Ющенко. Мужик совершенно обалдел. Да что ж происходит??!!! Клацает на "ОРТ" - прямая трансляция, выступает Путин: - Дорогие соотечественники, буду краток... Заебали...

коли ж таки наші почнуть, а не путін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продовження анектоду:

Канал "Бабай": Путiн нанюхався газу i взiрвався.

Буду чесним - за@бав пхати свого носа куди не слiд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сина Сівковича поховають поряд із Загребельним

Сьогодні о 13.00 на столичному Байковому кладовищі поховають сина "регіонала" Володимира Сівковича Віктора, який трагічно загинув в ДТП у суботу, 25 липня.

Могила сина депутата буде знаходитися в кінці центральної алеї кладовища. Праворуч - могила письменника Павла Загребельного.

Неподалік поховані екс-лідер НРУ Вячеслав Чорновіл, футбольний тренер Валерій Лобановський, нардеп Михайло Сирота, оперна співачка Євгенія Мірошниченко.

це вже якось задох..я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сина Сівковича поховають поряд із Загребельним

Сьогодні о 13.00 на столичному Байковому кладовищі поховають сина "регіонала" Володимира Сівковича Віктора, який трагічно загинув в ДТП у суботу, 25 липня.

Могила сина депутата буде знаходитися в кінці центральної алеї кладовища. Праворуч - могила письменника Павла Загребельного.

Неподалік поховані екс-лідер НРУ Вячеслав Чорновіл, футбольний тренер Валерій Лобановський, нардеп Михайло Сирота, оперна співачка Євгенія Мірошниченко.

це вже якось задох..я

ага... може ще наші діти будуть в школі його біографію вивчати... як він загинув за неньку Україну... за?бали вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...А купа наших нардепів так активно підтримує вітчизняного виробника, що розмитнити 12-тирічне авто з Бундеса у нас коштує шалені бабоси...Самі ж самознищуються на Лєксусах...То мо позабирати то імпортне гівно у них, продати, бабло на пенсії і з/п пустити - а всіх мегаактивних поборників вітчизняного пресадити на "Таврогони", там швидкість 300км/год, обмежена електронікою до 50км/год....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...