Перейти до змісту

Божевільний Аіст


madkot

Рекомендовані повідомлення

Назва:                    Аіст

Неофіційна назва: Божевільний Аіст (підпільна назва Боцюн)

Модель:                 CK9-334

Виробник:               ММВЗ – Мінський мото вело завод

Рік випуску:            1986

Рама:                      класична складна, сталева

Вага:                      15кг

Колеса:                    20"

Гальма:                    ножні

Максимальна швидкість: 45км/год для шосе та 25 км/год для бездоріжжя

Опис: Дана модель представляє собою класику радянського металопрокату кінця 20 ст. Універсальна складна рама забезпечує комфортне зберігання котре не вимагає багато місця та легке транспортування іншими видами транспорту. Оптимальний розмір коліс 20" дозволить легко контролювати їзду і забезпечує чудове відчуття дорожнього рельєфу навіть недосвідченим велосипедистам. Класична пряма передача забезпечує надійне перетворення енергії сили м'язів у механічну енергію поступального руху без її втрати яка іноді буває у більш складних механізмах.

Оригінальний рогоподібний руль дозволить вам легко змінювати положення тіла під час їзди та легке керування. Сидіння покращеного типу забезпечує амортизацію при русі.

Велоспед чудово підходить для стриманої їзди в умовах міста та по безддоріжжю. При деякому досвіді їзди та певним  навиках на ньому можна легко долати середні дистанції і виконувати невеличкі трюки.

Враховуючи що більшість велосипедистів радянської закалки у свій час катались на такому чи подібному апараті буде доцільним сказати що даний тип велосипеда дає чудову фізичну підготовку і забезпечить хороші навики їзди при переході на велосипеди більш вузького спектру застосування

post-2373-1248548748.jpg

post-2373-1248548758.jpg

post-2373-1248548779.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, на такому я відкатав років з 8 свого не дуже свідомого життя :) Зараз в Рівному стоїть. Останній глюк, який пригадую - ніби підшипник в рульовому посипався, а так все має бути ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас!!! В мене теж такий є. Мені його дід купив, коли я вчився в третьому класі. Радості було офігєть скільки. Від"їздив на ньому років шість без ремонтів, тільки кілька разів колеса клеїв. Велосипед надійний, як танк Т-34. :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

УРА!!! нарешті завершив те що недоробив півроку тому - переобладнання Боцюна під планетарку. встановлена планетарка на 5 передач, внаслідок випробувань було вияснено що той перемикач, що йшов у комплектів не зможе нормалньо працювати, замінено на дешевий аналог невідомого виробництва. на жаль тросики не дають змоги складати байк зараз але в принципі їх легко можна відєднувати від планетрки і тому з цим особливих проблем не передбачається.

У ході випробувань методом тика було знайдено режими перемикання планетарки і вияснено що ефективність їзди збільшилась на 20-30%, тепер легше можу виїзжати на підйоми, а також легше розподіляти навантаження при їзді, що і планувалось. як на мене байки із планетаркою легко підійдуть тим хто не хоче вкладати купку грошей бо знає що розвивати свій байк не планує, але отримає кілкьа передач і буде їздити на певному рівні і в принципі непогано

post-2373-1275296527,11_thumb.jpg

post-2373-1275296528,09_thumb.jpg

post-2373-1275296528,79_thumb.jpg

post-2373-1275296529,62_thumb.jpg

post-2373-1275296530,51_thumb.jpg

post-2373-1275296531,49_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осталось контакты поставить wink.gif

контакти контактами, а от про додатковий тормоз вже думаю

а в мене є вилка на 24"... wink.gif

чесно кажучи мені це нічого не говорить - у мене дома вилки лише на 4 зубчики ;)

дякую, ще ранувато думати - гроші треба збирати і визначитись із рамою - вчора читав про 29" - мені сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок 29", то до Ярика. Він найнерист з досвідом.

дякую, я вже зрозумів, але для мене більш цікавим є двопідвіс ніж найнер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правильно.

Правильно двохпідвіс-найнер.

наскільки я розумію це покищо ексклюзиви, але думки правильні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найнер-двохпідвіс це не ексклюзив. Ексклюзив це 36"er.

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/35296/page__view__findpost__p__502540

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старий велосипед

-історія в металі,

смішна комусь модель,

та швидко ще літає

незручний комусь руль,

я з ним відпочиваю

набив ти десь там гуль,

а я таке не знаю.

шукають всі чомусь,

понтовий чудо ровер,

та тіло замінить,

не зможеш ти - GAME OVER

(К.Б. 08-06-2010)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...