Перейти до змісту

Ходіння без білизни


Natasha

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні тіко вернувся з моря. Так там майже постійно ходив в шортах і без білизни... а то жме, парить... при +45...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

miх +1

коли лажу в шортах, ніколи не вдягаю білизну ...

а взагалі ... шорти для плавання (сьорферські чи шось типу того) з "вмонтованою" білизною ... і в них і купатись мона, сохнуть дуже швидко, +їх навіть до сухості, можна витерти звичайним полотенцем (в карманах тіко мокро буде) =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене, коли одяг дещо просвітляється я досить нормальним. Наші предки, особливо не заможні, ходили у лянних сорочках довго, що вони аж протирались. Доказом цього є картина Шевченка "Катерина". Якщо уважно придивитись, особливо на оригінал картини, то видно як просвітляється біла сорочка.

Це стосується вільного одягу. Якщо одяг в обліпку, а під ним нічого немає, - краще так не ходити по вулиці. Й так у літню пору стільки подразників ходить, не дають налаштуватись на роботу. :D

Особливо дивним виглядає, коли дівчина одягнена пікантно йде з кавалером. питання для кого вона так? Для зустрічного перехожого? А ще хочуть щоб менше чоловіки їх домагались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо дивним виглядає, коли дівчина одягнена пікантно йде з кавалером. питання для кого вона так? Для зустрічного перехожого? А ще хочуть щоб менше чоловіки їх домагались.

це обговорюється не тут.

Не в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight певно темою помилився.

Трохи не туди запостив. Але цілком підтримую ідею ходіння в спеціальних шортах без білизни, набагато вільніше і приємніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 питання для кого вона так?

А відповідь: "для себе", не приходила в голову?

Нормально, коли це робить жінка старше 18-20 років, тоді можна розуміти якийсь підтекст, її прагнення. Але коли це дівчисько, в якої щойно виросло те що відрізняє її від чоловіків, показує свої принади - виглядає розпустно.

Хоча, мені здається, минулими роками жінок без бюстгальтерів було більше. Особисто, подобається коли на мою дружину звертають уваги інші чоловіки, горджусь. Але вона принципово по вулиці не ходить без спідньої білизни, хоча топлес вже засмагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відповідь: "для себе", не приходила в голову?

самообман цікава жіноча риса, звичайно люди взагалі все роблять тільки для себе, але говорити що сексуальний одяг створений не для приваблювання чоловіків це якось взагалі, який тоді в ньому зміст, можна ходити як завгодно і говорити собі "я найкраща" :)

И тем самым пробуждать в своём кавалере ревность, которая в итоге выливается в нечто более приятное smile.gif

ревність призводить до негативних емоцій, ненависті та злочинів, ммм... дуже приємно, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо дивним виглядає, коли дівчина одягнена пікантно йде з кавалером. питання для кого вона так? Для зустрічного перехожого? А ще хочуть щоб менше чоловіки їх домагались.

Ось і сам собі відповів  :D

Особисто, подобається коли на мою дружину звертають уваги інші чоловіки, горджусь.
Нормально, коли це робить жінка старше 18-20 років, тоді можна розуміти якийсь підтекст, її прагнення. Але коли це дівчисько, в якої щойно виросло те що відрізняє її від чоловіків, показує свої принади - виглядає розпустно.

Це може виглядати розпустно у будь-якому віці, залежить від того, як подавати і як сприймається.

А відповідь: "для себе", не приходила в голову?

самообман цікава жіноча риса, звичайно люди взагалі все роблять тільки для себе, але говорити що сексуальний одяг створений не для приваблювання чоловіків це якось взагалі, який тоді в ньому зміст, можна ходити як завгодно і говорити собі "я найкраща" :)

Для того, щоб це зрозуміти, треба стати жінкою  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб це зрозуміти, треба стати жінкою  ;)

Ок, а як тоді визначити норми краси, хтось повинен їх визначати, і взагалі що таке краса, звичайно є краса не звязана з двостатевістю, але якби ми були істотами одностатевими, то можливо і саме поняття краси було б зовсім іншим, не таким яскраво вираженим. Звичайно з розвитком суспільства і тисяч норм поведінки, звірині інстинкти до розмноження були причавлені мегатонами більш тонких ментальних процесів, але фактично ментал це лише наліт, який прикриває і прикрашає нашу сутність, а під ним ми такі ж звірі, як і інші представники фауни. Носити сексуальний одяг і говорити що в цьому немає мети привабити самця це чисто жіноча звичка, мені ні одна не призналась чесно, але це не значить що ви не переслідуєте цієї цілі, просто вона прихована під кумою думок, стереотипів, норм поведінки і іншого. В цьому і полягає самообман, про який ви можете і самі не підозрювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, не копайся так глибоко, відповідь значно простіша. Жінка відчувається впевнено, коли сама для себе є привабливою!!! І норми краси тут ні до чого!

А щодо сексуального одягу, то тут різні варіанти. Коли чоловіки носять шорти без трусів, вони ж не переслідують мету спокусити цим жінок? Так само одягнувши майку на оголені груди у спеку, я про це не думаю. І навпаки, у холодну пору, одягнувши коротеньку спідничку і високі чобітки, приємно ловити захоплюючі погляди протилежної статі. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в анекдоті....

- от чому в жінок всі їхні "принади" видно. дупка, груди, талію.. От би щоб у чоловіків їхнє достоїнство було б на лобі...

- ага, а у 50 років будеш ходитимеш і здмухувати його з очей.. щоб не заважав..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, ты сильно загруз в эзотерике, соционике и других ...ониках :)

Объясняешь сложными терминами и понятиями вещи, хотя для понимания сути их достаточно логики и здравого смысла.

Вот скажи: для чего ты носишь чистую рубашку/футболку?

1. для себя

2. для социума

3. для самок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я веду мову про те, що повинна бути культура в одежі, що одяг повинен відповідати прагненням людини, а не нести дань моді. Якщо вона у пошуках партнера, хоче флірту або просто самотня - нехай хоч роздягнена ходить. а то якось не стикується з навними речами. У тваринному світі саме так, часто самка до себе й близько не підпускає самця, якщо він їй не потрібен. А у людей - скільки проколів буває, коли судити лише по одягу.

я вже мовчу, про не дотримання офісного дрес коду жінками у більшості організацій. Інколи думається - дєвочка вишла "погулять", а не працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to difoto, laska:

Цим занадто складним камментом я просто хтів сказати, що всі правила нашого суспільства базуються все таки на нашій природі (ну тіпа уклонив в Фрейдизм :))

Просто цікаво слухати деяких дівчат, які кажуть, мол, ми вдіваємся тільки для себе, а те що це все відверто сексуальний одяг, створений, щоб привертати увагу чоловіків, факт другорядний :lol:, причина-наслідок місцями перепутані, от і все.

Лади, удаляюсь, а то ще ді мене ідіотом обізве :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, не копайся так глибоко, відповідь значно простіша. Жінка відчувається впевнено, коли сама для себе є привабливою!!! І норми краси тут ні до чого!

А щодо сексуального одягу, то тут різні варіанти. Коли чоловіки носять шорти без трусів, вони ж не переслідують мету спокусити цим жінок? Так само одягнувши майку на оголені груди у спеку, я про це не думаю. І навпаки, у холодну пору, одягнувши коротеньку спідничку і високі чобітки, приємно ловити захоплюючі погляди протилежної статі. :D

На 100% згідна.

Якщо жінка, дивлячись в дзеркало, сама собі може сказати:"Так, у мене сьогодні чудовий вигляд" або "Я сьогодні дуже гарна", то вона весь день буде впевненою в собі і з гарним настроєм, а якщо ні, то якими б компліментами її не обсипали, всеодно звучатимуть вони для неї не переконливо, бо всеодно здаватиметься, що щось не так, як би хотілося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 paviva

цікаво)))))

Вам подобається, коли на Вашу дружину звертають увагу і тим часом неподобаєтся, коли дівчата роблять так само ;) однобоке сприйняття...

А може кавалеру також хочеться похвалитися і погордитися:).

Ще й ходити одній в дуже відвертому одязі небезпечно може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні тіко вернувся з моря. Так там майже постійно ходив в шортах і без білизни... а то жме, парить... при +45...

SunSeth рекомендует:

Труси треба правильно вибирати, а не яйлами трясти! ))
ґґґґ :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пускай в +45 полазит в трусах и шортах поверх них... а потом расскажет об ощущениях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пускай в +45 полазит в трусах и шортах поверх них... а потом расскажет об ощущениях :)

Лазити не пробував - колін і живота жалко )) А в Криму ходив постійно в трусах (о! ужас) і шортах і нічо не жало і не парило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...

Fagot, не копайся так глибоко, відповідь значно простіша. Жінка відчувається впевнено, коли сама для себе є привабливою!!! І норми краси тут ні до чого!

Але разом з тим

приємно ловити захоплюючі погляди протилежної статі

Механізм стає зрозумлим:

Хоче почуватись впевненою і задоволеною -> вона одягається сексуально -> ловить захоплені погляди чоловіків -> переконується, в тому що вона красива -> почувається впевненою і задоволеною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...