Перейти до змісту

Ходіння без білизни


Natasha

Рекомендовані повідомлення

дивлюсь я на ваші баталії і думаю - чому ніхто не згадує нудистів, адже там взагалі все відкрито , все видно і у народу не викликає сексуального бажання віждкриіт тіла - наскліьки вони розказують лише в одязі їх збуджуть оосби протилеждної статиі. це все говорить що існують певні  соціальні стереотипи котрі заставляють думати у певному напрямку і Фрейд не  нейкращий приклад у цій ситуації. головне це бути в гармонії з собою але і щоб  не викликати різких реакацій у оточення. От у нас траурний колір чорний,  а у Китаї - білий, у нас оголені груди то є непристойно а в Африці то норма. життя це суцільна ілюзія правил та законів бо все відносне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

xriaps, ниразу низачет :smile3: вот Эмма Уотсон подает действительно хороший пример :

1247177260_emma_watson_05.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romich, гарний умовивід  :D

Странные создания эти женщины. Придумывают себе проблемы на ровном месте

Так, ми такі.

Лично для меня - мой внешний вид никак не влияет на моё настроение и восприятие себя

Все правильно, ти ж чоловік  ;)

Учитесь проще относиться к таким заморочкам

Боюсь тоді вам прийдеться пити багато горілки  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-- В якому порядку дивитись частини Гаррі Поттера?

-- Дивись в порядку росту грудей Герміони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Механізм стає зрозумлим:

Хоче почуватись впевненою і задоволеною -> вона одягається сексуально -> ловить захоплені погляди чоловіків -> переконується, в тому що вона красива -> почувається впевненою і задоволеною.

Сексуальний одяг мені щось нагадує красиву обгортку на неякісному товарі. Виробник також хоче привабити покупця, але той спробувавши - швидко розуміє що то гівно.

Тому я й веду до того, що повинна бути культура одягу, яка відображає внутрішній стан людини. А не напялити підросткову майку на доросле тіло. Мені, наприклад, подобається діловий стиль одягу - краватка, сорочка, брюки, туфлі; хоча в шортах і футболці ходити зручніше (цього я майже не роблю, бо не така в мене натура).

Цікава філософія у жінок: одягатись відкрито, щоб привернути увагу. Така увага викликана лише сексуальним бажанням. Я ж не думаю, що жінки хочуть бути лише обєктом сексуальних бажань.

Ідея так одягатись, бо так зручно не є правдивою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 paviva

цікаво)))))

Вам подобається, коли на Вашу дружину звертають увагу і тим часом неподобаєтся, коли дівчата роблять так само ;) однобоке сприйняття...

Я писав, що моя дружина завжди одягає бюстгалтер. Привернути увагу можна по різному, наприклад, на фото з Эмма Уотсон є гарний приклад - привабливо, сексуально і не є розпусним.

Можливо, бюстгалтер був придуманий чоловіками тому, що їм набридло дивитись на "тирчащі цицьки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви глибоко копаєте. Ну ходить якась відома мамзель без ліфа, на неї всі задивляються, в журналах пишуть. Спрацьовує принцип аналогії - це про неї пишуть бо вона без ліфа + ще й жінці зручно - то чому б ні.

А то приплели дідуся Фрейда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Сексуальний одяг мені щось нагадує красиву обгортку на неякісному товарі. Виробник також хоче привабити покупця, але той спробувавши - швидко розуміє що то гівно.

Тому я й веду до того, що повинна бути культура одягу, яка відображає внутрішній стан людини. А не напялити підросткову майку на доросле тіло. Мені, наприклад, подобається діловий стиль одягу - краватка, сорочка, брюки, туфлі; хоча в шортах і футболці ходити зручніше (цього я майже не роблю, бо не така в мене натура).

Цікава філософія у жінок: одягатись відкрито, щоб привернути увагу. Така увага викликана лише сексуальним бажанням. Я ж не думаю, що жінки хочуть бути лише обєктом сексуальних бажань.

Ідея так одягатись, бо так зручно не є правдивою.

Якесь стереотипне і упереджене мислення. Що ви вкладаєте у поняття "сексуальний одяг"? Одяг, що оголює багато частин тіла? Якщо так, то думаю жінка з негарним тілом, не буде виглядати в ньому сексуально, а навпаки.

І з іншого боку, навіть в офіційному стилі можна виглядати сексуально. Хіба ні? 

Можливо, бюстгалтер був придуманий чоловіками тому, що їм набридло дивитись на "тирчащі цицьки"

Помиляєтесь! Придумали жінки і якраз для того, щоб стирчали, а головне, щоб звільнитися від корсетів, що сковувати рухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже у 80-х замість бюстгалтерів були придумані значно цікавіші речі. Немає брительок та шлейок.

Ну брительок позбулися у моделі бюстгалтера "анжеліка", він ще й спереду має карабінчика, щоб застібати, а не ззаду.

Так от , щоб позбутися ще й шлейок була придумана така штука, як силіконова накладка під груди, вона клеїться до тіла під грудьми.

щось схоже на таке, тільки вони під грудьми і не закривають сосок.

442.jpg.b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша річ для вечірніх суконь з відкрити плечима. Тільки паршива для паркої погоди, спробуйте походити. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, які знавці!!! :sm110:

Даний варіант підтримує груди, але не ховає сосок. Знову ж таки "тирчащі цицьки" для paviva. Ганьба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничо он не понимает

+тища!

це вообще супер варіант: і форму тримає і сосочки стирчать :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вообще супер варіант: і форму тримає і сосочки стирчать

залишилось закупити по оптовій ціні для всіх бажаючих форумчанок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничо он не понимает

Все я розумію, навіть люблю подивитись (в свої 24 такого не любити). Я писав: проти бальзаковських жіночок (і старше) з маєчкою підлітка, і малолєток в напівпрозорій одежі.

я проти напівпрозорої одежі взагалі (крім пляжів, приватних вечірок і подібного).

Раніше я був лояльнішим, але після того, як з"явився синочок думка змінилась. Уявіть, коли ваша неповнолітня доця так буде одягатись, і різні дяді і "пацани" будуть витріщатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а никто не говорил что будет легко :)

2Zheny@ вот такой?

Invisible_SecretBra.jpg

+1 прикольно і сексуально :D

ІМХО прикольно тоді коли такий "прибор" непотрібний))) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо

а никто не говорил что будет легко :)

2Zheny@ вот такой?

Invisible_SecretBra.jpg

+1 прикольно і сексуально :D

ІМХО прикольно тоді коли такий "прибор" непотрібний))) :P

не всем же так повезло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В шортах без трусів, в вєлоформі...

Во як треба:

200908041140.jpg

в трусах і без шортів, новий вєлоприкід ))

(фото zeppelin'a ©)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...