Перейти до змісту

Звернення до адміністрації форуму


pura

Рекомендовані повідомлення

Шановна адміністрація форуму board.lutsk.ua, звертаються до Вас учасники автоклубу форумчан-автолюбителів ”AutoClub board.lutsk.ua” . Просимо Вас створити для нас на форумі в розділі АвтоParty окрему гілку, щось на зразок гілки велосипедистів у розділі Велоparty. Щоб ми могли спілкуватися, розміщувати списки партнерів клубу, новини нашого клубу і т.д. Дана гілка необхідна для нас, щоб наші теми не губилися серед усіх інших тем розділу, а також для упорядкованості вищевказаного розділу (щоб ми не "засмічували" його).

Зі своєї сторони гарантуємо дотримання правил розділу та форуму в цілому, також просимо назначити вибраного нами модератора, який би слідкував за порядком в гілці та дотриманням правил.

Натискання кнопки ”Поддержал” учасниками автоклубу і бажаючими стати учасниками, прирівнюється до підпису під даним зверненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправильно написано :) треба так:

о бєспащядний Торік-джан :sm142:

створи нам підрозділ AutoClub у гілці АвтоParty даби ми не путались у самому АвтоParty своїми повідомленнями про ланоси, збори і т.п. будем вести себе культурно а також готові виставити автоканістру пива за пару хвилин твоєї уваги :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправильно написано :) треба так:

о бєспащядний Торік-джан :sm142:

створи нам підрозділ AutoClub у гілці АвтоParty даби ми не путались у самому АвтоParty своїми повідомленнями про ланоси, збори і т.п. будем вести себе культурно а також готові виставити автоканістру пива за пару хвилин твоєї уваги :sm142:

о бєспощядний Торік-джан будь-ласка зверни на нас увагу і, створи нам підрозділ AutoClub даби ми не путались і не створювали проблем.

звичайно готові на рахунок ВЕЛИКОЇ автоканістри пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о бєспощядний Торік-джан будь-ласка зверни на нас увагу і, створи нам підрозділ AutoClub даби ми не путались і не створювали проблем.

звичайно готові на рахунок ВЕЛИКОЇ автоканістри пива.

....тіко тоє...Каністрочку-то...Після розпиття пива...Не про"@@ти бажано))) Нужная вєсчь, однако ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Опис до підрозділу придумайте.

Як мене знайти з каністрочкою думаю придумаєте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опис до підрозділу придумайте.

Як мене знайти з каністрочкою думаю придумаєте :)

Дякуєм за створення підфоруму!

В найближчий час завітаєм з пивком!

Наші новини\Плани\Учасники\Партнери - опис для підрозділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корупція стимулюється самим народом, ну де ж в країні буде порядок? :)

Я про каністрочьку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це не корупція це ціноутворення в першій інстанції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех молодь.. Не знають, що без каністрочки/півлітрочки/баньочки - не розібратися! 6 літрів Земана рулять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...