Перейти до змісту

Да, они это едят


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Да, они это едят

Сверчки и тараканы, личинки и черви, пауки и кузнечики, скорпионы и змеи, кошки и собаки, морские свинки и ящерицы... Все это - вовсе не список обитателей зверинца или террариума, а главные ингредиенты блюд, которые считаются традиционными в тех или иных странах мира. Некоторые из этих диковинных лакомств могут показаться не только невкусными, но и откровенно несъедобными, однако, вы можете убедиться в том, что люди действительно это едят, в фотогалерее Корреспондент.net.

Від деяких фото дійсно кривишся. Цікаво, а хтось може їв щось із цього переліку чи хоче скуштувати?:)

P.S. під кожною картинкою опис до делікатеса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це - найбридкіше, що їв я: устриці, мідії, молюски, ракушки, креветки, ще щось.... все - сире і живе, щойно з моря. Лимончиком на нього чавиш - а воно ворушиться:

jdj.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а воно хоч смаче?

Мені - ні разу... :_20:

Більше того: я думав, що люблю морепродукти. Поки не спробував це блюдо... відтоді я зрозумів, що люблю лише ПРИГОТОВАНІ морепродукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а воно хоч смаче?

Мені - ні разу... :_20:

Більше того: я думав, що люблю морепродукти. Поки не спробував це блюдо... відтоді я зрозумів, що люблю лише ПРИГОТОВАНІ морепродукти.

і шо, пропали гроші чи сила волі побідила?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо, пропали гроші чи сила волі побідила?:)

Я попробував все - і після того їв лише креветок, мідії і чорні маленькі сємкоподібні ракушки. Один би всього не з'їв. Але був не один - тому гроші не пропали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там Табаско стоЇть поряд. А з ним і старі кєди мона з"їсти і не поняти, шо їв ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там Табаско стоЇть поряд. А з ним і старі кєди мона з"їсти і не поняти, шо їв ))

от це ви зря-нема там на столі старих кедів, та й мідії з креветками всі босі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Криму на морі бачив як місцева рєбєтня рвала мідії і тут же їх сирими їли. Кожен по пару штучок і казали що смачно :huh: А я навіть їх жареними неміг їсти.

Із екзотичного (якщо це можна так назвати) я пробував бичячі яєчка -- на моє здивування досить смачно і нормально їсться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...