Перейти до змісту

Контакти в приватний сектор Південного берегу Криму.


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Рік назад я з дружиною відпочивав в Алушті в приватному секторі. Контак дали знайомі які там того року вже були. Ми за місяць зателефонували і замовили кімнату на 2-ох на 10 днів. До моря іти 15 хв. Кімната в межах розумного + телевізор. Кухня в кожного окремо. Туалет і душ спільний (на 4-ри кімнати). Тоді коштувало 50 грн/доба з чоловіка - тобто 2-во місний номер 100 грн. Тиждень назад телефонував - також 50 грн, але думаю що до 40-ка можна вторгувати (сказавши що на 2-ва чол і на 10 днів), а можливо і ні. Кому потрібні телефони пишіть в приват.

Можливо хтось має контакти в приватний сектор Алупки - скиньте пліз. Цього року туди плануємо поїхати. Хтілося б їхати в перевірене місце...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена в Алуште и и в Алупке может очень сильно отличаться, бикоз Алупка - это уже Большая Ялта и самый что ни есть ЮБК (Алушта-это только самое начало юбк), а ЮБК - самые высокие цены.

Напиши приоритеты для своего отдыха(бары,дискотеки,шум, дофига народу или тишина, спокойствие и тд) - и люди тебе помогут. Может Алупка тебе нафиг не нужна. Могу приблизительно расписать впечатления от Гаспры,Кореиза,Мисхора,Алупки,Симеиза,Кацивели(имхо).

В этом июне был тут - очень понравилось. Кому надо - распишу подробней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цени?

в июне 35-40 баксов за комнату в сутки было, на август, говорили, не меньше 60-ти будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цени?

в июне 35-40 баксов за комнату в сутки было, на август, говорили, не меньше 60-ти будет.

Ухты, 70$ стоит номер в 5* отеле на Кубе, с выходом на море, 10 метров до пляжа, все включено. Зажрались они там в Крыму....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
в июне 35-40 баксов за комнату в сутки было, на август, говорили, не меньше 60-ти будет.

... Зажрались они там в Крыму....

Та нехай ті татари згорять на тому свому сонці з такими цінами. Ніразу в Криму не був і щось все менше бажання там побувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена в Алуште и и в Алупке может очень сильно отличаться, бикоз Алупка - это уже Большая Ялта и самый что ни есть ЮБК (Алушта-это только самое начало юбк), а ЮБК - самые высокие цены.

Напиши приоритеты для своего отдыха(бары,дискотеки,шум, дофига народу или тишина, спокойствие и тд) - и люди тебе помогут. Может Алупка тебе нафиг не нужна. Могу приблизительно расписать впечатления от Гаспры,Кореиза,Мисхора,Алупки,Симеиза,Кацивели(имхо).

В этом июне был тут - очень понравилось. Кому надо - распишу подробней

Ні. Ми ще того літа вирішили (коли були в Алушті), що тепер поїдемо в Алупку. Напиши трішки (а можливо і багато) про свій відпочинок там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нехай ті татари

Нема там татар.

Татари - в степній частині Криму, і в основному не біля моря.

На ЮБК виключно москалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де я відпочивав 40грн за добу з особи. кімнатки (ціни вказані станом на липень 2009 року) 2-4 місні, телевізор, холодильник кухня одні на 4 кімнатки.

душ гарячий (з бойлером). До моря хвилин 20 пішки - с.Углове бахчисарайського району

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в июне 35-40 баксов за комнату в сутки было, на август, говорили, не меньше 60-ти будет.

Справді, за таку ціну хай самі там відпочивають... Чуть більше місяця назад був в Туреччині - за 8днів - $560. Готель 5*Ultra all inclusive. Виходить так само 70$/день - зате ВСЕ(і спиртне теж))) ) включено, ну і сервіс звичайно не порівняти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
в июне 35-40 баксов за комнату в сутки было, на август, говорили, не меньше 60-ти будет.

Справді, за таку ціну хай самі там відпочивають... Чуть більше місяця назад був в Туреччині - за 8днів - $560. Готель 5*Ultra all inclusive. Виходить так само 70$/день - зате ВСЕ(і спиртне теж))) ) включено, ну і сервіс звичайно не порівняти....

Який готель назва, регіон? Точно ультра, чи просто все враховано? Бо ціна якась дико низька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно ультра, але за сейф і за wi-fi(для скайпа) брали гроші :ohmy: Готель називається Joy Kiris Resort

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пос.Утьос, розміщення в приватному секторі парку санаторія "Утьос", 4-хмістна кімната, телевізор,холодильник, своя кухня,туалет,ванна, вигляд з веранди на Ай-Петрі, 1хв, мінібазар з фруктами,молоком,сиром(все свіжак)+ фірмовин винний магазин "совхоза Таврида" :friday: Деталі- 80673322318 -мій(Сергій), 80503986081 Ніна (хазяйка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

smat, а які ціни?

350 грн доба проживання в даному місці, рядом на елінгах від 400-450 і далі,але там мені не подобається (асфальт, повно людей та машин) в столовій сан."Утьос" можна домовитись за харчування, 20 грн сніданок, 25-обід, 20-вечеря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора приїхав з Алупки. Якщо їхати на машині- житло краще шукати на місці, пропозицій море. Ціни за 2-х місну квартиру від 200-250 грн., з вересня на відсотків 30 дешевше. Є телефони людей, які за невелику плату допоможуть знайти житло. Кого цікавить- скину в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні також приїхали з Алупки. Знімали 2-ві кімнати (одну 2-ох місну і одну 3-ьох місну ) в будинку (нас було 2+2) за 250 грн/доба. Зручності були в кожній кімнаті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Поділіться, якщо в когось є, контактами в Судак чи Новий Світ. Їдемо компанією в ІІ-ій половині липня. А якщо хтось був в тих краях то і відгуки можете на досузі написати - пригодяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад я з дружиною відпочивав в Алушті в приватному секторі. Контак дали знайомі які там того року вже були. Ми за місяць зателефонували і замовили кімнату на 2-ох на 10 днів. До моря іти 15 хв. Кімната в межах розумного + телевізор. Кухня в кожного окремо. Туалет і душ спільний (на 4-ри кімнати). Тоді коштувало 50 грн/доба з чоловіка - тобто 2-во місний номер 100 грн. Тиждень назад телефонував - також 50 грн, але думаю що до 40-ка можна вторгувати (сказавши що на 2-ва чол і на 10 днів), а можливо і ні. Кому потрібні телефони пишіть в приват.

фотки для MaLyaVa і не тільки...

xfx.jpg

12nun.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад я з дружиною відпочивав в Алушті в приватному секторі. Контак дали знайомі які там того року вже були. Ми за місяць зателефонували і замовили кімнату на 2-ох на 10 днів. До моря іти 15 хв. Кімната в межах розумного + телевізор. Кухня в кожного окремо. Туалет і душ спільний (на 4-ри кімнати). Тоді коштувало 50 грн/доба з чоловіка - тобто 2-во місний номер 100 грн. Тиждень назад телефонував - також 50 грн, але думаю що до 40-ка можна вторгувати (сказавши що на 2-ва чол і на 10 днів), а можливо і ні. Кому потрібні телефони пишіть в приват.

Можливо хтось має контакти в приватний сектор Алупки - скиньте пліз. Цього року туди плануємо поїхати. Хтілося б їхати в перевірене місце...

Що зараз по цінам? Був би вдячний за контакти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с. Угловое

Бахчисарайського району

Житло посередині села, прямо біля бару\магазину\перукарні.

До моря йде маршрутка кілька разів в день, а пішки - хвилин 20 мабуть (трохи є).

Відпочивав 2 роки підряд - сподобалось.

Контакти: Наталя Миколаївна 050 9733771

(можете казати що від Олега. Нехай згадає добрим словом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться, якщо в когось є, контактами в Судак чи Новий Світ. Їдемо компанією в ІІ-ій половині липня. А якщо хтось був в тих краях то і відгуки можете на досузі написати - пригодяться...

Були в Новому світі 2 роки тому. Непогано, але з цінами на житло заганяються.

Житло. Ми вдвох платили 300 грн. за кімнатку (3 ліжка, 2 тумби, полиця, вішак, вентилятор, ТВ). Платили за 12 ночей (день приїзду і день відїзду рахується 1 днем, а то місцеві хитрі - вони за 2 дні плату хочуть). Жили в будиночку, де зверху 2 кімнати для відпочиваючих, знизу жили господарі. Душ з бочки. Кухня - літній варіант.

Водопроводу немає в принципі. Питна вода - тільки з пляшок, а в душі вода наливна - сірководнева, смердить тухлими яйцями, від неї чорніє срібло. Пити її не можна, митись можна затиснувши носа, посуду мити треба довго і нудно, бо вода слизька якась, краще ополоснути прісною (і посуд не штинятиме).

Пляжі. Пляжі були платні, але є 1 безкоштовний. Сам пляж з дрібних камінців, а як заходиш в море - зразу велике слизьке каміння, але є пробрані стежки. Море чисте. Є медузи.

Розваги. Екскурсія на Завод Шампанських Вин (є магазинчик з недорогим фірмовим шампанським), кінні прогулянки, можна з’їздити в Судак, є катера на Золотий пляж але туди можна дістатись або через Тропу Голіцина (платна вдень) або через ялівцеві зарості (можжевельник). Є купа кафешок на Набережній.

Скажем так, вдруге я туди не хочу, але один аз можна з’їзити. Не знаю, які розцінки там зараз, але 2 роки тому в Алушті можна було івдпочити за 50 грн. на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...