Перейти до змісту

Охранники торгового центра в Киеве избили посетителя


difoto

Рекомендовані повідомлення

политикой, тем или иным образом занимаются(интересуются) все (с) офицер на поддельном пропускном пункте, ВаБанк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан правий. це звучить смішно. але не для мене. нехай мене назвуть ідіотом, але для мене страшно опускатися аж до того, щоб так ганити рідну державу, хай би якою вона не була! я просто собі наївно вболіваю за кращу долю людей, які в ній живуть і якими б вони не були. тому висловлювання на кшталт цитованих я сприймаю як дикість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан правий. це звучить смішно. але не для мене. нехай мене назвуть ідіотом, але для мене страшно опускатися аж до того, щоб так ганити рідну державу

Звісно в душі я також патріот але, поясніть мені де та ДЕРЖАВА... де той УСТРІЙ, де ЗАКОН та хоча б якийсь ПОРЯДОК.

Честь і гідність - слова не нашого часу.

difoto )прав-політика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай мене назвуть ідіотом, але для мене страшно опускатися аж до того, щоб так ганити рідну державу,

ты идиот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай мене назвуть ідіотом, але для мене страшно опускатися аж до того, щоб так ганити рідну державу,

ты идиот

Лізу в з..лупу без мила!!!

А може вже хватить всім кому можна і неможна обзивати і ображати кого хоч і не хоч, починаючи від держави і закінчуючи дворовими собаками та котами.

Ді зі всією повагою до тебе я також міг би висловитись що ти ІДІОТ.

Пробувши в Крупі години чотири я тебе без пива не бачив, так само як не бачив в полі свого зору твого вєла, і я також міг би висказатись в темі "У Difoto украден велосипед Giant VT хелп!!!", що ти, готовий в сіську, в кущах спав і в тебе увели вел. Так що нарікай на пивних виробників, тільки вони винні що пиво так бере Ді, а не те що ти його так багато випив і в тебе увели твого сосіса.

Лекс приїхав на півгодини і то просив мою дружину щоб поглядала на його шосера.

Звиняйте накипіло мля.

А те що ви всі зараз будете про мене то мені п.х!!!

Я й сам люблю пиво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ж у нас за страна идиотов получается - судьи садятся на скамью за взятки, бухие гаишники сбивают людей пачками, депутаты их отстреливают, каналы "честных" новостей безбожно врут,а менты следят за "порядком", беспорядки их не интересуют!

Я зараз розплачусь.

Тобі треба в РФ, до нєсогласних...

Хоча ніхто не дасть гарантії що в РФії тобі стано все різко подобатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок побиття... варто було б вислухати ще й іншу сторону...

Звичайно, охорона не має права застосовувати силу, навіть якщо людина щось поцупила.

Як працівник магазину можу сказати, що інколи крадуть такі "порядні" і "хороші" з виду люди, що навіть і не подумаєш...

Бачила випадки, коли пенсіонерки крали коньяк, коли дівчата тирили дезодоранти, шампуні і т.д...

Але якщо до людини причепилися просто так, то дійсно отримають "славу" надовго.

І то тільки по тій причині, що побили журналіста... а якщо б це був звичайний, пересічний українець?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ж у нас за страна идиотов получается - судьи садятся на скамью за взятки, бухие гаишники сбивают людей пачками, депутаты их отстреливают, каналы "честных" новостей безбожно врут,а менты следят за "порядком", беспорядки их не интересуют!

Вы не находите в этом некой нескладухи?

2 difoto, все более начинаю убеждаться, что действительно не ту страну назвали Гондурасом... Абидна.

Як ви можете так говорити про державу, в якій живете? Як можете жити в цьому суспільстві з такою нелюбов'ю до нього? Ніхто, звісно, не може вам заборонити висловлювати різну маячню, але чи не здається вам, що ви цим посягаєте на честь і гідність інших громадян? На честь і гідність суспільства цієї держави? Фу, як бридко!..

Виявляється, що можу. А проживаю таки в країні, оскільки вважаю, що державою її важко назвати. Дуже складно. А мова не про суспільство, не про честь і гідність інших громадян. Як виявилось, я також патріот цієї країни, оскільки, якби не був ним, то не був би тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то тут не так.... И охрана задержала безпричинно....и старший смены не образумил пацанов....и ППСник поморозился....и пленку менты отказались изымать....слишком много действий в такой ситуации, когда у подозреваемого даже не нашли (по его словам) того, что искали....что-то тут не так....

Прекрасно знаю способность журналистов раздуть вторжение инопланетян на землю из любой упавшей с неба градинки... Так что перед выводами я бы все-таки выслушал вторую сторону конфликта...

+. щось дійсно занадто підозріло, занадто багато речей вкладається в одну купу... і здатність журналістів роздувати "вторжение инопланетян" також добре відома :glare: . може там трохи не так все відбулось?.. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більш ніж переконаний, що журналіст, якщо його утримували, повідомив, що він працівник ЗМІ, а вони в своїх правах прирівнюються до міліції. І охоронці, які за своєю суттю часто бувають сцикливими перед публічністю - мали б здати назад. І щоб самим не світитися, і щоб заклад не підставляти, бо за погану рекламу їм дадуть копня під зад. А так - чомусь цього не сталося. Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...