Перейти до змісту

Утилізація комп техніки


Slavco

Рекомендовані повідомлення

Власне виникла проблема утилізувати багато "мертвого" заліза (монітори, системники, принтера).

Буду вдячний за інформацію про фірми, що мають ліцензію і займаються офіційно сабжом. Видають при цьому відповідний документ про утилізовану техніку.

Цікавить західний регіон: Луцьк, Рівне, Львів...

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно. Просто викинути не можна.

Можна її списати по бухгалтерії зі всіх балансових та позабалансових рахунків і активів. І тоді продати якомусь підприємцю, фірмі і т.д. що видасть документи про покупку.

А ті в свою чергу їх на запчастини чи ще кудись.

Фірму колись сам шукав, не знайшов. Мелькнуло раз в неті, але дуууже дорого. Колись, чув таке, щоб не утилізувати, влаштовували пожежі.. і таким чином позбавлялися.

Тримай

070825.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно. Просто викинути не можна.

Можна її списати по бухгалтерії зі всіх балансових та позабалансових рахунків і активів. І тоді продати якомусь підприємцю, фірмі і т.д. що видасть документи про покупку.

А ті в свою чергу їх на запчастини чи ще кудись.

Фірму колись сам шукав, не знайшов. Мелькнуло раз в неті, але дуууже дорого. Колись, чув таке, щоб не утилізувати, влаштовували пожежі.. і таким чином позбавлялися.

Тримай

Дякую за консультацію :) Все це я знаю. Що і як робити.

Може комусь треба зламки по 2-3 грн за штуку ( скелети РС, Моніки 14-15, матричні принтери і прочеє добро) ? :)

Тільки якщо забирати - то все зразу, не по 1-2 одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки його є? Можу забрати блоки, принтери ітд, впринципі все крім моніторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити типу "гуманітарної допомоги". Наприклад, подарувати техніку училищу. Хай хлопці розбирають, може щось поремонтують, а як і ні, то хоч матимуть чим зайнятися. Потренуються конденсатори паяти на материнках, може якого роз'єма поміняти і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там якраз проблема з тим, що треба документ, а при такій допомозі його не видають :( і морочитись зазвичай ніхто не хоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити типу "гуманітарної допомоги". Наприклад, подарувати техніку училищу. Хай хлопці розбирають, може щось поремонтують, а як і ні, то хоч матимуть чим зайнятися. Потренуються конденсатори паяти на материнках, може якого роз'єма поміняти і т.д.

Всьо ужо разобрано до них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо уже украдено до вас, нужно только сделать видимось ограбления :D

не будем тикать палтсамі в тих кто стояв у істоков :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Власне виникла проблема утилізувати багато "мертвого" заліза (монітори, системники, принтера).

Буду вдячний за інформацію про фірми, що мають ліцензію і займаються офіційно сабжом. Видають при цьому відповідний документ про утилізовану техніку.

Цікавить західний регіон: Луцьк, Рівне, Львів...

Дякую.

В Києві тут:http://solyaris.com.ua/?id=134

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на ГПЗ є кантора, яка таким займається...

Вони вже не на ГПЗ, я в них приміщення орендую. Це - ТВФ "Обрій" у вигляді ТзОВ. 726015 - Петро Павлович або Ніна Іванівна (чоловік і жінка). Це їх домашній номер, а вони не завжди вдома, то треба назвонювать. Всі папери у них є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

В приміщенні Луцьктеплокомуненерго (перший напівпідвальний поверх) є фірма котра цим займається. Здається це той самий Обрій. Тел. 231076.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

питання наступне: це тільки держустановам треба утилізувати оргтехніку, чи підприємствам та організаціям також?

бо погугливши пишуть ніби "треба", а щось закону який би явно вказував на те найти не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...