Перейти до змісту

Величина опасности езды на велосипеде


Million

Рекомендовані повідомлення

Год назад на первую зарплату я собирался купить себе велосипед. Память приятно тревожили воспоминания о езде в подростковом возрасте и очень хотелось ощутить эти чувства вновь. Однако я натолкнулся на град критики, обвинений, опасений и прочего со стороны близких, большей степенью от мамы. Они были против.

Основные мамины аргументы: у нас на дорогах ездить опасно. Полно водителей дыбилов, которые гасают и никуда не смотрят. Толком ездить негде. Велосипедных дорожек нет, а на дорогу выезжать - самоубийство. Ну и плюс мелочные придирки, вроде, негде хранить и т.п.

Я никак не ожидал такого навала критики. Таким образом они меня отговорили. Я взял все заработанное, пошел в стоматполикнику и вместо велосипеда привел в порядок зубы.

Прошел год, мое желание приобрести велосипед вновь возросло. Кроме того, хочу купить и себе и девушке. И хотя мамины наезды ничего не изменят, хотелось бы поинтересоваться у достопочтенной публики, насколько ее опасения оправданы и как защищаться от этих сумасшедших атак? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Мабуть що побільшало таки не водіїв дибілів. Якщо це основний аргумент, то навіть на вулицю виходити не варто. Гопоти теж з'явилось немало.

Сам водій, коли бачу велосипедиста - стараюсь не створювати для нього перешкод. Будучи на велосипеді, стараюсь не створювати перешкод водіям.

Так, будучи на велосипеді, рівень небезпеки більший, їздити приходиться не по дзеркалам, потрібно крутити головою, дивитись по сторонам, при цьому не втрачати керування і бути завжди передбачуваним. Мабуть що твоя безпека залежить тільки від тебе. 

Я теж не так давно катаюсь. Всього два тижні. Спочатку було важкувато бачити все, та й зараз не все так добре, як хотілося б. Але вже збираюсь придбати дружині вел, прикупити велокрісло дочці, а з часом велосипед. 

Місця багато велосипед не займає. Стоїть собі на балконі, нікого не зачіпає, тихесенько. При бажанні мона й до стелі підвісити, щоб нікому ходити не заважав. 

А чекати велодоріжки - тоді можна не думати про велосипед ще наступні пару років. Тим більше все-таки нездорово по місту їздити, краще вже в ліси, поля. Тим більше там повна відсутність водіїв дибілів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все это выслушал два года назад. Но я сначала купил вел, а потом начал выслушивать :) Первое лето стоял на балконе, я его через кухню таскал. Сейчас в прихожей и никому не мешает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли їздиш собі поволі, в метрі від бровки як описано в ПДР, висять світловідбивачі, подаєш сигнали повороту коли пересікаєш зустрічну, тверезий і не пнешся на рожон - ніхто тебе не зачепить. В мене весь травматизм на велосипеді був пов'язаний майже виключно з несправною мат. частиною - невеликі тріщини в вилці, рамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Боятися вовків то вліс неходити". Ризик завжди буде і нетількі на вєлі а й намашині чи у пішехода. А увага на дорозі це головне. Головне це дотримуватись правил д.р. купить шолома та неїздити в наушнегах бо це порушує твою увагу і збільшує ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в луцку ше норма)) вот поїздив би ти по Львову між маршрутками і машинами і ше з наушніками, тоді б нічо нікого неслухав))

а ше краще побільше їздити і поменше думати ))) хатя головою треба крутити так шо огого.... і руками махати шоб всі знали куда ти їхати хочеш тоді буде все ок.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в луцку ше норма)) вот поїздив би ти по Львову між маршрутками і машинами і ше з наушніками, тоді б нічо нікого неслухав))

а ше краще побільше їздити і поменше думати ))) хатя головою треба крутити так шо огого.... і руками махати шоб всі знали куда ти їхати хочеш тоді буде все ок.....

А ще можна по ходу влити пару тройку літрових бокалів пивасіка.

Людина поради просить, як розвіяти опасіння батьків. Які навушники? Яке не думати? Звісно, думати про щось, що може відволікти від їзди не варто. 

В усьому іншому підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі коли мене мати "лікувала" на тему "то ж небезпечно", я розповідав про всі випадки, які згадував, про аварії на автомобілях, літаках, як балкони на людей падали, і т д...

типу "небезпек кругом дофіка, і велосипед - це не найбільша з них"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно. 4 вела на балконі, або 3 на балконі 1 в коридорі. а ще коляска, а ще цуцик під 40 кг - який там комфорт :) люди, концентруйтесь на прекрасному! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не відказуй собі в задоволенні. Поговри з мамою, розкажи їй що будеш їздити акуратно. Перед купівлею велосипеда придбай шолом та інший захист, щоб мама бачила що ти дбаєш про свою безпеку. Моя дружина також не в захваті від того що я з малим (6 років) катаюсь по місту, особливо по проїзджій частині. Але нічого катаємось.

Р.С. Як сказано в статті "Безопасное катание на велосипеде" http://www.grisha.ru/velo/911/ - По смертности байкеры на 5 месте в мире - але цього мамі казати не треба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все простіше.

Вчора в коридорі стояло 4 вела і самокат... :D :D :D

Где четвертый взял? Жены?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платон, Лідер, Фішер, малої вел і самокат теж її. :D

Головне як задумаєшся не заснути... :D :D :D

2Million. А скільки тобі років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.С. Як сказано в статті "Безопасное катание на велосипеде" http://www.grisha.ru/velo/911/ - По смертности байкеры на 5 месте в мире - але цього мамі казати не треба :D

Понравилось понятие - отклячивание задницы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Million. А скільки тобі років?

21

А известны ли случаи ДТП и прочих инцидентов с участием велосипедистов у нас в городе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было несколько относительно небольших. Где-то здесь проскакивала инфа штуки про три. Был случай с переломом. Я когда-то тоже пробовал машину на прочность :)

Ну и на "Украинах" иногда давят. Видел несколько лет назад одно со смертельным исходом.

Однако это не повод бояться выезжать на дорогу. Машина может и на тротуаре сбить, вылетев на него после столкновения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема шо рівняти байкерів і велосипедистів.. зовсім різні речі.... швидкість не та да і рух нетой....

Мене батя тоже відмовляв в крим їхати.. ну нічо неполучилося)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажання до велосипедистів, якщо ви вважаєте себе учасниками руху, тоді всі правила стосуються вас і до вас всі ставляться по правилах, а якщо вибірково, тут поїду по правилах, а там на світофорі проскочу, це вже інша тема і ви автоматично з учасника руху стаєте його порушником, і тоді нєфіг комусь доказувати що ти такий самийучасник руху, як і мопед і гужевий ну і автомобіль ^_^ Їдьте по правилах, по них навіть коні їдуть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам водій, коли бачу велосипедиста - стараюсь не створювати для нього перешкод. Будучи на велосипеді, стараюсь не створювати перешкод водіям.

Вот самая четкая и правильная позиция, сам стараюсь придерживаться такой же политики, ну и естественно ПДД.

А то давече (в воскресенье) видел как Лекс и компания (около десятка байков) ломанулись с моста (приборзавода) налево на Набережную на красный. Половина чуть не подлетела на поворачивающие направо (от рынка) автомобили, растянулись по всей ширине дороги на обе полосы потом собирались под правую сторону перед автомобилями, были обдудуканы водителями, я хоть и стоял на сетофоре, но сердце ёкнуло - машины вперемешку с велосипедистами. Так нельзя робяты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажання до велосипедистів, якщо ви вважаєте себе учасниками руху, тоді всі правила стосуються вас і до вас всі ставляться по правилах, а якщо вибірково, тут поїду по правилах, а там на світофорі проскочу, це вже інша тема і ви автоматично з учасника руху стаєте його порушником, і тоді нєфіг комусь доказувати що ти такий самийучасник руху, як і мопед і гужевий ну і автомобіль ^_^ Їдьте по правилах, по них навіть коні їдуть!!!

Чого ж ти такий поперечний!? Причому в багатьох темах. Та я в принципі такий самий, але в даному випадку ставлю себе як в ранг відоя так в ранг велосипедиста та пішохода, оскільки сам являюсь час від часу в тій чи іншій ролі. 

Чого ж ти тільки велосипедистів дотримуватись правил ДР?. Є ще водії автомобілів, які також являються учасниками руху, та пішоходи, для яких ПДР ще ніхто не відміняв. Покажи мені хоча б одну людину, яка діє згідно правил. Плвила в нашій країні створені для того, щоб їх пурушувати. Ну а відповідає за ці порушення кожен порушник в тій чи іншій мірі. Звісно, що велосипедист в більшій мірі. Причин багато, наводити прикладів не буду. І в цьому в найбільшій мірі винний не сам потерпілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... та пішоходи, для яких ПДР ще ніхто не відміняв. .....

Почти для всех пешеходов правил не существует ;) Они знают только одно - на зебре он - король. Но и тут сильно заблуждаюцца;)

4.14. Пішоходам забороняється:

* а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

* б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

......

* ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

Даже эти простые правила они не могут усвоить;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти для всех пешеходов правил не существует ;) Они знают только одно - на зебре он - король. Но и тут сильно заблуждаюцца ;)

Я, як водій, сказав би по-іншому. Пішоходи, яких раніше і на зебрі неохоче пропускали з виходом нових штрафів вкінець увірували, що вся трасса -  їхня. Плакат "на зебрі ти король, а в деінде - ні" впору вішать на бігборди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...