Перейти до змісту

аэрография в Луцке


dedok2000

Рекомендовані повідомлення

Здарова мужики!Мож кто знает,где в Луцке можно нанести на тачку аэрографический рисунок и сколько это будет стоить?И вообще стоит ли этим заниматься?Кто сталкивался с этим вопросом поделитесь опытом,я думаю многих эта тема заинтересует!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю -- такими речами можна поцікавитись на фірмі "Блюзмобіль", яка розміщена на базі ющака. Є в них електрик, якого звати Андрій, в мене вмпадково є його номер: (067) 797-11-25 (правда не знаю чи цей номер все ще дійсний). Можна до нього подзвонити і поцікавитись.

В Луцьку їздить Daewoo Lanos цієї фірми, дуже гарно розмальований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё есть сайт vinils.ru - отличный сайт,отличная альтернатива аэрографии и доставка в любую страну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И вообще стоит ли этим заниматься?

Це хороше запитання ;)

Якщо ти хочеш вічно їздити на тій машині -- напевно варто. А якщо хочеш з часом нормально її продати, тоді, думаю, не варто, так як знайти покупця, смаки якого будуть співпадати з твоїми на 100%, буде дуже важко. Я пам'ятаю як в нас на автобазарі дооооооовго продавався білий гольф тройка з графіті на капоті...

Якщо дуже хочеться, то краще тоді зупинитись на чомусь на зразок аракалу -- його з часом можна зняти, і після поліровки автомобіля слідів видно не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чё ж будет тяжело продать?Если только на капоте нарисовать,а я так и задумал,то потом на крайняк можно капот перекрасить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блюзмобіля наскільки я знаю ма і Андрій там вже не робить я точно знаю

А машинку розмальовувала дівчинка з Ковеля це сто процентів (сам її видів не можу знайти ЇЇ візітівку)

Алгоритм знаходження тієї дівчини

Шукаєш друзів в Ковелі

В них просиш щоб вони тобі

взнали номер на сервіс-"ШИБА"

Просиш в них номер до дівчинкі яка

займається аерографією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio пасиб,попробую

А на счёт гольфа,я думаю его долго продавали из-за внешнего тюнинга (бампет,спойлер...),а не из-за аэрографии.Просто не все хотят себе машину,у которой предыдущий владелец "любил скорость"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

его продавали из-за этого тюнинга где-то на 30% дороже, чем обычно... мои друзья занимались машинками, говорили, что за такие деньги даже "любителям" в Донецке не перепродаш, хотя машинка была - Агонь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

На счет аэрографии в Луцке вопросов много.

Первый всеми любимый вопрос - "Сколько будет стоит????"

Ответ: ЦЕНА засивисит в первую очередь от клиента, от того что он хочет, от состояния машины, это тоже лакокрасочное покрытие только в художественном мастерском исполнении.

Можна сказать: "А нахера)))!!!!!" Есть наклейки и все остальное и стоит не дорого.

ЗЫ: и выглядит соответственно убого. ТИпа тролейбус))) Аэрография не задиреться не потрескается не облезет)))

Если уже делать то "цяцю" правильно??? Почему она цениться, потому что это ручная работа ЧЕЛОВЕКА.

Второй впрос: "Почему так дорого???" ..........потому что это ручная работа ЧЕЛОВЕКА. ............потому что машина будет выглядеть соответственно...... Меньше красить=меньше платить!!

Ещё бывает : "Вот на два дня оставляю машину, в понедельник рисунок будет готов?? Я хочу девушку на крише, и как будто она в ванной":0026:) ДА?? Такое может быть но не за два дня!!!

Правда меня больше всего интересует вопрос "А нахера)))!!!!! вообще наклейки и аэрография". Да????

По моему только для ексклюзивных машин, или для получения статуса:) одна "такая".

Лично для себя я делаю аэрографию, это жирно ))) согласен, потом смотрят не на машину, а на рисунок и если гармонично сделано то все целиком выглядит "бомбей".

А как по вашему?????????????? Задавайте может ещё будут вопросы??

Может кто этим занимается тогда можем посочувствовать)))

Очень интересует ваше мнение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі може питання не в тєму... но мені просто дуже цікаво

корпуса компютерного перекрасити і розмалювати мона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как ты думаешь??? Даже телефоны мобильные попадались)) правда очень тонкая работа!!

Могу показать рисунок недавно нарисован. Формат на ноутбук ))) ничего такой.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда меня больше всего интересует вопрос "А нахера)))!!!!! вообще наклейки и аэрография". Да????

По моему только для ексклюзивных машин, или для получения статуса:) одна "такая".

Лично для себя я делаю аэрографию, это жирно ))) согласен, потом смотрят не на машину, а на рисунок и если гармонично сделано то все целиком выглядит "бомбей".

Кроме "жирности" есть еще и чисто практическая сторона. Такая машина практически неугоняема. Ну кто будет угонять белую Тойоту Прадо с тигром на борту, палиться, морочиться потом с перекраской, если через 50 метров стоит черный Лексус ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во во, який у 2 рази дорожчий і має аналогічну заводську охоронну систему що і прадо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Балачок багато а телефона нема....

Є майстри, майстерня ? - Дайте координати !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я малюю. Але тимчасово не малюю. Ціна від складності. Аерографію можна зробити на всьому твердому. Хоча можна і на футболках. Правда там фарби другі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво пишіть в ПМ. Корпуса комп., або капоти можна малювати хоч зараз, машини поменше як Aveo тоже теперішнього гаража достатньо. А побільше машини поки ні, бо недоробив ще великого гаража. Кришу ще накрити і ворота лишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось людина займається. Всі напевно бачили течика

aa0ad7f0.jpg

0966845989

[email protected]

IСQ : 487-025-195

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Techniker - покажи роботи на корпусах ПК і озвуч ціну від і до.

Ціна від складності малюнка і величини площі малюнку, чи треба на пластику малювати , чи тільки на боках. середня картинка з ігор наприклад буде 35-65$Самий скадний малюнок на сьогодняшній день був 120$, це був повний перекрас корпуса +малюнок зі всіх сторін. РОботи не виложу поки, бо серевер лежить, працюю в інеті з ноута. Підніму тоді викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Techniker малює непогано - сам особисто бачив розмальовані ним корпуса ПК :101010: . я б і авто в нього своє розмалював, от лише грошей не назбираю ніяк... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...