Перейти до змісту

Сколько стоит веб-сайт?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думаю, что средства не важны - важен результат, удовлетворяющий заказчика.

P.S. Сажусь за доработку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qwadro, спасибо за потраченное время и за короткий обзор, буду знать, что изменить. Только немного поясню.

.....

2) Шапку я специально сделал большой, потому как подозреваю, что на сайте будет не особо большое количество информации. Сайт будет только лишь на украинском, потому другие языки отпадают.

Я сказав це для прикладу. Я думаю, що ти й сам зрозумів, контактам у правому верхньому рядку не місце...

3) ...

4) Гопак по центру нечего танцевать, потому как это свободное место для других разделов. Поскольку неизвестно, какими они должны быть - пока так, а когда сайт вступит в работу, этого не будет, думаю итак ясно.

5) ...

6) Ты бы взглянул таблицу стилей, а потом уже и говорил. В самом коде нет никакого описания оформления и сам он маленький, а таблица стилей приличного размера. И вообще, что в твоем понимании "нормальная" таблица стилей?

Слухай, то якого ж ти біса виложив малюнок ЧОРНОВОГО сайту і просиш нас його оцінити!!!??? І як я маю дивлячись на цей МАЛЮНОК "Ты бы взглянул таблицу стилей, а потом уже и говорил", скажи мені будь ласка, знати яка там у тебе таблиця стилів і код??? Тим більше, де решта розділів твого багатосторінкового дітища???

На рахунок прочитаних книг, то звичайно добре, що читав тільки робити асоціативним методом згідно прочитаного, то одне, а зробити власний оригінальний продукт, то зовсім інше! Тут уже досвід грає величезну роль. Знайди аналогічні проекти виконані у схожому стильовому рішенні. Я не раджу їх копіювати, але дещо можна врахувати і у твому дизайні.

По твоїй філософії "средства не важны", то так і до маразму не далеко - давай сайти на Ворді писати. Швидко, відносно непогана якість... А загалом, якщо уже на те пішло, то ти б його уже краще на якусь CMS "посадив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, то якого ж ти біса виложив малюнок ЧОРНОВОГО сайту і просиш нас його оцінити!!!???

:0016: Ну он не совсем черновой, он скорее, незаконченный, но ты смешно сказал ^_^

І як я маю дивлячись на цей МАЛЮНОК

Ну так не обзывай таблицу стилей, если не можешь увидеть, нормальная она или нет.

А чем плох в создании сайтов дримвивер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смешно, это делать сайты в Adobe Dreamweaver, еще MS Word или FrontPage не хватает...

Правильно! Зачем пользоваться попсовыми програмами, блокнот открыл и погнал..... :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чем плох в создании сайтов дримвивер?

Поставлю ще раз зустрічне питання: чому ти не "посадиш" сайт відразу на котрусь CMS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі розумні, модні, козирні... чи просто когось жаба душить, що не він має шанс заробити пару гривень, і тому розказує, як би класно він міг це все зробити?

Колись, коли я захотів собі сайт мати, мені пропонували зробити сайт за ціну від 1500 грн. до 1000 дол. Знайшовся хлопчина, який зваяв за 200 грн., я йому ще 200 у вигляді бонуса заплатив. Маю від сайту майже все, що мені треба. Може, колись і попрошу когось переробити під якісь новіші віяння. Це означає, що навіть початківець може задовольнити деякі смаки і потреби.

Безперечно, викладений топікстартером скріншот викликає ряд зауважень навіть в мене, не сайтопісатєля, але якщо тут є професійні веб-дизайнери - то поясність молодняку, де його помилки, і втолкуйте, скільки йому ще вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі розумні, модні, козирні... якщо тут є професійні веб-дизайнери - то поясність молодняку, де його помилки, і втолкуйте, скільки йому ще вчитися.

за решту не буду говорити, але я саме це і спробував зробити. Притримуюсь принципу лише аргументованої критики....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставлю ще раз зустрічне питання: чому ти не "посадиш" сайт відразу на котрусь CMS?

Вначале я так и подумал - выучил Joomla... А потом решил сделать все с нуля, а управлять сайтом через Adobe Contribute - решил, что так лучше.

Yarchik, наконец-то. Я ждал, скажет ли кто-то подобное или нет. Спасибо за объективный подход к проблеме.

Притримуюсь принципу лише аргументованої критики....

Respect

Я никогда не воспринимаю критику в штыки, потому как считаю, что она обязательно должна иметь место: она помогает быть лучше, развиваться, прогрессировать. И она обязательно должна быть аргументированной. Потому что от комментариев типа "гавно, полный отстой" или "супер, все классно" - толку 0. Потому, еще раз повторюсь, я благодарен тем, кто подходит к моей проблеме с пониманием, кто пытается дать совет, а не доказать, что он круче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не надо это садить ни на какую цымысы(это маразм). Для нескольких страниц вполне достаточно чистой статики(хтмл). Топикстартер поройся по темплейтовых сайтах, посмотри как там все организовано в плане структуры размещения элементов, какие размеры шрифтов используются, особенно стоит взлянуть на цветовые гаммы, как стилизуется макет и т.д. И, если уже пошел по тропе веб дизайна - забудь навсегда о полиграфии, если ты конечно занимался оной)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі розумні, модні, козирні... чи просто когось жаба душить, що не він має шанс заробити пару гривень, і тому розказує, як би класно він міг це все зробити?

Колись, коли я захотів собі сайт мати, мені пропонували зробити сайт за ціну від 1500 грн. до 1000 дол. Знайшовся хлопчина, який зваяв за 200 грн., я йому ще 200 у вигляді бонуса заплатив. Маю від сайту майже все, що мені треба. Може, колись і попрошу когось переробити під якісь новіші віяння. Це означає, що навіть початківець може задовольнити деякі смаки і потреби.

Безперечно, викладений топікстартером скріншот викликає ряд зауважень навіть в мене, не сайтопісатєля, але якщо тут є професійні веб-дизайнери - то поясність молодняку, де його помилки, і втолкуйте, скільки йому ще вчитися.

Підтримую! Людина просила допомоги, а не нищівної критики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую внести трохи конструктивної критики і дати адекватну оцінку роботі.

Загальна концепція мені подобається (це суб’єктивно), сайт має СВОЄ обличя, з композицією елементів у загальному все нормально, я лише певні нюанси, про які - нижче. Велика шапка - то нічого, у кого комплекси якісь, най тримає їх при собі, або висловлює у іншій темі. Що стосується зручності і інтуїтивності - я з першого погляду зрозумів, що де, що як і навіщо, куди жмакати. Загалом все добре.)

Тепер по нюансах:

1. Розміщення кнопки Зв’язатись з нами цілком вдале, недоліки є тільки у самому оформленні. По-перше, її треба зробити у якомусь одному кольорі, так вона викликає зовсім не ті асоціації, які розробник хотів викликати. По-друге, шрифт не потрібно робити жирним, оскільки жирність служить для виділення, акцентування. А у даному випадку у нас є окремий елемент з одним єдиним написом, тому там акцентувати нема що, а серед інших компонентів сторінки жирність його не виділяє, для цього існують інші засоби. Тому я б радив, якось чіткіше відокремити цей компонент, чи кнопнку зробити, наприклад, чи як хочеш.

2. Червоне меню просто чудове. =) Все чудово читається і не ріже очі. Зауваження лише до другого пункту. Треба, щоб шрифт усіх пунктів меню і його розмір був одноковим, інакше це, як у твоєму випадку, ламає усе сприйняття такого елемента як меню і кілька секунд доводиться доганяти - що ж то таке... Так і дивиться так акуратніше і гарніше, на мою думку. Як варіант вирішення можу порадити написати там просто Про компанію.

3. Заголовок "ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ":

а) чому ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ, а не Послуги компанії? Ліньки зараз шукати відповідні правила української мови, тому або сам пошукай, або повір на слово. Усі велики букви пишуться у абревіатурах, наприклад (ВНУ, МВС, ЮНЕСКО), але ніяк не у заголовках :);

б) знову ж таки непотрібна жирність. Заголовок у тебе виділений тим, що у нього більший шрифт. Двічі акцентувати непотрібно. ТОБІ Ж, НАПЕВНЕ, ТЕЖ НЕ НАДТО ПОДОБАЄТЬСЯ. КОЛИ НАДМІРНО АКЦЕНТУЮТЬ???????!!!!!!)))))))) :D;

в) взагалі-то там потрібна двокрапка: "Послуги компанії:"4

4. Заголовки Поліграфія, Відеореклама (пишеться разом, до речі), Реклама в інтернеті - знову непотрібна жирність, акцент зроблений кольором, притому дуже вдало. Що стосується "Опис івапівапівапівапівапівапівапівап" - так робити не раджу, тимчасове наповнення треба робити якимось осмисленим текстом. Скопіюй, з якоїсь статті, наприклад, - так воно адекватно сприймається. І ще, в кінці речення ставиться крапка, тому будет отак: "Опис івапівапівапіапівапівапівапівапівапі." Взагалі, розміщення цього блоку не дуже вдале, але раз прогнозуєш, що тут щось зміниться, то поки що про це нічого сказати не можна. Проте, якщо зміни стосуватимуться збільшення кількості оцих підрозділів (таких, як Поліграфія, Відеореклама), то все рівно розміщення невдале. Ти повинен передбачити таку композицію блоків, щоб вони виглядали добре при будь-якій кількості.

5. Оцей шматок "Звертаючись до нас бла-бла-бла" - дуже невдале розміщення і дуже невдале оформлення. Якби не різрі розміри написів у меню, то це був би найгірший елемент на сторінці. Я б радив його відокремити по вертикалі від меню, наприклад, або взагалі реалізувати зовсім по-іншому. Що стосується самого тексту того блоку, знову ж таки, в кінці речення - крапка ("... виконання поставленого завдання.") і ще радив би зробити, щоб весь текст одно пункту вирівнювавсі по першій букві пункту, але так як зараз, другий рядок вирівнюється уже по дефісу. Так буде чіткіше розмежування між пунктами і вони не будуть зливатись.

На разі все, якщо виправиш усе, що тут написано, то, на мою думку, можна брати сміливо 500 гривень за сайт, тільки нікому не кажи, бо тут півборди лусне. :D

А що ще треба буде поміняти, якщо виправити це - не знаю, не вистачає відеопам’яті. =) Якщо є бажання зробиш - покажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Людина просила допомоги, а не нищівної критики.

Критика наоборот большой плюс. Это наподобии шока . Человек тщательнее думает над ошибками и пытается их исправить, оптимизировать, научиться не допускать и т.д.. Типо самосовершенствование.Если бы не было критики, была бы халява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ferryman, учту, спасибо. Только тропа у меня совсем не веб-дизайна. Я вообще занимаюсь созданием видеороликов, а сайт - это всего лишь очередная возможность заработать.

Yuraul, пожалуй самый стоящий и ценный для меня комментарий в теме. Спасибо. Все учту, частично УЖЕ учел :)

Только сегодня пришла новая информация - срочно необходим рекламный ролик, потому целиком и полностью погружаюсь в него, а сайтом займусь чуть позже. Обязательно покажу, что из этого вышло.

Премного благодарен всем и каждому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Людина просила допомоги, а не нищівної критики.

Критика наоборот большой плюс. Это наподобии шока . Человек тщательнее думает над ошибками и пытается их исправить, оптимизировать, научиться не допускать и т.д.. Типо самосовершенствование.Если бы не было критики, была бы халява.

Підкреслюю слово - "нищівної" критики. Є різниця між обєктивною та нищівною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можеш порахувати по часу затраченому на розробку помноженому на певну тарифну ставку, наприклад 2$.

Але якщо робиш вперше то можеш скинути трохи, бо частину часу ти потратив на навчання.

Звичайно, якщо робити особистий сайт для товариша - то можна і за так,

а якщо для бізнеса - то немає чого стидатись і гроші взяти.

А взагалі ціна - це дуже відносне поняття, аби влаштовувала покупця і тебе.

Наприклад, менеджери Оракла оцінють клієнта і можуть одному сказати одну ціну за той же продукт, а іншому в три рази більшу.

Індивідуальний підхід :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "Сколько стоит веб-сайт?" - заголовок теми.

2.

Я никогда не воспринимаю критику в штыки, потому как считаю, что она обязательно должна иметь место: она помогает быть лучше, развиваться, прогрессировать. И она обязательно должна быть аргументированной. Потому что от комментариев типа "гавно, полный отстой" или "супер, все классно" - толку 0. Потому, еще раз повторюсь, я благодарен тем, кто подходит к моей проблеме с пониманием, кто пытается дать совет, а не доказать, что он круче.

3.

Г@Фно!

(с) Лебедев

Ну якщо сіріус, то на 1й сайт дуженавітьнепогано!

oSs, діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кмх...

2 Yuraul -Million- знайомий задовго до борди. По асі підказував що і до чого. Цитування а.л. це гон і не більше. Отже маєм шутко, і визнання того що сайт всетаки досить НЕпоганий як на перший. Доктар Yuraul, в газенваген, там і лічіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочеш подивитись на професійних веб-розробників у Луцьку і їхні роботи заходь на: www.webmaestro.com.ua ))))) там і ціни зможеш побачити і портфоліо ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш подивитись на професійних веб-розробників у Луцьку і їхні роботи заходь на: www.webmaestro.com.ua ))))) там і ціни зможеш побачити і портфоліо ))))

Улыбнуло )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...