Перейти до змісту

Трансформеры: Месть падших


SOLO

Рекомендовані повідомлення

мало, що можна сказати дивлячись на таку "якість". Хоча по відгукам - БОМБА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

отож бо й воно ...

шо "сюжет" там як таковий відсутній =) ...

а на кам ріпі якість ефектів .... самі розумієте ....

З.І.

а взагалі ... суперовий фільм ...

для фанатів полюбе їхати в кінотеатр ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю післязавтра в Києві гляну, я б не портив перегляд такого фільму, де море спецефектів, якоюсь екранкою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то за файл Transformeru[tfile.ru] на ФТП вісить ??? важить 3гБ ... це норм версія чи так собі ? хто качав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо то за файл Transformeru[tfile.ru] на ФТП вісить ??? важить 3гБ ... це норм версія чи так собі ? хто качав ?

Це перша частина! Доречі з дуже хорошою якістю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто жесть! Багато приколів, мокрухи! Буду з задоволенням чекати з хорошою якістю!!! :smile-zachot::smile-zachot::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрел вчера в ровенском "Кинопалаце". Ребята, не ждите DVDrip - едьте в кинотеатр! Этот фильм нужно смотреть ТОЛЬКО в кино.

Лично я не ждал от фильма ни сюжета, ни актерской игры, ничего такого. Я ждал от этого фильма СПЕЦЭФФЕКТОВ. Я их получил сполна - БОМБА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже был вчера в Кинопалаце в Ровно. Как и ожидалось суть вся в спецэффектах - сделано отлично ) Удовольствие получил )

p.s. И еще вдруг кто хочет узнать что и как в кинопалаце, то можна с телефона набрать 80362635585 - там автоответчик обо всем расскажет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як рас то і не скоро в Ровно кінопалац а в нас галімий кінотеатр(( і в нас так звана премєра трансформерів 2 буде десь в кінці липня напочатку серпня :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААА! Був в Києві, дивився в Аймаксі! Це просто не передати словами! Пів залу дивилися з відкритим ротом :)

Сам фільм суперовий! Багато смішних моментів (справді смішних!). Фільм веселий. Дуже багато якісних спецефектів! + любофф :)

Так сподобалося в Аймаксі, що хотів ще залишитись на декілька днів в Києві, щоб подивитись 3D Ледниковый период на такоооооому екрані!

P.S. IMAX (сокр. от Image Maximum) — формат фильмов и кинотеатров, разработанный канадской компанией IMAX Corporation. Формат рассчитан на бо́льшие размеры экрана в сравнении с обычным кино и лучше оптимизирован для просмотра 3D-кино по сравнению с анаглифными системами. Стандартный размер экрана в кинотеатре IMAX — 22 м в ширину и 16 м в высоту (72,6 Ч 52,8 фута), но может быть и больше. Экран занимает почти всё пространство перед зрителем, что обеспечивает максимальный «эффект присутствия».

По состоянию на март 2007 года в мире насчитывается 280 кинотеатров IMAX в 38 странах (60 % из них расположены в США и Канаде), в том числе четыре в России: два в Москве, один в Санкт-Петербурге и один в Казани, кроме того один открылся в Киеве (Украина). Половина всех кинотеатров IMAX являются коммерческими, а половина образовательными.

Разновидность технологии IMAX, IMAX DOME (изначально называлась OMNIMAX), предназначена для проекции изображения на куполообразный экран. Фильмы также могут демонстрироваться в 3D с помощью технологии IMAX 3D.

Кинотеатр IMAX с самым большим в мире экраном расположен в Сиднее, Австралия. Самый большой кинотеатр IMAX DOME расположен в Нью-Джерси, США. Кинотеатр с самым большим IMAX 3D экраном расположен в индийском городе Хайдарабад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде ДвДріп?

DVDRip має вийти вроді 3 листопада. Зараз на торентах є ТС і так званий супер ТС який має об'єм 2.39 GB, покішо найкраще кащество саме в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде ДвДріп?

DVDRip має вийти вроді 3 листопада. Зараз на торентах є ТС і так званий супер ТС який має об'єм 2.39 GB, покішо найкраще кащество саме в нього.

Жалко, а то мені так цей фільм сподобався, що хочеться подивитись його з хорошою якістю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде ДвДріп?

DVDRip має вийти вроді 3 листопада. Зараз на торентах є ТС і так званий супер ТС який має об'єм 2.39 GB, покішо найкраще кащество саме в нього.

А ти маєш супер ТS, якщо є то залий. Чи може хтось інший має, то залийте з мене +1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формат: TeleSynch, AVI, XviD, MP3

Видео: Xvid, 720x288, 25.00fps, 2141Kbps

Аудио: MPEG Audio Layer 3, 48000Hz, stereo, 128Kbps. Русский, дублированный

icon_plus_1.gifСкріншоти Super TS
2f59daadbbc2.jpg

faa14736fb0d.jpg

Семпл на ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...