Перейти до змісту

Вело ДТП


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Вчора їхав по Рівненській, Тролейбусна зупинка перед поворотом на Московську, за зупинкою метрів зо 20 пішохідний перехід.

Їду за маршруткою типу великий Богдан, маршрутка як завжди не включаючи поворот заходить на зупинку. Моя швидкість не більше ніж 23км за год дистанція велика.

Маршрутка зупиняється з неї виповзають люди, я повертаю голову назад щоб глянути чи можу виконати обгін 1 сек діла.

Заді чисто автоматично руль в ліво голову повертаю по напрямку руху в її звичне положення :)

І що я мля бачу перед собою?! Правильно чувіху яка нікаплі на мене не дивиться а позаду маршрутки вискакує мені прямо під колеса.

Ліва рука на рожках, права на тормозі, гальмую задніми свист гуми і удар. Класика, рогом в живіт. :(

З 23 значно швидкість скинув тому удар був не дуже сильний, жіночка навіть не впала. Я до неї "Шановна вибачте, з вами все гараз?" А воно мені "Ти придурок, я дивилась чи машин нема" і ше трохи не цензурщини.

Я і не витримав. Пояснив їй в кращих традиціях що перехід за 20 м від зупинки і дорога в 2 ряди в одну сторону розділена не роздільною смугою. Нєфік лізти на дорогу.

Я так зрозумів що вона мене на байку зовсім в розрахунок не брала, за що і поплатилась.

Для себе ще раз в моск записав, руки на обох тормозах. Особливо при русі в місті. Пофік на який швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було добивати :)

Велосипедисти, вони багато місця не займають, крізь них класно видно...

Ще я обожнюю, коли пішоходи, взагалі не дивлячись на дорогу, вилазять на метр вперед і тільки тоді починають озиратися чи немає машин. Якраз на тому першому метрі їду я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не велосипедист. Але якби був, то спецом потім переїхав її. Що б очі відкривала. РОЗЗЯВА :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці пішоходи це просто п-єц... особливо баби мля... ну подивись куди ступаєш, ще й дитину за собою тягнуть на дорогу....

Я по козирках бейсболок бю, спецом задіваю чуть, колись чувака зупинив і зі словами.. дорослий жеж мужик,не баба ж.. куди ж ти.......... преш.... ну там.. ще паро слів сказав.....))) пояснив йому в доступній формі, що як не чути мотора, то не факт, шо не ввалятьна дорозі, як будеш переходити де вздумається.

Маршрутчики дятли стають хоч і на зупинках але посеред дороги .. мудакі.. і до тротуару ще метра 2 як льоду.. Випускають пасажирів на світлофорах... Таксисти стоять групкою біля однієї з машин і шось собі обговорють.. не обїхати.. теж зупиняюсь... розповідаю, що так робити не можна...)))))

Бувають і вальнки велосипедисти, які катають з 2 ЧЕРВОНИМИ !!! габаритами... Колись "догнав" таке чудо..... добре що фара була і цей мудак не зреагував....

Не беруться до уваги велосипедисти, як учасники руху... особливо пішоходами і водіями маршруток (ці взагалі нічого не бачать на дорозі.... таке враження.) Хоча є звичайно й позитивні зрушення. Багато водіїв, таки звертають увагу на перешкоду справа у вигляді велосипедиста наприклад, пропускають на кільцях, на перехрестях....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, поміняні відбивачі перед-зад - це жесть.

А ще є бойци, для яких правила не писані. Одного разу бачив як мужичок на шосері, спускаючись з об"їзної дубенська-рівненська (там накат дай Боже) на кільці, замісь того, щоб піти правою стороною, зі всього маху поїхав... ліворуч. п-ць, в водія була реальна паніка, бо боєць перетнув сплошну, зустрічну і їхав далі на зустріч маршрутці. хотілось самому дати в лоб такому чудо-гонщику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пешеход, если рёва мотора не слышит, то нихера не смотрит по сторонам. Да и если слышит, то в 50% случаев даже не оборачиваиццо. Пока не посигналишь. А фуле, не трамвай - объедет :angry2: Надо тарицца страшными велодудками

samui_air_zound.jpg

Реальная вещь :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати на велодне видал маньяков, у которых автосигналы присобачены. Можно и такое примутить, только неэлегантно и тяжело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дудки рулять. хочу собі..

Жаба тіко давить платити за неї, як за хороший ланцюг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в неті читав, що чувак прицепив собі пожежний сигнал замість велодудки :lol:. Живлення - здається "крона".

Казав, що досить непогано розлякує пішоходів :ok: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, люди ніфіга не бережуть своє життя, я келешую піпец як дорогу перехожу, якась навідь фобія виробилась, мені здається що мене переїде потяг коли буду під ним пролазити на варшавку :)

доречі, в нас не було випадків щоб когось переїхало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были. Неоднократно. Последний раз - не так давно. Кого-то порезало, а наблюдавшего инфаркт хватил.

Когда-то видел разрезанную пополам собаку на рельсах. Зрелише жуткое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене опит не дуже з велосипедистами.

Плавна зупинка перед головною, ззаду зі всього маху ВелоЛось. Дуже неприємно.

Дотримуйтесь будь-ласка дистанції і не літайте де не контролюєте ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.. 100%

ПДР ось три букви куди треба посилати всіх охочих пофлудити....))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я їбав ваше велопаті, з любої теми зробите флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.. 100%

ПДР ось три букви куди треба посилати всіх охочих пофлудити....))))

Ще скажи, що ти їздиш завжди згідно з ПДР :_36:

По-моєму, в Україні це неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я езжу по принципу: "Все идиоты - и водители, и пешеходы, и велосипедисты!"

Помогает :)

ЗЫ Навеяло "Убей бааабушкууууу!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав... Убєй бабушку.. :D :D :D

Я теж з тобою згоден Ді.. особливо коли крадусь тихенько собі вночі без фари.... краще пропущу... )))

І та... дівка, яку натягнув (в смислі.. на рожкі) КМД не знала напевно, що власна безпека залежить від самих учасників руху, будь вони пішоходами на зебрі, водіями на головні трасі чи велосипедистами, які ганяють в потоці машин і керуються фразою... на зелений їдуть всі.. а на червоний тільки я.

От він їй пояснив... тепер буде знати... Інші ж почитають і не треба буде їх збивати, підрізати... самі будуть дотримуватися дистанції і зупинятися на червона світло.

ВО !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет подкрадывания поделюсь наблюдениями. на затылке у пешеходов глаз нет, да и со слухом тоже не очень, поэтому при медленном приближении сзади многие склонны отскочить как раз в сторону приближения. я для себя сделал несколько выводов, возможно кому-то будут полезны :

при объезде пешехода идущего навстречу, стоит постараться, чтобы он заметил стабильность движения и направления, в идеале объезд справа. стоит сбавить скорость - несущийся навстречу велосипед еще многих пугает. выбор стороны объезда должен быть явно виден, в противном случае пешеход может "уступить" в выбранную сторону.

при обгоне пешехода со спины достаточно просто держать дистанцию около метра справа или слева (я заметил, что обгонять лучше слева, как на дороге) - даже если пешеход внезапно шарахнется в сторону обгона, больше метра он физически не прыгнет. скорость сбавлять не стоит, лучше наоборот ускориться и крепче держать руль. как правило, пешеход замечает обогнавшего уже после завершения обгона.

я заметил, что в Луцке пешеходы относятся весьма лояльно даже к рискованным маневрам. обьекты повышенной опасности : родители с детьми и колясками - лучше притормозить и не нервировать; пожилые люди - склонны неадекватно пугаться; пьяные и трезвые быдлы, гопники и собаки - лучше ускориться и объехать подальше, чем проверять, что у них на уме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 метр от пешехода мало,

лучше максимально возможнеое растояние

недавно была ситауция:

еду по Новоставу (село за Боратыном), погода супер, дорожка супер, на дороге никого

в далеке слева вижу 2 тётенек - 1 с коляской 1 без

та что без прощается и переходит дорогу, я принимаю в лево, чтобы быть подальше от коляски, и почти по осевой еду, 30 гдето

и все было бы хрошо, если бы тётенька с коляской не позвала подружку назад, а та, в свою очередь, неглядя ломанулась назад

в итоге я остановился за 1 метр от неё, чем очень удивил всех, типа я такой незаметный

как показала экстренная ситуация - торможу я только задним колесом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера возвращался по дубенской трасе назад в Луцк ночью 23,50 гдето

При спуске с горки скорость 35-40 Если би не машина которая ехала сзади

и подсветила 2повипивших тела , влетел би в них только так :((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ОРВ

А фара в тебе була?

Я памятаю в тебе була схожа ситуація на Рівненській трасі...

Мож тобі задуматись про зміну приладів освітлення на твоєму велі?

2 Зевс

Заднє колесо при екстремальному гальмуванні зривається в юз і без допомоги передного гальма, пройдений шлях, до повної зупинки, може бути (і буде !!!) значно довший ніж відстань до перешкоди. )))

Гальмиуй двома.. з перенесенням ваги назад. ОБОВЯЗКОВО.

2 Шкодер

Єдине на кого я звертаю увагу при вкручуванні, особливо коли спішу... це діти... непередбачувані створіння...))))))

Все інше.. пролітається з вибором траєкторії руху туди де є просвіт. Швидкість не скидаю, хіба гальмую, бо трещітка лякає пішоходів і вони починають озиратимся.. давати дорогу.... Деяким навіть говорю.. не варто боятися і смикатися в сторони, краще, якщо не впевнені, ЗУПИНІТЬСЯ !!! ВАС ОБЇДУТЬ.

Ще додам...

Руки на гальмах полюбе.. особливо на Радянській... Але зараз все рідше нею катаю... вибираю дорогу для автомобілів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Зевс

Заднє колесо при екстремальному гальмуванні зривається в юз і без допомоги передного гальма, пройдений шлях, до повної зупинки, може бути (і буде !!!) значно довший ніж відстань до перешкоди. )))

Гальмиуй двома.. з перенесенням ваги назад. ОБОВЯЗКОВО.

да, заднее чуть поскользило посторонам

то что нужно обеими согласен, но как показал опыт экстремальной ситуации - торможу задним :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...