Перейти до змісту

за пивасик в беседке на 15 суток


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

короче я шуганувся цієї радіоактивної промисловості і поставив очисника на 5 ступенів мембранного для очистки води і зараз п'ю просто воду, чисту воду :D

:D для повного щастя потрібен батюшка який буде неперервно читати над твоєю водою молитву(ну типу щоб вона була структурована), кажуть навіть приборчік хтось придумав щоб це робити в промислових масштабах - але слабенько віриться в ефективність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Чомусь в мене складається враження, що ці всі закони – для вибиття штрафів, вибори ж "на носі"...

Хоча... в нас занадто зацікавлена в бізнесі "верхівка", як не прикро... сумнівно, що закон затвердять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на днях гуляв ввечері з дитиною по навколишніх дворах, з 8 альтанок в яких квасили,в 5-ти сиділи самісіньки дівчатка років 13-16 з півасіком,слабоалкоголкою і чіпсами.А в одної компанєйки на столі навіть 2-х літрова пляшка стояла,з якої вони по колу пили з горла і заїдали сухариками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях гуляв ввечері з дитиною по навколишніх дворах, з 8 альтанок в яких квасили,в 5-ти сиділи самісіньки дівчатка років 13-16 з півасіком,слабоалкоголкою і чіпсами.А в одної компанєйки на столі навіть 2-х літрова пляшка стояла,з якої вони по колу пили з горла і заїдали сухариками.

Это ты наверно у нас на Сухомлинского гулял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший закон... Може. А ви в курсі, напевно, що у нас в Україні діє закон про заборону тютюнопаління в громадських місцях. Ото іду я по вулиці, чи сяду десь в кафе/барі і відразу відчуваю як СИЛЬНО цей закон діє.

Раз була з мамою, сестрою і дітьми у барі на базарі. Там біля барної стійки висів напис "Унас палити заборонено". І відгадайте з одного разу на скількох столах там стояли попільниці і палили люди? Правильно! На всіх крім нашого. А коли ми зробили зауваження барменьші, то що ми почули у відповідь? "Ідіть в інший бар, там де не палять" І ще й відвідувачі (в основному відвідувачки) сказали нам, навіть в деяких місцях нормальними словами, щоб ми... як це сказати пом'якше...не виступали. От... Так до чого я. Прийняти можна будь який закон, а от чи буде він діяти. Як казали римляни "Dura lex,sed lex". (закон суворий, та він закон) Та це поки не про нашу країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повторюся, поки у нас є такі слова як "кум, брат, сват, могорич, хабар" - нічого ми не змінимо. Скільки і які закони не приймай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...