Перейти до змісту

Луцкий последний звонок


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

сабж

Ах ти ж шалунішка, любітєль молодої полунички :)

Батьки зараз озадачені, де старшокласницям купляти шкільну форму на останній дзвоник. Ніде нема. Але вихід знайшли: в секс-шопах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вихід знайшли: в секс-шопах!

Кому не вистачило - купили костюми медсестри, секретутки і полісвумен ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в школі де сестра навчається, питання з формою вирішили досить цікаво , 11-класниці прийшли у вишиванках. Прикольно було)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот специально для Zevs_Isver :smile3:

post-32-1243605642.jpg

а в общем я наблюдаю в центре толпы ужранных школьников, ссущих и блюющих где попало. пару человек даже спит в беседке у меня во дворе. наблюдал как две школьницы тащили на плечах третью, которая и вовсе в отключке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в общем я наблюдаю в центре толпы ужранных школьников, ссущих и блюющих где попало. пару человек даже спит в беседке у меня во дворе. наблюдал как две школьницы тащили на плечах третью, которая и вовсе в отключке.

Стандартне святкування))) З року в рік одне й те саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час святкувань останнього дзвоника Луцьк буде «тверезим»?

Під час цьогорічної організації святкувань останнього дзвоника в школах мерія Луцька традиційно запроваджуватиме обмеження в роботі закладів торгівлі, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів, − про це під час щовівторкової прес-конференції для журналістів повідомив Луцький міський голова Богдан Шиба. Інформує інтернет-видання «Волинська правда».

«Мені хотілося, аби Свято останнього дзвоника пройшло у місті цивілізовано, тому всі правоохоронні структури у місті мають організувати належний порядок», − зазначив посадовець.

©

))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мегавиручка приносять сьогодні Вопаку, і всім іншим околоцумовим магазам, сам спостерігав як півас і покрєпчє продавав той же Вопак школьнєгам з лєнточками на ура, по 4 бутиля на одні рукі, а ще поодинокі особі тащіли чорні пакети що мало не рвалися в парк КУЛЬТУРИ і відпочинку, напевно для самих стійкіх).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чогось не видно тієї картинки.. чому?

потому что она

специально для Zevs_Isver

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де мої 17

Прикольно було проснутися з однокласницею в парку ім. Фотакома :)

Ностальжі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже з 11.00 наблюдав бидлуватих школярів в маршрутках... Це просто ппц... Дівча, таке собі в бантах і т.т. і хамська мова до кондукторши " а пачіму я далжна платіть, у міня празднєг". Цуко. Звідки те бидло вилазить? Їй не вистачало лише цигарки і пляхи пиваса/вотки в руках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ше Фотакома не було ))

Може й не було, але парк був і доречі значно менш загажений (я б навіть сказав чистий). ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо там випускники, у нас сьогодні (оцей "пятачок": район за літаком, корпус ФПО ВНУ, район перукарні "Браво") буквально кожне "укромне мєстєчко" кишіло школьніками років 12-14. А потім почали бухі лазити по району. І це серед білого дня! Невже його дома ніхто не прконтролює???

Оце фільм недавно дивися "Все умрут, а я останусь". До болі реальний фільм, бачиш це буквально на кожному кроці... Рекомендую до перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже з 11.00 наблюдав бидлуватих школярів в маршрутках... Це просто ппц... Дівча, таке собі в бантах і т.т. і хамська мова до кондукторши " а пачіму я далжна платіть, у міня празднєг". Цуко. Звідки те бидло вилазить? Їй не вистачало лише цигарки і пляхи пиваса/вотки в руках...

Вот вот, підтримую! Нахабніють взагалі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера был у сестры на последнем звонке, она выпускница...забрал ее после всего происходящего, встретились с друзьями и пошли подальше от быдла, под замок в старый город. На моё удивление - народу там не было. Прошло всё отлично, пьяных нет)

ну и пару фоток

e2b6fb63da92t.jpg

d9f18821dd9dt.jpg

e7561638425ft.jpg

463cb46c7c76t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клас 4-5 по дворах шмаль нюхають, а дівки гарні дурні та ще й п'яні, щось не бачу в цьому свята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...