Перейти до змісту

Сбор активистов и волонтеров!!!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Збір на 18.30 біля Лесі.

Флаєри в кількості 10000 в мене в канторі.....

Зїдемось, отримаємо флаєри і розїдемось по районах міста їх роздавати.

Всіх вільних від будівництва траси прошу приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу на себе взяти ДПЗ ;)

а взагалі думаю в центр підскочу...там на місці розберемось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка допомога потрібна і чим більше тим краще.

Флаєри в мене.. ще раз кажу.

Активніше активніше.

Візьму велошмотки, ті що прислав Андрій ХР. ;)

Можна зразу буде отоваритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора із-за сімейних обставин.. трохи опіздав.... і не попередив.

За що вибачаюсь.

Сьогодні збір так само, з 18:30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора на ГПЗ трохи порозклеював на всяких дошках для оголошень, в спту9... Народ, студенти є серед нас? Попрацюйте в своїх ВУЗах. Майте совість. Не тільки ж на дівок весь час глазєть! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку теж трохи попрацював на ДПЗ, і шо ви думаєте, в основному в людей це викликає позитивні емоції, молодь погоджується взяти участь :) сьогодні ще розукрасив флаєрами велосипедну стоянку на своєму підприємстві, інформативно? Так точно! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздали з моїм старшим частину на 33му але скотина дощ всіх лісяпедистів порозганяв :(

частину малий забрав в школу. доречі дайте по якій сотні листівок дітям в школу, хай роздадуть

Lexx_Giant, ще тра флаєри!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно ещё в почтовые ящики позакидать в подъездах, иногда их просматривают. Хотя в эффективности такой рекламы я не уверен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, почтовые ящики - фигня. На всех не хватит. Надо объявления А4 пораспечатыавть и донести до мест работы/учебы (школы, ВУЗы), а флаеры раздавать в руки всем, кто на велосипеде едет. Тут есть определенная целевая аудитория, а в почту = 95% в мусорник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после того, как я стал говорить, что с флаером вход бесплатный, фишка-то и поперла :smile3: брали даже в банках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діякі люди дійсно питають чи вхід платний, перевірено на собі. Вчора їхали з малий по Волі роздавали, правда дощ млін налякав усіх. Їхали в центр нарахував чоловік з 10 мабудь, назад тільки 5 вдалось вручити флаєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, что то завтыкал я, нету ли плаката покраше, я его в облдержадминистрации на видном месте пришпандорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, что то завтыкал я, нету ли плаката покраше, я его в облдержадминистрации на видном месте пришпандорю.

есть А4 плакатики, калеровые :)

Абрасчайся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...