Перейти до змісту

Футболкі "Велофорум"


Рекомендовані повідомлення

Футболкі готові і чекають на своїх власників в магазині "Фанфото" :) Ціна 35 грн.

post-1229-1242458937.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу одну футболко)))) 182см і 73 кіля.... розмір незнаю)) ну хочу футболко)) як так без памятки)) тож кіко то довас їхати 120 кіля і назад 120.. майте совість))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці футболки можна просто купувати, чи вони десь тишком нишком замовлені НІЗАЧЬОТ, інформативность 0000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу одну футболко)))) 182см і 73 кіля.... розмір незнаю)) ну хочу футболко)) як так без памятки)) тож кіко то довас їхати 120 кіля і назад 120.. майте совість))

Як каже Лєкс, для бєшеной сабакі це не відстань!!! :D

Давай на ровер і в Луцьк. Хтось обіцяв привезти Урсі сумку і Тренеру покришку 28х2. ;)

Задно футболку поміряєш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не просто можно, а нужно!

По быстрее, пока есть все размеры! :D

Фасон и цвет- одинаковые, белые!!!! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже теж маю.

На мене Л-ка підійшла.. Похудав.. :D

ХЛ буде на ОРВ, МСВ, Джека, Дамана.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На детей нет. И те с-ки, что были, на меня велики. И те уже кончились.

Завтра возьму на покатуху несколько м-ок и л-ек, кому надо, оденетесь.

М-ок еще много, л-ек есть чуток, икс-л-ки кончаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там размеры нифига дейтсвительности на соответствуют. Эмка это наверное Элька фактически. Обычно я ношу футболки размера М, и они на мне очень нормально выглядят. А эта М явно побольше будет...

И еще. Забили на конструктивное замечание, так и напечатали ЛУЦЬК_2009 белыми буквами на желтом фоне. Не читается оно нифига. Но это мелочи. Главное, что есть футболки и что будет велофорум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да какая нафик разница? Вот прошлогодняя белая футболка, того же производителя, размер М с логотипом велодня была намного больше, чем эмки "Велофорум". Но это пыль. Все знают, что сейчас фактические размеры одежды сомнительных производителей редко соответствуют указанному на ярлыке. Главное, что эти футболки есть! Вчера ходил в футболке, куда не заходил, люди спрашивали: "А шо за велофорум? Когда будет?"... и т.п. Так что футболки выполняют свою миссию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тех, кому не хватило размеров:

в процессе проведения Велофорума на Театральной площади будут продаваться футболки с лого Велодня, Велофорума, АВЛ и прочие, какие придумаем. Нанесение будет производиться при помощи yvazhaemuy на качественные футболки вашего размера(образцы выглядят неплохо!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболку нужно ему как-то занести или нанесение будет прямо на площади? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо там, в том и вся соль.

Футболки у него хорошие, просто прийти, выбрать размер , подождать пару минут и забрать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболки на детей будут? На рост 92 (примерно XXXXXXXS :)). Или нужно принести свою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще - пропоную зробити так як ми робимо на усіх змаганнях, куди виїжаємо робити продажі футболок:

- Ми продруковуємо лого ВЕЛОФОРУМУ на папері (ТЕРМОТРАНСФЕРИ).

- Закуповуємо за власні кошти потрібну кількість футболок

- Виїжаємо безпосередньо на місце збору велосипедистів (до просвіти) за 2- 3 години до початку

- Підключаємося до 220. І безпосередньо на місці кожному форумісту друкуємо на чисті футболочки логотип і продаємо за обомовленою ціною!

- Є можливість виготовити більше ніж один дизайн (велоприколи)

ВИГОДА

- не потрібно тратитися організаторам (сума не маленька)

- немає ніякої путанини з футболками і з розмірами (вірогідність велика)

- футболки нереалізовані не залишаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И еще. Забили на конструктивное замечание, так и напечатали ЛУЦЬК_2009 белыми буквами на желтом фоне. Не читается оно нифига.

Не читается. Но иногда читается просто отлично. Зависит от освещения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...