Перейти до змісту

Усиновлення


Zheny@

Усиновлення  

53 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно по телевізору був репортаж, про "Вікно життя", куди жінки, що народили дитину поза пологовим будинком можуть підкинути своє небажане дитя.

Одразу згадалося, скільки людей насправді чекають чергу на усиновлення/вдочеріння. Це дуже складний процес.

закони тут і тут.

Хто що скаже? Чи є можливо серед форумчан люди, котрі всиновили/удочерили дитину.

І чи зміг би хтось із Вас всиновити дитину.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa вазектомію сюди не плутай. Мене взагалі цікавить думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я восхищаюсь людьми, которые усыновляют / удочеряют других детей.

Пойти на такой шаг самопожертвования это далеко не просто так.

Когда то видел как в доме малютки одна буржуйская пара водила за ручку

маленького 1,5 годичного мальчика по лестнице (они должны вроде бы месяц

жить вместе в доме малютки, пока привыкнут друг к другу, поймут что это не

сиюминутное желание, а ответственное решение на всю жизнь). так вот смотреть

на это все без слез просто невозможно.

Мне жаль тех недалеких людей, которые оставляют своих детей по каким то

совершенно детским и глупым аргументам вроде "кто-то там не поймет",

"нету денег". Все решается. Любой такой вопрос решается. Это вообще не вопросы по

сравнению с детским счастьем и счастьем родительства.

Мог бы я усыновить / удочерить - не знаю.

Надеюсь нарожать как можно больше своих.

Однако жизнь разная и все бывает по разному.

В любом случае - лучше это делать с самых пеленок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи змогли б Ви усиновити(вдочерити) дитину?

"Чужу"... Напевне незміг би...

Як Ви ставитеся до людей, що відмовляються від дитини?

Ото точно що розстреляв би. Нерозумію таких людей! Ні таких, ні тих що роблять аборт... Може ще молодий, але мені здається я б невчинив так. Як говорять, незарікайся, та все ж... На даний момент у мене така думка.

Що змушує людей так вчиняти?

І перша відповідь вірна і друга. Я гадаю що вони зв"язані між собою. Тому що деякі люди виховані так, що подумають: а що скаже мама, тато, кум, брат, сват?..

"нету денег". Все решается. Любой такой вопрос решается.
+1! Скільки вже живе мам одиначок? І нічого, живуть, вирощують, одружують, нянчать внуків... Було б бажання!

2 Женя. Скільки я Тебе вже знаю, але останнім часом ти задвигаєш такі теми... Старієш Брат, старієш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3ik - ні. Мудрішаю. Набираюся знань, досвіду.

Це те, про що інші бояться спитати сказати. А насправді - про це ТРЕБА говорити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую передачу "Без Табу" Ольги Герасим'юк. Де героєм був хлопчина, який у 18-річному віці знайшов на смітнику немовля (дівчинку). Він захотів її удочерити. Влада була проти, упередженість законів та чиновників не давали цього зробити. Але, світ не без добрих людей. Батьки знайомі, громада, преса перемогли.

Він таки удочерив дівчинку. Дуже довго він "вів переговори" зі своєю дівчиною, з якою тоді зустрічався. Але таки вмовив. Дівчинку вдочерив. Із дівчиною одружилися і у них народилася власна дитина. В студію вийшла усиновлена дівчинка... плакали всі. Біля екрану телевізора неможливо було сидіти без сліз. На той момент їй уже було близько 6-ти років. Потім вийшла його дівчина-дружина із власною дитиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А моя семья сегодня стала на 2 ребенка больше.....:))

Да мы усыновили, сегодня забрали домой, два братика. Хлопот выше крыши, но это приятные хлопоты. В браке 13 лет, решились на усыновление. каков мотив? Семья на той черте, что надо уже жить для кого-то, развивать (увеличивать) семью дальше. Вот и подали документы на усыновление. И когда перед самым заседанием суда, - узнали новость: жена в положении. Что ж, надеемся будет и третий ребенок.

Мы хотели бы выразить благодарность "Районной службе по делам детей", в которой мы получили ГРАМОТНУЮ консультацию и поддержку во время всего процесса усыновления и лично Гладчук Людмилу Григорьевну, которая проявила высокие профессиональные качества.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перестаю дивуватись, хоч вже чула декілька подібних історій, коли після усиновлення батьки неочікувано народжували дитину. Це як дяка-дарунок від Бога за милосердя і людяність.

Щастя вашій родині, легкого поповнення! Хай у Вас все буде гаразд і щасливої долі вашим діткам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перестаю дивуватись, хоч вже чула декілька подібних історій, коли після усиновлення батьки неочікуваної народжували дитину. Це як дяка-дарунок від Бога за милосердя і людяність.

Щастя вашій родині, легкого поповнення! Хай у Вас все буде гаразд і щасливої долі вашим діткам!

хотiв теж саме написати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пологовому будинку зі мною лежала жінка Світлана. Вона народжувала шосту дитину. В якійсь день дівчина, що народила, відмовилась від своєї донечки. І ось Світлана, коли прийшов її чоловік, говорила йому: "Казік, давай візьмем цю дитинку собі, а, Казік? Ну ось буде шоста, то хай і сьома буде дитинка..."

Мені з цього приводу пригадуються слова Рубіни з серіалу "Кармеліта": "Я знаю безліч жінок, яки вбили свою дитинку в утробі і все життя шкодують про це. Однак я не знаю жодної жінки, яка б народила дитину і потім про це шкодувала". То є велика правда.

А усиновителі - золоті люди, герої, які поруч з нами.

Руселу33 - від мене персонально НИЗЬКИЙ УКЛІН! Щастя, здоров’я і Божого благословення усім вам п’ятьом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...