Перейти до змісту

Може хтось стикався з такою дивиною...


Kleo

Рекомендовані повідомлення

Кішка лиже підлогу, точніше плитку на підлозі, валер"янку там ніхто не розливав та й взагалі нічого іншого теж. Думала може пити хоче, влила молока - відмовилась пити, воду теж. В поведінці нічого не змінилося, їсть нормально, а от лизати плитку не перестає, таке відчуття, що чухає язика, може хтось уже з таким стикався ? підскажіть, що робити або що це може означати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня только такое соображение: плитка холодная, она хочет язык охладить.

Ну, а может это просто не доступно нашему человеческому понятию. Может быть, в лизании плитки есть какой-то Высший Смысл, может быть Истина как раз в лизании плитки, просто мы, люди, об этом не догадываемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня только такое соображение: плитка холодная, она хочет язык охладить.

Як варіант підходить, але справа в тому, що нічого гарячого я їй не даю, молоко і те холодне. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в кішки проблеми з її кошачою психікою (стрес, депресняк чи ін.). Спробуй більше вигулювати.

Я знаю в коней спостерігається неадекватна поведіка коли мало бувають на вулиці і мало рухаються (особливо взимку). До них приходить депресняк. Можуть лизати стіни, гризти деревяні годівниці в стійлі та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в кішки проблеми з її кошачою психікою (стрес, депресняк чи ін.). Спробуй більше вигулювати.

Щось мені підказує, що кризис на кішку вплинув мало і від неї чоловік не пішов до іншої, а відтак депресію відкидаємо.

А враховуючи, що лизати плитку кішка почала десь дні через 2 після того як перейшла на консерви Кітікет, то думаю що "собака" тут зарита. :unsure:

Вы ей язык осмотрите. может у нее на нем просто рана.

Рани нема - лиже всіх як і раніше (під настрій але чато) :)

_____________-

З.І. Плитку вилизує "дорожкою", рухаючись "хвостом/попою" вперід. На плитці залишається вологий слід (від язика). :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви деколи ходите по плитці босі? може запах пота?

Босі ходимо але дружина регулярно миє плитку.

Кішка лиже плитку не там де ми ходимо, а там де їй зручно (збоку від стільця, ближче до вікна).

Вы зря игнорируете мою вторую версию, может быть, твоя кошка уже познала Суть Жизни до конца, и ей ведома Истина. Может быть, смысл всей нашей жизни в лизании плитки, а мы, люди, как неразумные существа не можем этого понять.

За скромну винагороду (мені) і рибну консерву (Мусі) можу поділитися Мусіним джерелом нірвани.

post-119-1241974458.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там грибок, і вона вилизує "цІлІтЬельний" пеницілін :huh: Мо до доктора її треба зводить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там грибок, і вона вилизує "цІлІтЬельний" пеницілін :huh: Мо до доктора її треба зводить?

Грибка на підлозі нема (підлога з підігрівом покрита плиткою), а от щодо лікаря-ветеренара то цілком ймовірно.

Хтось порадить до якого звернутися фахівця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mirtesen.ru/groups/30200506569/blog...%81%D1%82%D0%B8

-----

Да, у него есть дурная привычка - он все время лижет пол, плитку. Может ему не хватает чего-либо? Витамины даю, вода свежая всегда есть. Кормлю кашами без соли и специй, кефир, мясо проваренное не соленое.

Заранее спасибо! С ув., Наташа.

Ответ: Возможно у вашего котенка есть глисты.Дайте суспензию от глистов Празицид для котят.Сдайте анализы на вирусы(вирус инфекционного перетонита,имуннодифицита).Наш тел:688-41-85.

http://www.webapteka.ru/veterinary_arc/y2007/p898.html

----

С. БУНТМАН Понятно. "Подскажите, пожалуйста, чем вызвано то, что кошка лижет пол около водопроводных труб?" Пить хочет?

А. ВОЕЙКОВА Ну, вообще, часто животные поедают несъедобные предметы, начинают лизать плинтуса, если у них заболевание желудочно-кишечного тракта, в частности, гастрит это может быть. Если только у кошки нет необходимости все время ну, может быть, воды ей просто не хватает, но это надо конкретно выяснять на месте, что называется, проблему. То есть, так сказать, заочно, очень трудно почему.

http://www.echo.msk.ru/programs/geog/15881/

---

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 foxx77 - другий приклад і сама надибала в інеті, а от перший не зустрічала, дякую, зверну на деякі моменти увагу, може й дісно глисти.

може усипити?

Думаю деякі члени форуму тебе б з радістю усипили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 foxx77

Дякуємо за допомогу.

може усипити?

В принципі можна ... тай всеодно всі подумють, що це не я, а [nd] тебе ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бредовые советы потёр, сначала хотел перенести в хумор.тупость но ненашол такого раздела, пришлось тереть

ярых бредовых советчиков в РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після консультації у ветеринара родилась теорія, що раз кошак довгошерстий, то коли вона себе вилизує частина шерсті потрапляє до шлунку та ротової порожнини, подразнюючи слизову оболонку і приводячи до сильного слиновиділення. Як варіант засіяти "вазон" злакових, щоб вона їх їла з метою профілактики очищення шлунку.

По факту маємо засіяну плантацію, а про результати розповім декілька днів поспіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не було глистів треба проводити профілактику раз на три (приблизно) місяці.

В мене теж кіт довгошерстний і теж вилизується але... я йому даю корм для довгошерстих, він майже завжди має пророщену траву-пшеницю, він шерсть зі шлунку зригує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант засіяти "вазон" злакових, щоб вона їх їла з метою профілактики очищення шлунку.

я думал что все знают что домашним котам нужно сеять траву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думал что все знают что домашним котам нужно сеять траву

Трава стояла і в якийсь момент кішка перестала її їсти. Відтак "непотрібний" елемент був видалений, а орентиром необхідності поновлення онного було встановлено вазон дружини (як власне і було раніше), але симптоми, так як їх очікували, не проявилися ... :(

щоб не було глистів треба проводити профілактику раз на три (приблизно) місяці.

Тут не зовсім ясно. Навіщо щомісяця, якщо кішка живе "на поверхах" і на вулицю не виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть не про язык, но все же отпишусь. У меня дома кот сиамской породы. Начали ему давать "витаминки", те что на рынке (Варшавка) по пару копеек продаются, так он начал задними лапами чесать уши, расчесал до крови, шерсти на ушах как не бывало :-( Это на второй день приёма витаминок. Перестали ему давать, и пока шерсть отросла, прошел месяц... а скушал он всего штук 5 тех витаминок за пару дней.. мы не сразу поняли что это из-за этого.. Не буду больше там витаминки покупать, а то кот вообще лысым останется :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть не про язык, но все же отпишусь. У меня дома кот сиамской породы. Начали ему давать "витаминки", те что на рынке (Варшавка) по пару копеек продаются, так он начал задними лапами чесать уши, расчесал до крови, шерсти на ушах как не бывало :-( Это на второй день приёма витаминок. Перестали ему давать, и пока шерсть отросла, прошел месяц... а скушал он всего штук 5 тех витаминок за пару дней.. мы не сразу поняли что это из-за этого.. Не буду больше там витаминки покупать, а то кот вообще лысым останется :D

я не специалист по котам, но бывает побочный ефект - чесотка. Лучше ему действительно высадить всякой травы, он сам знает что ему скушать. А проросшие злаки для людей тоже очень полезны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего страшного в том, что щенок лижет шпаклевку, нет. Пока щенки растут, у них нередко наблюдаются нетипичные пристрастия, то к цементу, то к накату на стене, то еще к чему-нибудь. Корректировать эти процессы при помощи добавок довольно сложно, поскольку именно усвоение недостающего элемента как раз нарушено. Можно давать добавки в больших количествах и все будет мало, тут есть риск передозировки, ведь добавки, как правило, комплексные и содержат и другие элементы.

Це про цуциків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...