Перейти до змісту

Загадочная история Бенджамина Баттона / The Curious Case of Benjamin Button (2008) DVDRip


cadda

Рекомендовані повідомлення

Загадочная история Бенджамина Баттона / The Curious Case of Benjamin Button (2008) DVDRip

1240052317_www.invasion.com.ua.jpg

Название: Загадочная история Бенджамина Баттона

Оригинальное название: The Curious Case of Benjamin Button

Год выпуска: 2008

Жанр: Драма, Фэнтези, Исторический, Романтический

Режиссер: Дэвид Финчер

В ролях: Брэд Питт, Кейт Блэнчетт, Тильда Суинтон, Элли Фэннинг, Джэйсон Флеминг, Джулия Ормонд, Элиас Котеас, Тараджи П. Хенсон, Джош Стюарт, Фаун А. Чэмберс

О фильме

Что будет если на свет явится младенец с возрастом старца? Что будет если провести детство в доме престарелых? Что будет если старик влюбится в молодую девушку? И что будет если ясно с самого начала, что это любовь с первого взгляда? Загадочная история жизни Бенджамина Баттона вас ужаснет, ведь жизнь "нельзя прожить с конца" и часы не должны тикать против часовой стрелки...

IMDB 8.2/10 (80,510 votes) Top 250: #153

Выпущено: США

Продолжительность: 02:46:02

Перевод: Профессиональный (многоголосый)

Файл

Качество: DVDRip

Видео: 640x272, 721 kb/s

Аудио: AC3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 1,403 MB

Скріни я сам втулю. Мені не влом.................Zheny@

icon_plus_1.gifСкріншоти

post-118-1240171653.png post-118-1240171663.png post-118-1240171676.png post-118-1240171698.pngpost-118-1240171709.png post-118-1240171728.png

LINK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор сам викладає лінки.

P.S. Хай вже Рома вибачає, що замість нього ссилку виклав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як мінімум не гарно.. чужі лінки постити. \

в честь свята лише варн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а якщо топікстартеру лінк буде лінь виставити, як і скріни?

Ти будеш за нього це робити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.... Хотів як краще, а вийшло як завжди.

Фільм цікавий, як то сказати "вартий до перегляду"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ну щоб ви здорові були)...

для чого чіплятись до дрібниць: є гарний фільм в нормальній якості (написано ж ДВД-РІП з нормальним перекладом), фільм залито на фтп...

дивіться і насолоджуйтесь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cadda

Ти баран, от так вот.

Напиши хоча б назву твого файла з фільмом і виклади скріншоти, що було видно варто качати чи ні. І подивись правила оформленя топіків в розділі відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, laska, такої честі удостоєні не всі :). Я можу це зробити. Але тоді відправлю топікстартера читати правила днів 10-30.

Врешті, боремося за якість і порядок.

Чи може давайте будемо просто писати назву теми і лінк.. і що там за лінком - хз..або взагалі не вказувати лінк. хай всі собі самі риються! качають що не попадя і розбираються ...

ні - не буде такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cadda

Ти баран, от так вот.

Напиши хоча б назву твого файла з фільмом і виклади скріншоти, що було видно варто качати чи ні. І подивись правила оформленя топіків в розділі відео.

слухай, довбодятел... запиши свою думку на папері, сходи в туалет і підітрись цим папером... місце на якому появиться твоя думка буде якраз для неї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажите как называется файл который надо качать!!!

Да простить мене Zheny@

ЛІНК

P.S. Щойно подивилась. Довгий філософський фільм. Бред відмінно справився з такою різновіковою роллю. Та і гримери молодці.

Десь на 35-ій хвилині, озвучка з двоголосої змінюється на любительський одноголосий, правда ненадовго, хвилин 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... свято на дворі... треба всіх прощати. . а Я, блін, не навчився.. мені пофіг..

Топікстартер отримує 10 - днів Read Only. За недотримання правил конференції та ігнорування порад модератора.

**Ставлю на Премодерацію - перш, ніж, написати пост - отримає дозвіл - мій, чи Zevs Izver. **

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Подекуди надміру тягуче, але в цілому досить добротне кіно - 7/10

P.S. Хто закине на фтп Форрест Гамп? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є HD TVRip, який закидав колись Zheny@ 4,35 Гб, бо кодувати таке діло трохи ліньки, якщо треба пиши, закину в цій якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...