Перейти до змісту

У луцьких парках з’являться патрулі на велосипедах?


Рекомендовані повідомлення

по створеній темі...

в суботу бачив патрулів на велосипедах в парку, ті ж самі Форестери...патрулювали, один колесико качав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАРК - не місце вигулу собак!.І так засрали все кругом. Тій же дитині немає де ступити..

засирають парк як раз люди. те що дитина вступить ой ненароком в какашку - ну нічого, витрете. а от гори сміття, битого скла, пляшки і одноразовий посуд, бички та недопалки, поламані й потрощені на шашличок дерева, шприци і тюбики з клеєм, використані памперси з прокладками, відходи життєдіяльності, купи гіФна по кущах, купа сміття в воді, різна п"яна наволоч - куди там собакам до людей...

ps гуляв з собакою і буду гуляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готовий заплатити гроші за те, щоб не ходити по собачому гавні, а по нормальних доріжках із бруківки чи асфальту. Я готовий платити за смітники, що стоять через кожні 50м і за те, щоб їх вчасно вивозили. Я готовий платити за місце для пікніка із дітьми біля ЧИСТОЇ річки із зеленою травою на березі! Да я готовий. А ця "громада" як ти сказав - срала там і в прямому і в переносному сенсі! Ця "громада" лишає після себе таке, що потім ніяких грошей не вистачає його звідти вивозити!

Женя, от з цього і треба починати - змінювати свідомість дибільної громади.

Іншими словами, кожен гоноровий перець в нас готовий платити за те, щоб з-під нього виносили лайно. А не простіше в тих же європейців повчитися елементарної культури і просто не срати там, де живеш? Не Шиба з Друїдом засмітили весь парк пляшками, гандонами, одноразовим посудом та іншими "благами цивілізації", а наша шановна громада. В головах треба порядок навести, тоді й в парку він буде. А поки кожен вважає, що я заплатив, значить маю право срать, а за мною хай виносять, доти треба буде охороняти громадську власність від такої громади. В Берліні в парку чисто, не тому що часто прибирають, а тому що не свинячать. А якби хтось спробував, то одразу ж заплатив би гарну суму в місцевий бюджет в вигляді штрафу, і запам"ятав би на все життя, що дешевше своє сміття віднести до найближчого смітника.

2 Dr.Martenzzz. +1. истину глаголишь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28 - ти після мене бачив хоч один папірець? Після мене лишається ще чистіше ніж до того, як я прийшов.

громаду змінити - нереально! Наказати штрафом - щоб надалі не повадно було. заставити попрацювати на благо міста перед всіма. тоді дійде.

Коли щось не дай Бог зачепить на приватній території - то знатиме, чим це грозить, а як на державній - там по..побу.. роби, все що забажається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
[skip]

Нычого нового. Якби ти трышки быльше цыкавився цыэю проблемою, ти б знав, що парк зарпаз повныстю структурований ы подылений на зони - выдпочинкова, спортивна ы т.д. Так от, одна з них передбачаэ те, про що ти написав. А роботи по благоустрою не проводились тыльки тому, що впродовж останнього року тут проводилась масштабна мелыорацыя ы всы ыншы роботи були неможливими.

[skip]

О!, Це новина для мене. Я вже майже рік щодня там намотую кілометри і ніякої меліорації не бачу, тільи десь місяць тому замічений спад води. Це хіба що чистка канави біля виставкового центру і конячого стадіону. Або риття траншей для закладки труб проводиться вночі після зняття дерну і послідуючим маскуванням ним наслідків меліоративних робіт, тому і не видно :)

Правда відмічу що насосна станція (http://wikimapia.org/#lat=50.7384107&lon=25.3276706&z=18&l=0&m=a&v=2) працює, перекачує воду між канавою і стиром. Запуск насосів думаю ї є масштабна меліорація.

Якщо згадувану меліорацію проводить Луцьке уравління осушувальних систем чи обласне управління - я поцікавлюсь, є в кого запитати про об'єми робіт, але досі я особисто тих робіт не бачу, ні техніки ані людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли щось не дай Бог зачепить на приватній території - то знатиме, чим це грозить, а як на державній - там по..побу.. роби, все що забажається!

ну от поясни мені чим це грозить? буде відстріл, кастрування, відрубування рук, бо міліція забьє болт на кожен виклик їздити...

давайте приватизуемо все місто, будем сидіти дома, косити бабло, шоб його потім потринькати на те шоб дійти до того ж магазину. Вже й так мало є таких місць де можна дупу примостити шоб якись миршавий дядько з палкою на боці не мав до моєї дупи діла, просто через те, що вона існує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от поясни мені чим це грозить? буде відстріл, кастрування, відрубування рук, бо міліція забьє болт на кожен виклик їздити...

Я ж написав приватна структура. Ніхто міліцію не викликатиме. Накатають заяву в суд. Є приватні охоронні фірми. Вони будуть совати де треба. 2-3-х оштрафують, подадуть в суд за псування чужого майна. - іншим буде не повадно!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кого накатають? я з собою паспорта не ношу. чи будуть паяльнік юзати? до чого ж ми тоді дойдем з і так розплодившимися приватними охоронними структурами.

щоб щось змінитии треба міняти психологію людей, а це роботи на 40 років, і вже ж щось почали. Заради цього і проводяться такі заходи як той же фелофорум, різні фестивалі і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кого накатають? я з собою паспорта не ношу. чи будуть паяльнік юзати?

А ти як в барі стакан поб'єш і не матимеш грошей тобі теж паяльника пхатимуть в зад? (алегорія груба, але, надіюся, що зрозуміла! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про такі випадк хай краще юристи мовлять. чи є це адмін-порушення, чи мають мене право затримувати, чи повинні викликати міліцю таки ж і тд?

також передбачаю судові позови на того ж таки приватного власника, коли хтось перечепиться за корінець і зламає руку

вам подобаеться таке майбетнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Або викликати наряд або доправити у відділок для зясування особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То яка тоді різниця якщо все завьязується на державних охоронцях правопорядку. Якщо від них і зараз мало толку то його і не добавиться у випадку з приватним власником

З.І. Пора вже закінчувати цей офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28 - ти після мене бачив хоч один папірець? Після мене лишається ще чистіше ніж до того, як я прийшов.

Женя, та я не тебе мав на увазі, а всіх тих високоповажних членів суспільства, які сруть де тільки бувають, і це в них засіло в дубових головах на рівні умовних рефлексів. Якби після всіх залишалось так, як після тебе, було б дуже добре.

Розповідаю живий приклад. Тільки що, їду додому через міст над залізничними коліями(біля варшавки). Обганяє мене модне авто, в якому сидять перці в дорогих спортивних костюмах. З вікна на дорогу вилітає порожня пачка з цигарок і упаковка з якихсь чіпсів, чи якої фігні, а модні хлопці під модну музику, надувши щоки, мчать срати далі. На все і всіх. От так і живемо. То що, все приватизувати і до кожного дибіла по наглядачу призначити? Боюсь, на всіх не вистачить. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
dryuid, твій спіч дуже схожий на передвиборну пропаганду во ім'я ме'ва і його молодої команди, "которая много штото дєлаєт". Я не здивуюся, якщо ти є працівником міськради чи якогось департаменту. Але ти не переконав мене в тому, що для порядку вистачить зусиль міськради. Я вважав і вважаю, що дійсно європейський парк зможуть зробити лише приватні руки, а не рука влади. Нехай влада спершу завершить те, за що вона яро взялася (я про фонтан біля драмтеатру). І не треба говорити, що ваш ме'в цього не починав. Починала це ВЛАДА, за яку ти так тягнеш руку і язика. Отвлада хай і закінчить почате нею.

А про допомогу міськради в розвитку проектів - то більшість бізнесменів не хочуть ніякої допомоги, хочуть лише, аби мерія не заважала - а вчасно б видавала дозволи, погодження і т.д. Знаєш, скільки часу треба, щоб без хабарів і блату отримати документи, потрібні для будівництва будинку? Майже два роки, перевірено.

Так що своєю агітацією ти не виглядаєш переконливим.

Твоя позиція дуже слушна і логічна, але я хочу навести деякі уточнення стосовно моєї персони. Дійсно я працюю в міській раді. Не факт, що я агітую за мера, тому що тобі невідомі мої стосунки з моїм керівництвом і моє бачення їхньої політики. Може бути помилковою і думка про те, що я тримаюсь за посаду - після виборів посади втрачають тільки політичні портфелі (заступники і директори департаментів (інколи)). Всі інші на 99 відсотків залишаються. Я не тримаюсь за крісло і працюю ще поки тільки тому, що відчуваю можливість на щось вплинути і щось змінити.

Моя позиція тут трішки інша. Спробую пояснити. Ви тут дуже ліхо завернули всі проблеми на бізнес і владу...... а ви що? ні при чому? Легко спригнули.

А я якраз і мав на увазі людей, суспільство, громаду.... тобто нас з вами. І знаєте, парадокс в тому, що мені наприклад доводиться вести подвійну гру. Я чиновник, посадова особа, але дуже часто мені доводиться грати роль громадського активіста, мовляв "це ж треба не мені, чиновнику, а нам, громаді"... Це правильно?

Так не має бути. Міська влада не справиться сама. Їй треба люди. Їй треба ті, для кого вона робить. А їх немає.

Це не агітація. Просто не треба думати, що мер міста отримує чарівну палочку Гарі Поттера і може за ніч все переробити.

Соромно за Луцьк після Парижу?

А за Україну не соромно перед Францією?

Соромно.

А Україна це що?

Правильно, ми з вами.

Соромно перед французами?

Ні?

Дивно.

Може такі ми срані українці?

Дуже активна і кльова позиція. Завжди шукати винного. А спробувати визнати винним себе - не виходить, бо світ стає зовсім іншим.

Сорі за офтоп. Просто хочу, щоб почули іншу думку.

ЗІ. В центральному парку Нью-Йорку немає жодного бізнесу. Він повністю безкоштовний і громадський. Він зелений і просторий. Більше половини ресурсів на створення цього парку були освоєні і пропрацьованими громадськими організаціями. Ще питання є?

Чи може нам з міським головою ще й громадськими організаціями зяйнятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Хочу темку реанімувати. Хтось бачив влітку велопатрулів у парку? Чи "масштабні ідеї" так і залишилися балаканиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видел передачу летом кода брали интервью у патрлульных возле входа в милицию - они (патрульные) были довольны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...