Перейти до змісту

Велодорожкам быть!!!


Рекомендовані повідомлення

Намба два - щоб підняти це питання на слух громадськості пропоную "Асоціації Велосипедистів Луцька" провести соц. опитування жителів міста і вияснити в "простих" людей їхню думку щодо питання: "Чи потрібні Луцьку велодоріжки?" Результати опитування оприлюднимо і поширимо через місцеві ЗМІ, а також можна буде надіслати "нагору". Як це реалізувати думки є.

Можно попробовать подключить Аверс. Они иногда проводят такие соцопросы в центре города.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Я уже почала втілювати у життя те, що було запропоновано на зустрічі і...стикнулась з проблемою :(

Поспілкувалась з керівником однієї організації і він відповів, що він не має права писати листи такого плану, тому що це може розцінюватись як тиск з його боку (він навіть може довести це на законодавчому рівні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно попробовать подключить Аверс. Они иногда проводят такие соцопросы в центре города.

Думаю краще щоб це йшло від АВЛ. А Аверс можна було б, та навіть треба! підключити для висвітлення проблеми велодоріжок і звичайно, поширення даних опитування. Якщо маєш зв"язки з ними, переговори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно попробовать подключить Аверс. Они иногда проводят такие соцопросы в центре города.

Спробувати то можна, але...

ми не раз запрошували Аверс та ВТ на свої спортивні заходи. Минулого року вони жодного разу не приїхати. Потім ми випадково з неофіційних джерел дізнались причину цього. Виявляється, працюють вони тільки тоді, коли це оплачується зацікавленою стороною.

Прийміть це до уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неофіційних джерел дізнались причину цього. Виявляється, працюють вони тільки тоді, коли це оплачується зацікавленою стороною.

Прийміть це до уваги!

как и остальние СМИ - или сенсация или деньги вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно попробовать подключить Аверс. Они иногда проводят такие соцопросы в центре города.

Спробувати то можна, але...

ми не раз запрошували Аверс та ВТ на свої спортивні заходи. Минулого року вони жодного разу не приїхати. Потім ми випадково з неофіційних джерел дізнались причину цього. Виявляється, працюють вони тільки тоді, коли це оплачується зацікавленою стороною.

Прийміть це до уваги!

Побачимо. АтмАсферу на зйомку в програмі самі запрошували.... Спробуємо. Тема Велодоріжок нова, ще не заїжджена, можливо і захочуть сюжетик намутити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще на прикладі свого комітету хочу розказати про прийняття проектів в міській раді. Ти пропонуєш класну ідею, тебе підтримують, доносиш її до начальства, обгрунтовуєш її доцільність, начальство підтримує. Отже, ідея схвалена! УРА! На наступному етапі ти кажеш, що потрібно приміром 1000 грн, щоб втілити ідею в життя + організаційна допомога. Начальство довго думає і виносить вердикт: ідея дійсно класна, проте...бла-бла-бла... даємо вам на все 50 грн + допомагаємо з організацією. Ти в шоці від запропонованої суми. Тоді відповідають - шукайте спонсорів!

І у нашому випадку чуда не буде. Потрібно вже починати шукати кошти

Побачимо. АтмАсферу на зйомку в програмі самі запрошували.... Спробуємо. Тема Велодоріжок нова, ще не заїжджена, можливо і захочуть сюжетик намутити.

На жаль, у нашій державі шоу-бізнес має пріорітетніше місце за спорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матеріали зустрічі, киньте в нет на ВІП , Волиньньюс, Волинську правду, Сід, 0332 та інші сайти - це пройде без фінансування...

сьогодні вівторок - останній день коли верстаються четвергові газети. ТЕРМІНОВО треба дати коротенькі замітки в редакціїї газет про вчорашню зустріч і питання які обговорювались. Я можу попробувати розмістити у "Віснику". Але треба вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспілкувалась з керівником однієї організації і він відповів, що він не має права писати листи такого плану, тому що це може розцінюватись як тиск з його боку (він навіть може довести це на законодавчому рівні).

Я конечно не ориентируюсь ни в законодательствах, ни в бюрократии, но на мой взгляд, мужик перетрудился.

Так любое взаимодействие властей и людей можно расценивать, как давление. А как же тогда власти будут знать, что нужно людям, как они будут нам тогда служить? Мы имеем полное право чего-то просить, а они обязаны, хотя б это читать. Это лично я так понимаю. Я догадываюсь, что в реальности есть ньюансы))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспілкувалась з керівником однієї організації і він відповів, що він не має права писати листи такого плану, тому що це може розцінюватись як тиск з його боку (він навіть може довести це на законодавчому рівні).

Я конечно не ориентируюсь ни в законодательствах, ни в бюрократии, но на мой взгляд, мужик перетрудился.

Так любое взаимодействие властей и людей можно расценивать, как давление. А как же тогда власти будут знать, что нужно людям, как они будут нам тогда служить? Мы имеем полное право чего-то просить, а они обязаны, хотя б это читать. Это лично я так понимаю. Я догадываюсь, что в реальности есть ньюансы))

Підтримую. Це можна подати під сосусом громадських консультацій. Ми просто знайомимо людей з тими ініціативами, які пропонуємо міськраді для втілення. Це не те, що не можна робити, це необхідно! робити. З іншого боку чи писати лист чи не писати - це рішення самого керівника (чи колективу). А підстава для цього є: офіційне звернення на сайті міської ради до громадян та організацій щодо обговорення схеми велосипедних шляхів. (якщо зараз немає, то завтра точно буде, бо є на це доручення першого заступника).

Перемудрив дядя. Моя порада: не переймайтесь і рухайтесь далі. Таких "дядь" має бути багато.

Атаракс, варіанти супер. Для соцопитування думаю найкраще підійшов би збір підписів, бо навряд чи можна придумати шось сильно мудріше, ніж варіанти "так", або "ні". Тим більше, технічно підписи легше збирати: кожен пройшовся по знайомих півтора десятки і зібрав. Так можна до тисячі підписів зібрати - це багато.

Я сьогодні працюю над листом. Мене не чіпати:)

А по листах алгоритм такий:

- проводьте усну бесіду через знайомих, чи така тема їм цікава взагалі. якщо так - домовляйтесь про зустріч.

- по конкретній установі готуємо пропозиції

- проходить бесіда і пишеться лист.

Шаблон готувати безглуздо, бо листи мають бути різні і пропозиції відрізнятимуться.

Тези для пропозицій:

-вважаємо за доцільне зробити таке

-пропонуємо змінити, додати, забрати те інше

- плануємо долучитись таким і таким чином.

Після успішного усного спілкування пишіть мені в приват, працюватимемо над пропозиціями по кожній оргіназації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Нам не обовязково пропонувати писати листи на міську раду. Є ініціатор заходів - Асоціація розвитку туризму Волині. Ми розмістимо на сайті АВЛ звернення до громадськості і листи можна готувати на імя голови АРТВ. А організація в свою чергу зробить копії і переадресує їх міській раді іншим листом.

Але краще на міську раду.... АРТВ - це так, для асортименту.

В будь-якому випадку памятайте, це має бути свідома осмислена позиція тих хто готує листи, вони мають розуміти про що йдеться і підтримувати таку ідею. Якщо людина сумнівається, принципово не хоче зрозуміти - не наполягайте. Ми просто спілкуємось і озвучуємо свою точку зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспілкувалась з керівником однієї організації і він відповів, що він не має права писати листи такого плану, тому що це може розцінюватись як тиск з його боку (він навіть може довести це на законодавчому рівні).

Я конечно не ориентируюсь ни в законодательствах, ни в бюрократии, но на мой взгляд, мужик перетрудился.

Так любое взаимодействие властей и людей можно расценивать, как давление. А как же тогда власти будут знать, что нужно людям, как они будут нам тогда служить? Мы имеем полное право чего-то просить, а они обязаны, хотя б это читать. Это лично я так понимаю. Я догадываюсь, что в реальности есть ньюансы))

Хм... а організації то різні бувають бувають. Якщо це якась громадська організація чи окремий магазин, то на мою думку проблем з написанням листа не повинно виникнути. Але і до їхньої думки, повірте, прислухаються не дуже. Голос же авторитетної державної структури важить набагато більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь..

Якщо буде багато запитів.. то хоч не хоч.. а реагувати прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь..

Якщо буде багато запитів.. то хоч не хоч.. а реагувати прийдеться.

Хіба я писала про недієвість великої кількості звернень?

Я про те, що лист від "дяді Васі" може "випадково" загубитись і не дійти за призначенням на відміну від листа, наприклад, від СБУ чи УМВС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайош лист від СБУ в формі: "якщо до 1.09.2012 не буде велодоріжок - вам 3,14здєц" )))))))))))))

А якщо серйозно, то це питання ще й треба винести у ЗМІ, будь які, інтернет, радіо, тв. Хто з цим може посприяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба я писала про недієвість великої кількості звернень?

Я про те, що лист від "дяді Васі" може "випадково" загубитись і не дійти за призначенням на відміну від листа, наприклад, від СБУ чи УМВС

не загубиться. приносиш лист в 10 кабінет (якщо від організації) і просиш поставити вхідний номер на копії штамп. Якщо в місячний термін відповіді (реакції) немає - скарга в прокуратору. Який-не-який геморой. Повірте, цього мало хто хоче.

Та й чесно-кажучи не зовсім зрозумів для чого нам листи від УМВС і СБУ. У випадку державних орагнів - це таки да, може сприйматись як тиск.... особливо від СБУ. А з УМВС взагалі окрема історія. Тягар за виконання багатьох обовязків в майбутньому ляже саме на їхні плечі. Гоїшники як-не-як.

Пропоную відразу виключити зі списку державні органи і ті організації, що підпорядковуються або державі або органам самоврядуванню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадку державних орагнів - це таки да, може сприйматись як тиск.... особливо від СБУ. А з УМВС взагалі окрема історія. Тягар за виконання багатьох обовязків в майбутньому ляже саме на їхні плечі. Гоїшники як-не-як.

Вчора я спілкувалась з керівником саме такої організації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я спілкувалась з керівником саме такої організації

Знач ми вчора не договорили. Вибач, що недостатньо зрозуміло висловив свою позицію :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю тут головне зіграють гроші. якшо їх не знайдуть, то який би хороший задум не був, за безплатно ніхто нічого не робитиме.

щодо роботи то треба зразу брати на озброєння цікаві документи європейського проекту PRESTO. на сайті є і нші цікаві брошури. як на мене то їх тре роздруковувати і видавати в руки проектантам-забудовникам. хай читають як біблію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю тут головне зіграють гроші. якшо їх не знайдуть, то який би хороший задум не був, за безплатно ніхто нічого не робитиме.

ми про різні речі говоримо. давайте не той-во, не мішати котлети з мухами... бо в принципі так виходить, що після твого посту можна закривати тему і розходитись по домам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пішов.

post-2316-0-31009900-1329322926_thumb.jp

post-2316-0-43361100-1329322966_thumb.jp

Наразі +4 домовленості від Френда.

Памятайте, дедлайн - кінець лютого.

ЗІ. Що там зі збором підписів? Хтось візьметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друід, напиши в приват в якій то формі має бути, той збір підписів.

Я візьмусь. Думаю кожен повинен як мінімум зібрати підписи в себе на роботі, по колегам. + долучитись до збору підписів на вихідних в місті. Одна людина закохається то роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друід, напиши в приват в якій то формі має бути, той збір підписів.

Я візьмусь. Думаю кожен повинен як мінімум зібрати підписи в себе на роботі, по колегам. + долучитись до збору підписів на вихідних в місті. Одна людина закохається то роботи

знайшов в неті.

Конкретні поради щодо заповнення кожної графи підписного листа:

1-а графа - № зробленого запису. У кожному листі своя нумерація підписів.

2-а графа - пишуться цілком прізвище, ім'я і по батькові - не ініціали!

3-я графа – особистий підпис громадянина. Громадянин повинен зробити власний підпис тільки власною рукою! Врахуйте: ніхто - ні дружина, ні мати, ні дочка або син, ні збирач підписів - не повинні заповнювати цю графу за громадянина.

4-а графа – дата підписання (день, місяць і рік).

5-а графа - указуються назва, серія і номер документа, що посвідчує особу громадянина України. - обійдемось без цього.

5-а графа – вказується число, місяць і рік народження громадянина. В осіб до 18 років підписи не приймаються!

6-а графа – пишеться місце постійного проживання громадянина: місто, вулиця, будинок, корпус (якщо мається), квартира (якщо громадянин проживає в багатоквартирному будинку).

Правильність внесених у підписний лист відомостей про громадянина засвідчується винятково особистим підписом громадянина. Усі записи виконуються ручкою без скорочень. Допущена помилка виправляється особою , яка її зробила, у спосіб, який дозволяє прочитати попередній запис, виправлення засвідчується окремим підписом особи, яка зробила. Особа, яка збирала підписи громадян, підписує заповнений підписний лист та проставляє цифрами та прописом кількість зібраних у цьому підписному листі підписів.

Не враховуються підписи

Не враховуються підписи в підписних листах, якщо виявлено: відсутність всіх або окремих відомостей про громадянина, порушено вимоги щодо заповнення, а саме: запис зроблено: не власноручно, не ручкою, із скороченнями, виправлено помилки без можливості прочитати попередній напис, підпис замість громадянина зроблено: іншою особою або особою, що не має права голосу, або особою, що не є мешканцем населеного пункту, де проводиться збір підписів.

Під час збору підписів забороняється:

  • збирати підписи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
  • платити коштами, товарами або послугами за підписи на підтримку референдуму.
  • встановлювати обмеження, не передбачені щодо збирання підписів.

Ніхто не має права примушувати громадянина.

В шапці документу "Збір підписів на підтримку створення велосипедної інфраструктури у місті Луцьку"

В нижньому колонтитулі: "збір підписів здійснюється волонтерами з ініціативи громадських орагнізацій Асоціація велосипедистів Луцька та асоціації розвитку туризму Волині".

Шаблон у ворді, або пдф скидаєш тут. Кожен роздрукував по аркушу і збирає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...