Перейти до змісту

Новий "Улучшений" сервер фотакома


Gam3R

Рекомендовані повідомлення

Захожу я сегодня на сервак,никто не играет,думал шас сменю карту на какойто даст или инферно (што б народ позаходил) через АМХ,но.....не тут то било,пишет што АМХ не работает,

---ладно, пусть АМХ и не работает , но ви внесите в список "Вотемап" такие карти как :de_inferno,de_nuke,de_train,de_dust2,de_cbble.....а то на серваку будет играть очень мало народу,и скоро его прийдётся вообще закрить.........кстати,на counter-strike.kiev.ua в вотемап списке есть даже карти с турниров CPL , а именно : de_cpl_mill, de_cpl_fire,de_cpl_strike!

-----Так што админы ....делайте што-то !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реформи почались, але ж ніхто не казав що ми вже зробили те що хочем.

Внесем, зробим, поправим.

Конструктивні пропозиції привєтствуються

ЗІ На всяк випадок: Ігровий Сервер не є фотакомовським проектом чи послогую так що сама компанія не несе за нього відповідальності. Фотаком спонсор проекту і надає посильну технічну допомогу. А притензії по роботі сервера якщо що до ігрових адмінів тоєсть мене і компанії :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сіля - викінь нах такі карти як мілітію ....і ше з десяток - скачай цікаві карти.. та навіть з того самого лакінета... ну запарило... амх виключений і жди 60 хв поки дурна карта поміняється...

КОГО ТО ЖДЕМС????????

________________.bmp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы :friday:))) Андрей , та картинка на хз поймеш каком языке

ето таже функция АМХ ....так :blink: что %) поменять там 0 проблем :D)

я се вообще шведскую ставлю она смешнее :)))

(с) Интро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага - і са ти Інтро не із планєти сей!:blush:

СІЛЯ - моє таке велике прохання -

ти от тестуєш постійно свій сервак...

а можна хоча б час від часу десь виложувати інфу про настройки

дньм захожу на мілітію - яка чомусь триває 2 год...

ну блін....да постав ти людську версію сервера

або напиши якісь команди...

ато вже аж бісить від новшевств в поісках ідєального...

тесть його десь в ночі - ніхто не ображатиметься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, я розумію ваше обурення і сам чекаю змін в кращу сторону, але ну хватить так наїжджати на Сілю! Людина робить все на голому ентузіазізьмі, коли має час. Вкладається (повірте, що не тільки емоціонально, але і фінансово), а ви тільки посваритись можете, замість того щоб сказати дякую і запитати чим допомогти.

2neostar

не хочеш ображатись -- то ГРАЙ вночі, чому ти просиш Сілю вночі ПРАЦЮВАТИ?..

2silia

може варто на період тестів перенести сервак на інший порт, а на звичайний порт поки поставити той сервак що був?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дньм захожу на мілітію - яка чомусь триває 2 год...

Вотемап паше, в ньому всі мапи, так що вихід найти можна було.

Да і не 2години а 60мін (все забуваю поставить нормальний тайм :blink: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ти плам поняв шо про шо ти сам сказав!??

мені не грай - і сілі не роби...

форум він і для того шоб тут свої думки висловлювати...

топік ше й для цього створений

про інтузіазм сілі - млін... так це його справи получає він за це гроші чи ні

я навпаки пропонував - дати сервер у наші руки - сіля сказав ні

от хай і виконує ту роботу шо на нього покладена - чи верніше ту за яку він сам відверто взявся

і ніякої допомоги він не просить і не проситиме!!!

якшо в цій дурній державі мовчати - та шей до друзів.. - повний пісец буде...

сьогодні цілий день захожу - ну максимум 4 людини бовтались і то - ні мілітії...бо не мона було карту змінити...

ти єдине правильно підмітив плам - хай сіля 2-й сервер настраює а це поверне до того вигляду що і раніше...

народу ж відверто більше буде

бо все простіше

і доречі - я майже не грав за ці дні - ВІДВЕРТО НУДНО!

а якшо надалі так піде - і сіля не рішиться таки настроїти сервер

піду я до керівництва фотакому і запропоную свої думки на рахунок цього...

пропоную не видумувати проблему

бо реально її нема!

от ти більше гордий ніж проблема у серваку

ага - аякже ПАШЕ

написав - попросив написати іншого тіпа

той очі навикоті

незнає шо сталосі

нажав на карту... пише ваша карта наступна....і ...все!?

прикольно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну максимум 4 людини бовтались

Самі просили банить чітерів і починать з рожища

от воно і не грає тепер.

Тайм ліміт поправив до 25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня... не вони погоду робили...

скоріше навіть ми...

от завтра стартує 3-й клуб

доступ до сервера вже є

прошу...якшо вже шось і зробив то поясни чи напиши шо можна робити на сервері а шо ні?!

а про рожище у середньому роді - респект сіля...ггг..+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистика працює в нормально режимі?

Мен іщось не віритьсь в такі результати...

дуже вже цікаво як так вийшло буквально вчора була зовсім інша ситуація

star.bmp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо надалі так піде - і сіля не рішиться таки настроїти сервер

піду я до керівництва фотакому і запропоную свої думки на рахунок цього...

Наскільки я в курсі справи, то сервер з контрою НЕ НАЛЕЖИТЬ фотакому. Він є Сіліною власністю, а фотаком тільки є спонсором по трафіку.

Якщо я не правий, то поправте мене :blink:

Так що єдине, що ти можеш зробити -- піти на фотаком і сказати "Пацани, в мене тут лишня машина пилиться! Давайте на неї поставимо контру і я буду її модерити!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Статистика працює в нормально режимі?

Мен іщось не віритьсь в такі результати...

дуже вже цікаво як так вийшло буквально вчора була зовсім інша ситуація

Підтримую! За останні дні порився (читай погамав) я на різних серваках CS в Україні. Але такої картини соррі не зустрічав. Хоч вір хоч не вір. З статистики стара & нео можна судити, що вся україна в контрі проти них лохі. Луцьк - чемпіон!. Приємно що наше місто в контрі всіх рубає.... По банах також....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не поняв... але не важливо... у кожної людини своя своєрідна логіка

2плам - дуже вразила твоя догадливість...

так - це не фотакома сервер

якби я ішов до керівництва то з пропозицією адмінпідтримки сервера...

і повір мені... не дуже приємно їм буде якщо буде декілька таких невдоволених сервером

його просто прикриють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дуже приємно їм буде якщо буде декілька таких невдоволених сервером

його просто прикриють!

Тобто ти збираєшся нагадити всім, хто все-таки грає на тому серваку тільки тому що тобі щось не подобається? "Сам не гам і комусь не дам"? Дуже по-українськи, ти знаєш......

Я думаю десятки людей тобі після цього будуть дуже "вдячні" :mdr:

НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ -- ЗРОБИ СВІЙ СЕРВАК. Якщо він виявиться кращим, то Сілін вмре сам по собі. Природній відбір, так би мовити... А так -- по якому праву ти вимагаєш надати тобі управління тим, що не належить тобі?.. Може тобі дати ключі від своєї хати, ти тут меблі поставиш так як тобі подобається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нинчє свобода слова напевно в україні мій любий "українець!"

я не "вимагаю" - я лише прошу або пропоную.

гадити ніхто не збирається - якшо тобі паралельно або ти нєук то можеш і не бачити недоліків сервера... статистики ... тощо!

ми з сілею вже говорили про проблеми які були зафіксовані раніше - вони таки мають місце...які сіля буде виправляти.

на цей момет ніяких питань у мене немає - лише залишається ждати...

а про альтернативний сервер - ти правий таки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня... не вони погоду робили...

скоріше навіть ми...

от завтра стартує 3-й клуб

доступ до сервера вже є

прошу...якшо вже шось і зробив то поясни чи напиши шо можна робити на сервері а шо ні?!

а про рожище у середньому роді - респект сіля...ггг..+1

Про погоду.

Задумайтесь над висловом про погоду:D смішно... Повагу б якусь мали чи що.

Банити клубні компи не бачу сенсу.

Луцькі пацани, які в статистиці мають перші місця:D мали б бути перші в бан-списку.

Ріспект Сілі за те, що робить великі дурниці:D.

а якшо надалі так піде - і сіля не рішиться таки настроїти сервер

піду я до керівництва фотакому і запропоную свої думки на рахунок цього...

Наскільки я в курсі справи, то сервер з контрою НЕ НАЛЕЖИТЬ фотакому. Він є Сіліною власністю, а фотаком тільки є спонсором по трафіку.

Якщо я не правий, то поправте мене :ok:

Так що єдине, що ти можеш зробити -- піти на фотаком і сказати "Пацани, в мене тут лишня машина пилиться! Давайте на неї поставимо контру і я буду її модерити!"

Перше. Сервер є власністю Фотакома. А от програмне забезпечення - власність тих людей, які вклали туди частку своєї праці й інтелекту.

Друге. Сервер настроювали мої друзі за мої гроші.

Третє. Сілін вклад - це реклама, підтримка і апдейти у вигляді статистики, чистки АМХ і т.д.

Йти до керівництва Фотакома:) Ну підіть:)

Краще зібратись і обдумати хто реально має час і можливості, а також трохи сірої рідини в мізках, щоб постійно покращувати сервер.

І не треба розповідати, що сервер вмирає! :smile-zachot:

Сервер почався з того, що було багато бажаючих грати в контру.

Кількість бажаючих не зменшилась, просто через кілька речей грати стало не цікаво!

Шановні! Дискусії варто завершувати і братись з ентузіазмом і усією енергією за те, щоб знову на форумі було побільше постів: "Сьогодні в 15.00 контра.", "Сьогодні в 21.30 - анріл турнамент" і т.д.

Так що, ріспект усім, хто хоче і всіляко страється розвивати такі проекти, бо ці проекти створені для усіх користувачів і самі ж користувачі можуть і мають право давати ідеї, підтримувати роботу і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік на форум заявився...ріспект

останнім часом все складається наступним чином ...

толік не має часу ні на форум зайти ні за клубом дивитись ні за сервером.

ми ж мали разом (мені так здавалось) розвивати сервер

а сталося так що толік проплатив тіпам і ті настроїли його!

в свою чергу мою думку проігнорували...

коли ж почалася проблема з чітерами - це не я дзвонив тобі і не просив заблокувати компи і стерти чіти... ти ще й відмазував їх мол ти що... да вони ніколи... це вони так за 1 год навчились в голову стріляти..

якшо для тебе це не так суттєво...то займайся танцями...

про твій бан - сіля не раз їх попереджав...

про луцьких пацанів - можна і на особистості - я не ображусь...

тільки єдина біда в тому що і ти такоїж думки про нас - мол чітери ми всі....ггг - це тобі поваги не додає!(ти ж в нас зважлива мудра людина).

про настройку твоїми людями сервер - лінукс може й вони ставили... а те шо сіля зара не одни тиждень вже париться - ипробовує різні моди... це вже не твої тіпи - і це його заслуга на інтузіазмі паритись...

і не бачу твоєї поваги до сілі коли ти говориш про рекламу і т.д. - да він і є зараз тією людиною на якій тримається сервер да і не тільки!

і закінчуєш ти свій топ на філосовських роздумах - моє тобі прохання - якшо ти вважаєш сервер своїм то і доглядай за ним.

у кожної проблеми є свої критики - тому не бачу сенсу затикати рота і казати які ви всі реально класні пацани... а поважати і мою думку потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше. Сервер є власністю Фотакома. А от програмне забезпечення - власність тих людей, які вклали туди частку своєї праці й інтелекту.

Друге. Сервер настроювали мої друзі за мої гроші.

Третє. Сілін вклад - це реклама, підтримка і апдейти у вигляді статистики, чистки АМХ і т.д.

Четверте."Сервер настроювали твої друзі за твої гроші" а читерили на ньому теж твої хлопці тільки за свої гроші,ось Сіля і правильно зробив що прикрив вас, і за цей час що ви забанені , ти Толік маєш їм роз"яснити шо читерити погано а чіти стри, бо я думаю шо якшо вас через певний час розбанят і ви знову будете з чітами то Сіля в тебе перепитувати не буде хто там настроював сервер а просто знову БАН і вже на більший період часу!

---А на сервак я вже не заходив з тиждень наверно, не подобаеться він мені пока що, а грати там в той боїнг чи італію не хочется, тренувати стрільбу лучше на чемповских картах, а іграю я на хорошо відомому counter-strike.kiev.ua там в вотемапі почті всі турнирні карти :de_dust2,de_inferno,de_nuke,de_train,de_cpl_mill,de_cpl_strike,de_cpl_fire,de_f

orge,de_aztec и бивший de_dust и + уже забил какие ещё там есть...

---Там и круглосуточно багато народу і задіяно 4-5 адмінів які виконують свої обов"язки: за чит - БАН, за мат - КІЛ або КІК.

---І гравці там дуже серйозні, так що грати там весело !!! І чогось мене там рахують не чітером(як на Лукому срваку), а серйозним гравцем. А це постійне обзивання чітером у нас, мене вже достало,і бажання на Луцких серверах грати в мене маловато!!!!!

---На тому ж counter-strike.kiev.ua грають і з нео, і ще декілька чоловік з Луцка ...

© agent !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хватить гнать один на одного.

Задумайтесь через що все пришло в такий стан ???

Всі зробили свій внесок в розруху!!!

Нео свої підходом аля "Лише профі форева", кіканям нубів, і ображаням малишів.

Рожище юзанням чітів.

Я тим що довго не реагував і думав що одумаєтесь самі.

Так що хватить тут рішать хто винен. Краще рішим що тепер зробить ще що виправить витуацію :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік на форум заявився...ріспект

останнім часом все складається наступним чином ...

толік не має часу ні на форум зайти ні за клубом дивитись ні за сервером.

ми ж мали разом (мені так здавалось) розвивати сервер

а сталося так що толік проплатив тіпам і ті настроїли його!

в свою чергу мою думку проігнорували...

коли ж почалася проблема з чітерами - це не я дзвонив тобі і не просив заблокувати компи і стерти чіти... ти ще й відмазував їх мол ти що... да вони ніколи... це вони так за 1 год навчились в голову стріляти..

якшо для тебе це не так суттєво...то займайся танцями...

про твій бан - сіля не раз їх попереджав...

про луцьких пацанів - можна і на особистості - я не ображусь...

тільки єдина біда в тому що і ти такоїж думки про нас - мол чітери ми всі....ггг - це тобі поваги не додає!(ти ж в нас зважлива мудра людина).

про настройку твоїми людями сервер - лінукс може й вони ставили... а те шо сіля зара не одни тиждень вже париться - ипробовує різні моди... це вже не твої тіпи - і це його заслуга на інтузіазмі паритись...

і не бачу твоєї поваги до сілі коли ти говориш про рекламу і т.д. - да він і є зараз тією людиною на якій тримається сервер да і не тільки!

і закінчуєш ти свій топ на філосовських роздумах - моє тобі прохання - якшо ти вважаєш сервер своїм то і доглядай за ним.

у кожної проблеми є свої критики - тому не бачу сенсу затикати рота і казати які ви всі реально класні пацани... а поважати і мою думку потрібно!

Я буду вище всього висловленого:unsure:

Я не вважаю сервер своїм.

Хотів просто показати приклад.

Сіля і я зробили хоч якийсь вклад в розвиток серверів.

Хто ще прийшов і сказав: ВАМ ТРЕБА ДОПОМОГА? Я МОЖУ І ХОЧУ ДОПОМОГТИ!

Хто ще думає про те, що можна було б змінити?

Я бачу тут схожу ситуацію на те, як поводяться можновладці: багато розмов і критики.

Ви маєте рівно такі ж можливості як і всі. Тільки от крім розмов про те, як все погано ніхто і пальцем не ворухне.

Про те, що в мене дуже мало часу і, що в основному сервером займається Сіля - ріспект йому мегавеликий. Я задачі покладені на мене виконав.

На рахунок чітерів - в клубах чітів немає. Я поставив задачу і її виконують.

І ще. Я нікого по імені не називав і не ображав особисто. А те, що серед луцьких гравців теж були чітери - це 100%. І я не буду доводити це.

Свобода слова дає усім можливість думати і висловлюватись хто як хоче. Друзі! Давайте жити дружно і не пустословити!

Четверте."Сервер настроювали твої друзі за твої гроші" а читерили на ньому теж твої хлопці тільки за свої гроші,ось Сіля і правильно зробив що прикрив вас, і за цей час що ви забанені , ти Толік маєш їм роз"яснити шо читерити погано а чіти стри, бо я думаю шо якшо вас через певний час розбанят і ви знову будете з чітами то Сіля в тебе перепитувати не буде хто там настроював сервер а просто знову БАН і вже на більший період часу!

---А на сервак я вже не заходив з тиждень наверно, не подобаеться він мені пока що, а грати там в той боїнг чи італію не хочется, тренувати стрільбу лучше на чемповских картах, а іграю я на хорошо відомому counter-strike.kiev.ua там в вотемапі почті всі турнирні карти :de_dust2,de_inferno,de_nuke,de_train,de_cpl_mill,de_cpl_strike,de_cpl_fire,de_f

orge,de_aztec и бивший de_dust и + уже забил какие ещё там есть...

---Там и круглосуточно багато народу і задіяно 4-5 адмінів які виконують свої обов"язки: за чит - БАН, за мат - КІЛ або КІК.

---І гравці там дуже серйозні, так що грати там весело !!! І чогось мене там рахують не чітером(як на Лукому срваку), а серйозним гравцем. А це постійне обзивання чітером у нас, мене вже достало,і бажання на Луцких серверах грати в мене маловато!!!!!

---На тому ж counter-strike.kiev.ua грають і з нео, і ще декілька чоловік з Луцка ...

© agent !

Я знаю рівень твоєї гри.

Але э одна велика різниця для мене між Тобою і квазом:( Знаєш яка?

Так це те, що він постійно каже як покращити ситуацію, а не просто пише всім: ВСЕ ПОГАНО, НАВІЩО НАМ ТАКЕ ЖИТТЯ...

ЛУцький сервак можна зробити такого ж рівня як і інші. От тільки треба людей чесних!

Думаю, що якщо хтось висловить бажання бути адміном - йому б не відмовили.

Думайте й Ви!

бб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...