Перейти до змісту

Новий "Улучшений" сервер фотакома


Gam3R

Рекомендовані повідомлення

Так:

Мапи лишили лише самі популярні

Убрали муть яка била тебе за попадання по своїм

Поправили час на мапу ітд.

Провів амністію і всіх розбанив

З вотемапою щось не можем розібратись але так як мапи лишили лише з топа то думаю особих нарікань на це не буде.

Спроба запустить дес не вдалась. (Чот дуже матюкається + не зручний в юзанні)

Для тих хто любить спостерігать за грою на сервері зсилочка

+ Тепер з нами на серваку можливо гоцатимуть ще люди з інших мереж (сьогодні були люди з Червонограда)

ЗІ Пишіть пропозиції поради ітд...

ЗЗІ Прозьба до всіх потестить сервер сьогодні з години так 17тої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага - ти вищий висловленого!

ніхто не підходив не пропонував допомогти... - ти і сіля вважаєте мене досить легковажно людиною якшо на прохання моє дати ркон смєло відповідали НІЦ!!!!

вчасний бан чітерів (як практикується і на інших серверах) - не приніс би результату???!

тим більше шо реально в клубі постійно грав чи то я чи агент!

і тільки не треба казати шо це не допомогло б!

кіки і вотемап карт - та це простіше простого було мені сказати і хлопці мої мене слухалися б ! це не проблема...

а те шо ти не реагував на проблему це факт!

про можновладців - скоріше це про когось іншого та не про мене...

я пропонквав і зробив би... тим більше ти кажеш шо радий допомозі - ок - чому не дав ркон - що змінилосяб ?!

особисто я адмінив на початок сервер...

сам своїми поступками перечиш собі!

ображає твоє "пустословити" - ти взагалі на сервері не граєш і не бачиш реальної проблеми... а я по 5 год грав... бо цікаво було...

всі рівні - ні - я постійно перебував у колі критики... а пропозиції так і залишились дійсно пустословством - бо реально ніхто мені навіть намьока не давав шо маю доступ до сервера... мол то сілі..або вже твоє!! гм...сіля робить під себе сервер то чому моєї думки навіть не враховано якшо я рівний???

про зняття дурних карт з переліку я давно говорив - що знов пустословство???

про виявленні недавно недоліки - знов не говорив??

ЦЕ ТВОЄ таки пустословство ... робіть мол... де та робота??

ти вже зробив сіля не встигає...я реально не маю доступу.гг тупо звучить твій пост!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема закрита.

не маю бажання і не бачу сенсу доказувати щось.

ростіть! ростіть в тому, в чому вам дано! :unsure:

це мій останній пост на цьому форумі. бб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не підходив не пропонував допомогти... - ти і сіля вважаєте мене досить легковажно людиною якшо на прохання моє дати ркон смєло відповідали НІЦ!!!!

Це я не розцінюю як спробу допогти, це вроді "Партія дай поруліть"

Відмовляю через просту причину, адмінами мають бути люди якім будуть довіряти всі гравці сервера.

Ви ж своїми кіками плеєрів через те що вони зашли не за ту команду і парою інших речей "не покращили" свій рейтинг в очах частини гравців (я не кажу що це було не справидливо чи не правельно, просто це не гарно по відношенню до людей які пришли на серв просто побігать заради задоволення а не для результату і тренування і їх виганяють з цієї пісочниці бо в них лопатка не того кольору :smile-zachot: ) І впевнений що велика частина народу була б проти того щоб ркон знали клубовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе ніхто не банив і проблем не повинно буть.

Шукай проблему в себе (може фаєрвол або ще щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щёт кандидатури Кваза на место админа сервака ....... +1 я поддерживаю на 100проц.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...