Перейти до змісту

Спорт івенти Борди!


ko5teg

Рекомендовані повідомлення

UP

icon_plus_1.gifстарий пост

Пропоную замутити якісь івент типу бігання в парку поутрам, футбол/баскєтбол по вихідним і тд !

ну і типу почну!

Почав бігати майже щоранку в центральному парку! Запрошую усіх бажаючих приєднуватись!

Щоранку вибігаю десь в 7:10, біля Ротонди (в 7-30) ше підключається одне тєло! далі робимо невеличкий кружок в парку, забігаєм на бруся/турнічкі на пляжі, ну і розбігаємось по домам!

власне бажаючі - велкам ... пишіть тут або ПМ мені і з понеділка стартуєм ...

(я не спарцмєн, перший раз як пробігся до Ротонди ледь дихав ... зробив кружок в парку .. і я дамой валив пішком ...

думаю постану тут, бо самому бігати трохан скучно, да і інколи влом вставати і тд .. ну ви понімаєте а так коли буде хотя якась тусня вже буде веселіше ...)

З.І.

Після Пасхи, плануєм з друзями ганяти в футбол при норм наявності народу можна грати в Дачному (десь по 10-15 грн з рила)! ше мона по вечорам (після 8 вечора) грати в залі спартаку (по 5 грн з рила)

власне як трохи більше розузнаю викладу інфо тут!

маю 5 футбольних форм (аля футболка+шорти+гєтри в кольорах "нексусу" (скін борди) ) якшо прикрутити туди наше лого можна зробити таку собі Борд-тім!

пропозиції/побажання постим тут =) я думаю хоч пара бажаючих да і назбирається =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
Почав бігати майже щоранку в центральному парку! Запрошую усіх бажаючих приєднуватись!

А если кто живёт на 33-м/40-м или ГПЗ/Львовской? Как-то долго добираться... Проще найти место ближе к дому. Многим ведь на работу на 9:00 или раньше...

Я уже пару лет катаюсь по утрам на байке (в тёплое время года) - до 25-30 км, иногда с заездом на озёра (купаться). Первое время даже собиралась компания (до 4х человек), а потом как-то всё заглохло: то дождь, то у кого-то не получается... катался преимущественно сам, не каждый день получалось... но разминка очень даже неплохая :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в том то і дєло =) шо пропозиція пробєжаццо тікі для "центравих"

бо чесно самому скучновато, ліниво .. і тд ..

ну і бігать начав .. бо шось я не фанат вєліків .... так уж получілось ...

ну і наматую я не по 30 км ... бо ж наработу іти ше, а сильно напрягаццо сутра нежелатєльно ... як Урса підмітив, така собі розміночка =)

а от футбольчик і всьо такоє .. нада би організовать =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы организованно ходим на каток. Раз в неделю (раз в две - когда как получается), по четвергам. Чем не спортивный ивент? :)

Неорганизованно тоже ходим, но это уже просто тренировки получается :)

[подробности тут]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну власне і топік зробив аби завлікать народні масси на любі різновиди спорту у всіх його проявах =)

З.І.

любітєлі "поганять м*яча" відписуємось ... невже після такого бурного обговорення єврокубкових матчів, і не тільки їх, в нас не знайдеться пару чоловік даби хоч 5на5 пограти в парку, в прохолодний вечір вихідного дня ?

З.З.І.

атмазкі тіпа: нема кєдів/шортів і тд не приймаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну власне і топік зробив аби завлікать народні масси на любі різновиди спорту у всіх його проявах =)

З.І.

любітєлі "поганять м*яча" відписуємось ... невже після такого бурного обговорення єврокубкових матчів, і не тільки їх, в нас не знайдеться пару чоловік даби хоч 5на5 пограти в парку, в прохолодний вечір вихідного дня ?

З.З.І.

атмазкі тіпа: нема кєдів/шортів і тд не приймаються

Ойй, неохота позорится)) С школьных времен не играл в футбол)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це вже можна)) Тут хоч не командна гра, самому продути - не страшно)) А вот команду підставляти - це інше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б з задоволенням побігав футбол! і вже збираюся це робити з півроку напевно ))) все ніяк не стартану ( але оскільки площадки вже нормально підсохли - я за!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я побігати поки заставити себе не маю змоги)

Держекзамен здам 13 тоді подумаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за футбол, вже років 5 не грав точно... Корисна штука. Тільки на наступний тиждень Пасха, а по будням навряд вийде у всіх.

Вносимо пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нада зібратись хоча б разок =) а далі як показує практика діла підуть вгору =)

так шо орінтовно після пасхи, будем потихеньку збирати бажаючих і попробуєм пограть в футбольчєг... мячік в мене є ... купляйте кєди ... готуємся карочє ...

і власне не треба оце вот "я в школі останній раз грав" і тд ... імхо в нас професіоналів нема =) так шо всі на равних =)

+ можна грати на маленькому полі ... біля якоїсь школи .. або в парку біля спартаку ... взяти в кожну команду на 1го чоловіка більше (аля замєна), ну і мінятися бо я думаю довго ніхто вибігати незможе, а так буде шанс віддихатись =) в парку можна грати навіть 5на5 ... а якшо наберем обертів і бажаючих буде більше, можу домовлятись за нормальі поля з хорошим газоном де можна 11на11 ...

З.І.

і не в перемозі ж дєло =) просто зібратись, побігати, а потім ше й залить це все дєло півком =)

А я б настільний теніс пограла б :)

в мене і тенісок настольний є =) ну типу сєтка і штук 6 ракєток =)

так шо свободно можна організувать на любому з дворових столів замєс з тенісу =)

ми вон в центрі майже кожні вихідні граємо в дворі за колишнім "буратіно" !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на цей тиждень в Луцьку буду, але думаю багато хто на провідну неділю пороз'їжджається. Відписуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вільний на вихідних! Відписуєм!

Можна наприклад в суботу зранку! В кого вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок настільного тенісу, збирайте банду, домовляйтесь де будете грати, а теніс я вам за літр соку в аренду здам хоч сьогодні!

Докладніше в пм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу і хочу з бордівцями побігати в футбол.

До Пасхи бігали на КРЗ в спортзалі, коли там світло було. Зараз поки на вулицю не перейшли.

Тому, якщо буде мало людей можу підключити друзів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...