Перейти до змісту

Спорт івенти Борди!


ko5teg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю в парку буде само оптимально, там маленьке поле.. ( пропонуйте свої варіанти, мені пофік де грати)

якраз глянем, шо, куда і скільки народу прийде =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постараюся бути на футболі :)

І теніс я також за, давненько правда не грав вже, але думаю трохи майстерності ще покажу, отакий я скромний :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в чому бути?

Ясно що в спортивному, але там всі з буцами будуть? Тоді треба щитки, яких в мене немає, бо я хочу щоб в мене поменше фінгалів було на ногах...

Ще раз треба уточнити великими буквами в першому топіку, на скільки годин, де саме і бажано телефон для контакту залишити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю на годину 12 не раніше треба збиратися, бо зранку поспати хочеться ;)

З.І. Якщо на роботі дадуть вихідний, то прийду, покатаю круглого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене запишіть.

На рахунок майданчиків:

1. Біля пятої школи майданчик є зі штучним покриттям здається. Чи можна там грати і скільки коштуватиме треба дізнатись посредством развєдкі.

2. Біля війського коледжу аналогічно.

3. Набережна в районі мосту. Стан покриття невідомий.

продовжіть список, будь-ласка. З них виберемо підходящий.

п.с.

Авангард викреслю зі списку :D

так само майданчики з асфальтним покриттям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё можете посмотреть на площадки возле 10-й и 19-й школ, они рядом (с разных сторон, но недалеко друг от друга).

И стадион возле 9-й школы - тот, что относится к ВНУ, рядом с мостом на Шопена.

Не знаю, как сейчас... помнится... вроде бы в расформированной лётной части (возле Вокзала) было футбольное поле...

Покрытие - земля-трава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в чому бути?

Ясно що в спортивному, але там всі з буцами будуть? Тоді треба щитки, яких в мене немає, бо я хочу щоб в мене поменше фінгалів було на ногах...

нє нє ... ніяких синяків .. ти шо ... будем в кєдах/кросах/ваш варіант .. я думаю тут звірів нема, і всі усвідомлють шо головне шо нам треба від того футболу -- це ФАН!

Буци і їм подібні вдягати не рекомендую .. в 9/10 випадків газон "твердий" і бігати буде дуууже тяжко ...

На рахунок коли будем грать .. тут на загальний огляд .. я хоч на 7 ранку готовий =) але орієнтовно десь на 11-12 годину...!

де ? я все ж пропоную в парку... або якшо вийде домовитись за 4 школу .. то я обов*язково сповіщу=) якшо хтось знає ше "маленькі майданчики" то пишіть .. бо стадіон ми ніасілім

все ж з кількістю народу, судя по активності буде "галяк"

предворітєльний список:

1. DefJamaica

2. Abrikos

3. snight

4. Yurik

5. Vaso

6.

З.І.

не соромтеся, відписуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі штучним покриттям ще біля 4-ї школи є, але грати на штучному полі коли можна на травичці, то зло :)

Я за футбол на траві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі штучним покриттям ще біля 4-ї школи є, але грати на штучному полі коли можна на травичці, то зло :)

Я за футбол на траві

+1

тікі нам треба невеличке поле ... бо народу як бачимо буде не дуже багато =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле 10-й школы поле большое с большими воротами. Но поперёк него тоже можно играть - есть ещё две пары ворот поменьше. Покрытие - то ли мелкий песок, то ли сильно запылённый грунт.

Поле 19-й школы тоже большое с нормальными воротами, и тоже имеет две пары ворот поперёк себя. Ворота примерно как для мини-футбола (мне так кажется). Покрытие - трава, стоптанная в центре до земли.

DefJamaica, а почему ты не хочешь далеко от Центра уходить? Не все ведь живут в твоём районе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, а почему ты не хочешь далеко от Центра уходить? Не все ведь живут в твоём районе ;)

я на авто!

мені хоть в Ківерці =)

просто я знаю де в "нас на районі"(с) можна поіграть нормально =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цілий день вільний =) давайте на 18ту =)

Якщо на 18, то 99% що я -1 :( Завтра ж ще Анна буде в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі ..

я вчьора грав в теніс великий в динамо =) приємно здивувався .... 10грн година .. але нада свої мячікі і ракєткі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... шось не густо народу збирається. треба остаточно вирішити на котру годину збираємося, чи хоча б в якій половині дня, бо мені, наприклад, треба це знати вже зараз щоб спланувати суботу.

З.І. я от передивився топік і не знайшов, хто ж бере мяч :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай точно визначимо годину і місце, а то зараз обід буде а ще нічого не відомо.

Мені краще зранку, а то я ще на бордовку може попаду, а після того вже не до футболу.

А місце, і на 33-тьому є багато полів, навіть те що в дворі 26 школи, правда трави там не багато.

Вносим пропозиції, а після обіда вирішуємо.

Був в мене класний шкіряний м'яч який з'їв мій пес ... Абидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене класний шкіряний м'яч який з'їв мій пес

А ты его не только кашкой корми, а ещё и бурячками. например ;) Ну и косточки почаще давай, а не только по утрам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їм даю кожного ранку кості, вони там в мене кризи не відчувають.

Просто ми грали з м'ячем, а він трохи кусанув його засильно... і нема найка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ещё в 21-й школе можно, и дальше на 40-м - возле "ВИО-Колбасы" в 25-й, там есть поле, и есть ещё возле дороги небольшой какой-то участок (там часто малышня играет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідних нажаль не можу. :(

ви давайте організовуйтеся, а потім як вийде то й на тижні спробуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. я от передивився топік і не знайшов, хто ж бере мяч :huh:

В мене тож мяч є. Візьму. Якщо в кого є насос з голкою (якщо нема з гоко то підійде і звичайний авто/вело) візьміть щоб підкачати мій мяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тож мяч є. Візьму. Якщо в кого є насос з голкою (якщо нема з гоко то підійде і звичайний авто/вело) візьміть щоб підкачати мій мяч.

Звичайним від авто/вело можна м'яч спортити :( Краще не ризикувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...