Перейти до змісту

банк АВАЛЬ


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

як ви відноситесь до цього банку чи довіряєте йому ...які казуси виникали ....і яка його стабілно-спроможність на українському ринку!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Думаю в них велика криза раз вони не мають чим заплатити за вивіз сміття - вони його просто спалюють в контейнерах. Сам особисто вчора бачив (вул. Л.Українки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мммм,

это не мусор...

это документы.... но так как никаой "шредер" не даёт 100% гарантию - самое безопасное - "документы ф топку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як взагалі можна довіряти банкам? Хіба що цей банк твій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц ... я не про бумагу зупитую ... мдя ...

если банк активно у ничтожает документацию..... то ты как думаеш? стоит ему доверять? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банк стабільно входить в п'ятірку найкрупніших в UA. Такі не "тонуть", такі "зливаються". Іншими словами це не просто гральний автомат, а гральний автомат з елементами сейфа :)

А для чого тобі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Такі не "тонуть", такі "зливаються".

Як на мене, то таких - "зливають" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класний банк, багато велимких компаній ним користуються, я знаю МТС та Фокстрот, деякі державні фонди мають там рах.... тай криша в них райфайзен...

але як писали вище сьогодні довіряти банкам не безпечно,

проте це кращий варіант чим маленькі банькі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завершився термін видали депозит :D Але з такими потугами і такими купюрами :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю кредит в Авалі. В умовах нинішньї кризи знизили відсоток по кредиту на 2%. За першої вимоги зробили перерахунок і поміняли виплати по кредиту з загальної системи на ануїтет...

так що по п’ятибальній шкалі моя оцінка 5+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- як виплачують після закінчення договору на депозитному рахунку чи з великими труднощами чи відразу ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як каже ptk, в них криша австрійський Райффайзен, іншими словами закордонні компанії не кинуть своїх дочок в Україні отак просто із-за кризи. Все ж мільярд мертвих президентів вбухали.

Банк стабільно входить в п'ятірку найкрупніших в UA.

Якщо за активами, то скільки пам"ятаю він другий після Привата. Чи це по чомусь іншому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...