Перейти до змісту

Мандри з дітьми


Рекомендовані повідомлення

Ми теж покатались, але всуботу ввечері.

Шолом на сина натягнути так і невдалось, скоріше всього через шапку, зараз шукаю заміну останній. За 25 хв поїздки малий в комбінезоні не замерз, навіть руки теплі були, що радує.

Загальне враження позитивне, але везти з собою під гірку + 12-15 кг доволі проблематично.

ЗІ Юлямпочка, телефон твій побачив тільки сьогодні, записав.

Оскільки ми живемо в Воротневі, то наступного разу, скоріше всього, будемо їхати відразу на місце збору. Доречі, а куди ви їздили внеділю?

post-56-1238390810.jpg

post-56-1238391423.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, а куди ви їздили внеділю?

Она же ссылку запостила, зайди по ней ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недоліки сімейних гульбіщ: приготування супів, гарнірів і т.д., як і прибирання і решта уікендівських речей переносяться, або на ніч попереднього дня, або нинаю, як встигати.

щось я не дуже зрозумів з недоліками.

Картоплю aka гарнір, або овочі яісь можна відварити дома зранку і привезти в банці/пакеті.

З сміттям, знову ж, спалити, що не горить - поділити між собою.

ЗІ хочу ще спробувати причепити багажник з рюкзаком і глянути, як воно все буде компонуватись з велокріслом. Якщо гуть, то це +30 літрів до об"єму, от тільки як з тим всім вже буде їхати я незнаю :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это она про то, что из-за покатушки на "приготовить семье пожрать на вечер" времени не остаётся ;)

Не думаю, что у тебя получится поставить велорюкзак на багажник - будут мешать подставки для ног (кресло). Проверено :)

Можно разве что сверху на него положить какой-нибудь узкий и невысокий рюкзак, но учти, что кресло будет по нему всё время стучать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так проба вийшла непогана, правда малий питав, а коли ми вже поїдемо в ліс, коли будемо палити вогонь та смажити картолю з салом? Прогноз, поки що, показує що тиждень буде сухий та сонячний. Думаю ліс підсохне та повітря прогріється. Можна буде спробувати катнути десь в ліс недалеко, розвести вогник та щось там посмажити, діти це люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогноз погоди на неділю так і шепче налий та випий, бррр, сіли-поїхали. То що, може ще хтось бажає покататись з дітьми недалеко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наша сім'я теж +2 дорослих і одна дитина (1,2р) немає поки велокрісла (((( може у когось є?

якщо ні то якраз поки потепліє ще щось придумаємо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если у кого будет желание организовать "автопробег" тогда я ЗА! А так у меня велика нету ^_^ , зато есть 2-ва железных коня, один из которых "заточен" под бездорожье украинских лесов и полей. Каждый год езжу на "Свитязь", село Пульмо там меня можно встретить ;) Летом милости просим в палаточный городок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає поки велокрісла (((( може у когось є? якщо ні то якраз поки потепліє ще щось придумаємо )))

В каравані є веловідділ. там бачив металеве сидіння, яке кріпиться на багажник. ціна питання - 40 грн, якраз на попробувати. Також колись за 40 грн бачив велокрісло як вмене, тільки без кріплення до велосипеда, тобто треба кумекати як прикрутити до того ж таки багажника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, поки на неділю без мене :(. Бо плани, як в наполєона. Але на вербницю можна було б катнутись, якщо збережеться така файна погодка. Може, хтось на тижні може-хоче?

Да, ми під горку їхали з малими, Юлямпочці з двадцятикілограмовим Марком було непереливки! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребёнок 20 кг? Кресло рассчитано на 22 кг, если я не ошибаюсь. Хм, скоро придётся велоприцеп покупать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребёнок 20 кг? Кресло рассчитано на 22 кг, если я не ошибаюсь. Хм, скоро придётся велоприцеп покупать :)

Хай-но трохи потепліє, і малий стане зразу легшим на кілька кг. ;) (зникнуть бізюзон і зимові чобітки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, якщо хтось має задню частину від дитячого велосипеда, для переробки в причіп - заберу за пиво/сік ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а детальнішу адресу можна щоб глянути на крісло (але мабуть нічого не буде у мене багажник не кріпиться на мою раму )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще "правильное" велокресло крепится на раму на трубу в подседельной части. Может, тебе стоит поискать именно такое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас одне дитяче крісло кріпиться на раму під сідлом, а на другому велосипеді немає місця для такого кріплення - тому там дитяче крісло на багажник.

Виробник обох крісел Author. Ціна однакова.

Кріплення на раму під сідлом:

+ Крісло швидко знімається (пару секунд)

+ Металеві прути амортизують нерівності, тому дитині повинно бути зручніше.

- Саме кріплення довго знімати і ставити, тому, щоб не прикручувати його кожні вихідні, їжджу з ним постійно - на велосипеді зайва деталь.

- Чув, що такі кріплення в людей ламалися (не так, що відвалювалися, а давали тріщину чи щось таке), тому потрібно дозамовляти потім саме кріплення.

- Чув, що прути з часом просідають і врешті-решт сидіння може опуститися до колеса. Не знаю, чи можна дозамовити ці прути окремо.

- Може не стати на велосипед із специфічною геометрією рами, наприклад на Giant Rock W.

- Крісло висить вище ніж у другому випадку, тому вище центр маси і сильніше відчувається, коли дитина крутиться.

Кріплення на багажник:

+ Виглядає надійніше

- Потрібно купувати якісний багажник, ну і щоб на велосипед можна було багажник поставити.

- Довше ставити-знімати (біля хвилини закручувати великий гвинт).

- В принципі коли знімаєш крісло - теж залишається зайвий елемент - багажник :) Хоча він виглядає на велосипеді природніше, ніж кріплення на рамі.

- Мабуть, дитині жорсткіше сидіти... Хоча ми в дитинстві любили на багажнику їздити, і нічого :)

Зараз немає фотоапарата. Як не забуду то якось іншим днем вивішу фотки.

Глянути обидва крісла можна в районі пр. Відродження. Дзвоніть Юлямпочці, вона телефон вивісила. Ще можна в аську стукати Юлямпочці чи мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кріплення на раму під сідлом:

(из опыта)

+ Крісло швидко знімається (пару секунд)

Да, действительно так. Удобною

+ Металеві прути амортизують нерівності, тому дитині повинно бути зручніше.

Плюс не в удобстве, а в меньшей нагрузке на позвоночник.

- Саме кріплення довго знімати і ставити, тому, щоб не прикручувати його кожні вихідні, їжджу з ним постійно - на велосипеді зайва деталь.

Год отъездил с креплением, не снимая его. Есть не просит, педалировать не мешает, весит немного, народ думает, что это противоугонка :)

- Чув, що такі кріплення в людей ламалися (не так, що відвалювалися, а давали тріщину чи щось таке), тому потрібно дозамовляти потім саме кріплення.

В ходе активной эксплуатации по неровностям трещин пока не было.

- Чув, що прути з часом просідають і врешті-решт сидіння може опуститися до колеса. Не знаю, чи можна дозамовити ці прути окремо.

Опускается, достаточно быстро. Можно выгнуть их обратно, но всё равно проседают под весом и на неровностях. В каталогах они есть - разной длины, разной конфигурации, поэтому дозаказать теоретически возможно.

- Може не стати на велосипед із специфічною геометрією рами, наприклад на Giant Rock W.

Нужна более-менее высокая рама с прямой верхней трубой (не "дамка), на 17" становится нормально.

- Крісло висить вище ніж у другому випадку, тому вище центр маси і сильніше відчувається, коли дитина крутиться.

Да, при наклоне ребёнка в сторону чувствуется, как байк уводит от прямолинейной траектории.

Кріплення на багажник:

(чисто теоретически)

+ Виглядає надійніше

Да. Смотрится. На практике понимаешь, что штыри ничем не менее надёжны :) При поломке результат будет одинаков. Если лопнет штырь (сомневаюсь, что два сразу), кресло опустится на колесо и заблокирует его; то же произойдёт, если лопнет стойка багажника. Если лопнет крепление (на штыри) - последствия будут жёсткие, но я не представляю, как оно может лопнуть - каждый штырь фиксируется в двух металлических кольцах, между которыми толстая пластмасса. Думаю, что осмотр узла перед поездкой избавит от неприятностей.

- Потрібно купувати якісний багажник, ну і щоб на велосипед можна було багажник поставити.

Неозможно использование на двухподвесе или на "модной" дорогой раме.

- Довше ставити-знімати (біля хвилини закручувати великий гвинт).

Глупости. Это даже не десятая часть времени, которая тратится на подготовку к поездке. И катание с велокреслом - это же не соревнования? ;) Чуть менее удобно, но не более того.

- В принципі коли знімаєш крісло - теж залишається зайвий елемент - багажник :) Хоча він виглядає на велосипеді природніше, ніж кріплення на рамі.

У каждого свои понятия о природном виде байка. Для меня это отсутствие не только багажника, но и болотников с отражателями :) Кстати, крепление на трубе меньше заметно, чем багажник. Особенно в движении ;)

- Мабуть, дитині жорсткіше сидіти... Хоча ми в дитинстві любили на багажнику їздити, і нічого :)

А выбор у нас был? Сейчас - есть. Поэтому я выбрал систему со штырями, хотя и сомневался в их надёжности :) Решил не нагружать малому позвоночник с полутора лет. В принципе, если ребёнок уже старший, а езда по агрессивной пересечёнке не планируется - можно брать кресло на багажник. Ну и если рама не позволяет - тоже нет другого варианта, не считая замены рамы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво, бачив велокрісло в стоковому магазині на Соборності, якщо їхати в сторону Глобуса, за Приватбанком. Не на гуманітарці, а саме в стоковому магазині. Він нещодавно відкрився. Там стояло крісло. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки, як і обіцяв:

post-761-1238822038.jpg post-761-1238822043.jpg - механізм кріплення сидіння на раму під сідлом.

post-761-1238822326.jpg - сидіння із прутами спереду

post-761-1238822055.jpg - сидіння на багажник збоку

post-761-1238822335.jpg - сидіння на багажник знизу (механізм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Глупости.

Блін. Урса, я тебе люблю і уважаю, але шо за безапеляційність? Людина, розумна, до речі, висловила своє імхо, як результат річної експлуатації крісел. Він сказав: довше. Ти кажеш: глупості, бо там не набагато довше. Інтєрєсно. А ти пробував збиратися на веломандрівку з двома нетерплячими дітьми, коли кожна секунда іде на рахунок??? Главне ж висловити свою авторитетну думку, пра?

І кстаті. Якщо вже пішло на глупості. Тре запитати в фізиків, який кут нахилу (в прутів чи багажника) створюють більшу напругу. Я канєшно зовсім не матеріалознавець, і дисертацію на цю тему не писала (ну, там, подумаєш, фізхімік я, а дисертація мало шо не по даному питанню), але шось в мене таке враження, що під кутом на прутах напруга більша і виникає більша імовірність розриву металу, ніж на багажнику. Таке от.

Давайте, не будемо казать друг другу "ти дурак", маючи на руках ті самі емпіричні дані, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gif...лирика...


Катались сегодня всемером, хотя и не планировали такой группы. "Мы встретились чисто случайно..."
Мы с женой и малым и соседи с малой в кресле (кстати, купленное в том стоке, о котором писал Venom) и малым на отдельном байке. Группа на десяти колёсах с двумя велокреслами. Три пары по 26", одна - 28" и одна - 24".
Оттестировал кресло на предмет падения. Хм. Отчёт будет в теме про перевозку маленьких детей на байке :)
Долго собирались, и когда около половины восьмого таки выехали - начало моросить. Планировали ехать в ПЛ, но погода явно не сособствовала. Ну и хорошо, что сменили маршрут :)
Медленно ехали по Балке, прятались под деревьями, оптимистически поглядывали на солнце, весело пробивавшееся сквозь облака на западе... Дождались, пока дождь стихнет и поехали по Карпенка-Карого на Глушец. Свернули на дамбу, сдаунхилили на центральную аллею (малой был в восторге :)), поехали в детский городок - и там нас накрыло ливнем. Спрятались под зелёную пластиковую ... беседку?? ... крышу для торговли пивом?? Переждали грозу, наверное, около часа стояли там. Под мелким свинячим дождиком поднялись вверх к Универу и медленно покатили домой. Когда стояли, немного замёрзли, но во время движения ощущали, как от асфальта поднимается тёплый воздух. Добрались домой практически сухие и даже с почти чистыми и сухими спинами - хотя ни у кого не было ни болотников, ни крыльев :)
Очень неплохо и весело покатались. Погода - не главное ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...