Перейти до змісту

Мандри з дітьми


Рекомендовані повідомлення

Оскільки весна почалася, озвучую плани (або мрії). Організовую велосипедно-невелосипедну тургрупу батьків з маленькими дітьми. Для велосипедної тре буде мати велосипед, дитяче сидіння, власне, дитину (бо без дітей їздиться значно швидше, а ше молоді холостяки нервуються від присутності дітей в походах), трохи турспорядження (карімати, спальники, намети, невеликі казани, відповідний одяг, аптечка, линва, ліхтар, ніж, сокира і т.д.), яке потрібно теж буде везти на залізному коні. Для пішої чи автомобільної - те саме, тільки мінус велосипед (тут прийдеться платити за бензин чи квитки).

щиро ваше

Йулько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка. Боюсь ще трохи рано їхати з маленькими!!! дітьми в турпохід та ночувати в наметах, ночі ще холодні, та мабудь з усім тим спорядженням перерахованим далеко не заїдеш на велосипеді з дитиною. Пропоную на один день на Озеро в Гараджу, або в ліс десь недалеко, як на початок, а там життя покаже. Можливо до літа збереть компанія і ночі будуть тепліші, можна і про намети подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю: 2 велосипеда (1 в процесі складання), 1 дитину (віком 2,5 роки), 1 велокрісло і багато бажання поїхати з іншими велобатьками.

Вроді є на форумі ціле велосімейство (2 батьків + 2 дітей) + Ursa з Лесиком - вже 4 Дорослих і 4 дитини.

Маю авто для супроводження, але це вже зіпсує враження від поїздки.

Ще незнаю наскільки є резон їхати на дальні дистанції і з палатками. А, наприклад, в чебені - я тільки "за".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за, маємо 2 велосипеда, сина 3 років, от лише не маємо дитячого кріселка. Може хто позичить спробувати і примірятись перед покупкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дітьми велосипедистів ... до.... мав на увазі.. БАГАТО.. :D

Я (2 вела), Френд (2 вела), КМД, ОРВ(2 вела), Даман (2 вела)...

Я вже бачу цю колону.. )))))))

Супер ідея !!!!

Не далеко.. на озеро найближче.... з ліском. Спочатку на день... а потім і з ночівлею..

Люкс. Я за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за, маємо 2 велосипеда, сина 3 років, от лише не маємо дитячого кріселка. Може хто позичить спробувати і примірятись перед покупкою?

На старому ринку придбав отаке чудо вітчизняного виробництва за 50грн., цілком задоволений, що я що малий. Дитина постійно під руко і ти маєш можливість бачити що вона робить, спілкуватись. Попробуй.

post-2622-1238138659.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми собсна з Ігреком і є сімейством з двома вєліками, двома сидіннями і двома дітисками-двійнятами. Ідея ця зріє давно, оскільки самим в ліс їхати не прикольно, тим більше з ночівлею (треба мати кілька дорослих людей для безпеки). Дійсно, спочатку кілька разів тре виїхати з дітьми на кілька годин, прикататися самим і спробувати, як буде їхатися, організувати шашлички. А тоді вже можна і кудись далі.

Дякую всім, хто відгукнувся.

Цієї неділі обіцяють сонечко і +10. Будемо пробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми собсна з Ігреком і є сімейством з двома вєліками, двома сидіннями і двома дітисками-двійнятами. Ідея ця зріє давно, оскільки самим в ліс їхати не прикольно, тим більше з ночівлею (треба мати кілька дорослих людей для безпеки). Дійсно, спочатку кілька разів тре виїхати з дітьми на кілька годин, прикататися самим і спробувати, як буде їхатися, організувати шашлички. А тоді вже можна і кудись далі.

Дякую всім, хто відгукнувся.

Цієї неділі обіцяють сонечко і +10. Будемо пробувати?

Я за +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточню прогноз погоди і запропоную конкретніше. Думаю, годині в десятій на рівненській (біля Лучеська), скажімо, можна було б стусуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточню прогноз погоди і запропоную конкретніше. Думаю, годині в десятій на рівненській (біля Лучеська), скажімо, можна було б стусуватись.

А з цього місця можна більш детально: спорядження, марштур і т.п., так як досвіду покатушок майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, перший раз поїдемо ж не надовго. І холодно ще досить, і розкататись (м.язи прогріти) тре. Тому рекомендую мати щось під попи (краще каріматки) і сірники з ножами. МОжна невеликий(!!!) запас сала і картоплі (чи просто картоплі) або канапок (або що їдять ваші діти), ну, і звичайно, термос з чаєм.

Звичайно, потрібні ліки, які можуть аврально згодитися (якщо, скажімо, в дитини є на щось алергія) або вас може звалити приступ мігрені. Аптечку на випадок падінь-подряпин я візьму.

думаємо, поки заїдемо в струмівку, можливо, якщо буде натхнення і малі з незвички не будуть буянити, доїдемо до кар.єрів, ше ж тре буде глянути на стан доріжок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, ехать в это воскресенье - не самая удачная идея. Холодно. Я точно с малым не поеду, сидеть неподвижно в кресле - не самое приятное и согревающее занятие. Буду ждать хотя бы среднесуточной +15С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, ми, може, короткий обкат до струмівки і назад з заїздом в ліс зробимо. Вдягнемо зимові бізюзьони і вйо. Проба, так би мовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й вапчє, сподіваюсь в нас буде досить часу на втілення планів і задумів: збирайте спорядження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені до берізки обкат виходить довший, ніж від берізки до струмівки... :)

Да і Ursa правий - холодно ще, якщо збиратись, то десь під обід, при максимумі сонця.

Сам якщо встигну, то катну на 15-20 хвилин в суботу, спробую себе і малого.

ЗІ в неті сьогодні до 17, далі аж в понеділок, дайте хтось телефон, щоб на вихідних уточнити деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені до берізки обкат виходить довший, ніж від берізки до струмівки... :)

Да і Ursa правий - холодно ще, якщо збиратись, то десь під обід, при максимумі сонця.

Сам якщо встигну, то катну на 15-20 хвилин в суботу, спробую себе і малого.

ЗІ в неті сьогодні до 17, далі аж в понеділок, дайте хтось телефон, щоб на вихідних уточнити деталі.

80509363451

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідно прогнозу погоди в 1 половині дня в неділю сухо і трохи сонця - ввечері невеликий дощ

так я пропоную зібратися в 9:30 біля парку і в 10 катнути на березовий сік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при +15..20 можем добавить в вашу компанию тоже 2+2 (двое взрослых + двое детей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ціле літо попереду, Костю, думаю, ми встигнемо і накататися і намандруватися.

Джек, 9:30 і 10 ніяк не виходить - перша трансляція формули-1 в цьому сезоні. На 11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, 9:30 і 10 ніяк не виходить - перша трансляція формули-1 в цьому сезоні. На 11

ок на 11 зустрічаємлсь біля входу в парк

мій тел 80953469486 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всём богатстве выбора другой альтернативы нет :) Центральный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://yusmal.livejournal.com/392990.html - з'їздили.

фоток мало і не дуже якісно, але проба пера хароша вийшла. Пасіба Валянку!

post-1234-1238326133.jpg

post-1234-1238326151.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...