Перейти до змісту

Луцьке небо вдень


Рекомендовані повідомлення

На створення цієї теми мене надихнули вчорашні випадкові денні спостереження. Яке ж гарне наше денне небо! Звичайно, в ті дні, коли воно всуціль покрите низькими сірими хмарами, настрій в багатьох пропадає. Але ми, люди, в змозі у всьому побачити гарне, красу.

Особливо гарні хмари, миттєві проблиски сонця і голубих клаптів неба в момент проходження нестійких атмосферних фронтів навесні та восени, що відбувалось вчора. Тим, хто вважає себе хоч трошки відчуваючим Прекрасного, раджу в такі моменти інколи дивитись на небо.

Вчора 19.03.09, близько 13.00 в транспорті опинився я на мості між Соборності та Перемоги. І пожалів вкотре, що не фотохудожник, не маю при собі фотоапарата і не вмію фотографувати. Адже побачена небесно-земна дійсність була унікальна, і не знаю, чи побачу її ще раз. Зранку вчора, як ви знаєте, сипав мокрий сніг. На тринадцяту годину він вже припинився, і вітер затих. Сірі шаруваті хмари поступово повільно йшли на північ та схід, південь і захід потроху освітлювались. При підйомі на міст у вікні мою увагу привернув саме контраст між хмарами, сонця не було. І на цьому строкатому фоні я раптом бачу стовп диму строго вертикально вгору. Щось горить?- себе питаю. Ні! На вершечку мосту бачу, що то стовп диму (пара+вуглекислота, там палять газ, і копоті нема :blush: ) із труби котельні Кропиви на Карбишева. (В тому димі в дуже багато водяної пари) Дим то й дим, скажете ви. Ні! Він йшов строго вертикально вгору чітким ледь розширеним вгору стовпом і зливався із нижнім шаром сірих хмар. Майже як торнадо виглядав, сірий "язик" до землі із сірої хмари, тільки не так зловісно, а світліше і досить унікально на фоні сіро-чорного та сіро-світлого неба.

А о 17 годині те ж небо показало ще одну свою красу. Ніжно-насичено голубе небо (весною воно дуже гарне, вліту ж якесь воно вицвівше) по центру, із заходу яскраве гарне сонце, а на півночі суцільна стіна біло-чорних дуже високих купчастих хмар (край атмосферного фронту), яскраво освітлених і зловісних через свої розміри. На решті неба були поодинокі купчасті хмари, нагромаджені, як гори, химерні, як замки, кожна мала барви від "чорної" до білої, порівняно швидко рухались по небу і час від часу якась, що проходила над нами, посипала все мокрим сильним снігом. Захід сонця же був гарним, чистим, і своїм промінням ніби розганяв до горизонту решту хмар, червоних знизу і яскраво-білих зверху.

То все я побачив лише в дорозі на обід/з обіду, та додому.... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь
post-2742-1237545304.jpg

Небо гарне, але мені сподобалось графіті га коминах 5 поверхівки. Намальовано так ніби хтось зробив проекцію з мосту, гарно дивиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на цьому строкатому фоні я раптом бачу стовп диму строго вертикально вгору. Щось горить?- себе питаю. Ні! На вершечку мосту бачу, що то стовп диму (пара+вуглекислота, там палять газ, і копоті нема :blush: ) із труби котельні Кропиви на Карбишева. (В тому димі в дуже багато водяної пари) Дим то й дим, скажете ви. Ні! Він йшов строго вертикально вгору чітким ледь розширеним вгору стовпом і зливався із нижнім шаром сірих хмар. Майже як торнадо виглядав, сірий "язик" до землі із сірої хмари, тільки не так зловісно, а світліше і досить унікально на фоні сіро-чорного та сіро-світлого неба.

Я в прошлом году (18 ноября) наблюдал за той же трубой и меня тоже поразил этот вертикальный столб дыма. Жалел-жалел, что нет фотоаппарата с собой, а потом вспомнил, что в телефоне есть какая-то хренька :) Но пока вспоминал, дым стал немного не такой и облако трохи закрыло его. В общем получилось заснять так, как получилось :)

post-419-1237554547.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сфоткано з літака "десь над Бельгією..." через ілюмінатор,

камера:

Pentax ist DL

sigma 28-300

(с) Jordano

(вечерком виложу в норм якості там ше навіть кусок крила видно, ну і ясєн пєнь фотка більша)

ну сорі шо не над луцьком =) но всьотакі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також люблю спостерігати за небом, хмарами, особливо грозовим і таким, що ховається у водойму :)

Найкраще спостерігати у полі і на Світязі.

Пару фоток виставляла тут і тут.

Добавлю голубого і для контрасту грозового

post-2742-1237558132.jpg post-2742-1237558345.jpgpost-2742-1237557796.jpg

post-2742-1237557782.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію назва теми має на увазі небо у світлу частину доби, а не суто вдень :)

post-2346-1237576019.jpg

post-2346-1237576023.jpg

post-2346-1237576027.jpg

post-2346-1237576030.jpg

post-2346-1237576036.jpg

post-2346-1237576042.jpg

post-2346-1237576057.jpg

post-2346-1237576064.jpg

post-2346-1237576067.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2005 році спостерігав ось таке незвичайне небо... :blink:

З власного досвіду стверджую, що в момент проходження цієї смуги над спостерігачем зривається досить сильний нетривалий рівномірний холодний вітер без опадів (потоки повітря вниз падають? горизонтальний смерч?). І ці хмари досить низькі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ноябре 2007-го

:)

post-419-1238170712.jpg

Таке небо бачив переважно за нестійкої погоди. Причини появи переважно такі, як і розкриті в цій темі. Переважно без опадів такі хмари, особливо восени. Вони низькі. Цікаво було би побачити їх рух в горах вживу... Кажуть, ніби просто в туман попадаєш... а насправді - в хмару... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду стверджую, що в момент проходження цієї смуги над спостерігачем зривається досить сильний нетривалий рівномірний холодний вітер без опадів (потоки повітря вниз падають? горизонтальний смерч?). І ці хмари досить низькі...

Помню вітер здійнявся сильний, але саме цікаве те що через годину небо стало синє - синє, як ясного літнього дня))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файно:). Але особливо здивувався на першій фотографії. та деякі краплі дійсно схожі на НЛО:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьке небо, у той день, коли у Ківерцях пройшов смерч...

Теж у той день фотографував небо, якість не дуже, але все ж таки;post-3890-1238884779.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

all`ok, друга фотка - вона зроблена в 2006 році? Просто зовсім недавно зробив фотку, дуже подібну, аж моторошно стало ;)

post-203-1242206094.jpg

post-203-1242206103.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...