Перейти до змісту

Засідання НКРЕ


pura

Рекомендовані повідомлення

Вот только платил :) посмотрел в квитанцию 410 кв :) Комп не выключается, аквариум тоже, еще есть плазма, электройчайник, микроволновка, холодильник, утюг, и мала свет любит включать по всей хате :) Если я сейчас заплатил 99.876, то в след раз это будет 312.666, нормально, надо выкинуть электройчайник :)

Не розумію. :ohmy: Дома два телевізори. (Один плазма 42) , Два холодильники ( один двухкомпресорний) , Два компа, Два електрочайники, Дві пральні машини (Одна з сушкою), Мікрохвильовка, Газовий котел, Постійно горить нічник на регуляторі, 150 м2 будинок + гараж і підвал, максимум в січні 380 кв. Для енергозбереження - всі лампи, де можливо, енергозберігаючі, вся техніка підібрана з мінімальними параметрами енергоспоживання, і ніякої економії крім вийшов вимкнув. По газу 3400 кубів на рік. Перебрали 400 кубів щоб платити в два рази менше. Висновки зроблені, матеріал для утеплення будинку вже закуплений і на наступний рік впишусь в 3000. А це 3000*48/100=1440 Грн (по сьогодняшнім цінам) НА РІК ОПАЛЕННЯ І ПІДІГРІВ ВОДИ. Ось така арифметика Панове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Повторю ще тут питання:

як будуть рахуватись тарифи? помісячно? щоквартально?

ЗІ сам поставив енергозберігалки кругом + пралка, холодильник, мікрохвильовка, телевізор, комп"ютер... і 2 акваріуми - 405-410кВт набігає. Акви їдять десь 120-150кВт за місяць, тож виходжу на ті ж самі 300кВт на сім"ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми друхно єдемо до того - що за всі тарифи та за всі послуги будемо платити їхню реальну собівартість, а з часом і вартість з певним відсотком прибутку. Державні субсидії з кожним роком все зменшуються.

мені наприклад говорили, що в обленерго надприбутки (закупівля кВт/год - 6коп., а продаж вже наводився вище), я думаю що цифри дуже близькі до реальності інакше чого б влада за них так билась раз вони такі вже дотаційні.

Чиновники дуже люблять наводити вартість доларо-центах, мол ми продаємо найдешевше елекроенергію в Європі - десь біля 2,5 цента за кВт/год.

Європа готова платити відносно дорого за кіловати бо не кожна з цих країн хоче мати на своїй території атомні бомби, а нас тут розмістили в сприятливий радіаційний фон, що мало хто до пенсії доживає, і хочуть щоб ми за це свято платили світові ціни. І взагалі про які світові ціни чинуша може гнати, от наприклад в ОАЕ чи Катарі (одних з найбільших експортерів нафти) літр високоякісної бензи в перерахунку на наші гривні десь біля 1грн/л і то в країні де середній ВВП на душу 68 000баксів.

Я більш ніж впевнений, що якщо б всі клієнти електромереж платили 24коп.*кВт/год електромережі мали б просто надприбутки.

А так що виходить, хтось краде, комусь дають політичні подарунки у вигляді 1коп за кВт (а як наше виробництво камяного віку може родити стільки олігархів - купив партію, ось тобі і безплатне транспортування залізницею, безкоштовна електроенергія, напівдармовий газ - от і рентабильність), а за це платити мають всі решта і то без заборгованостей.

Рада НКРЕ точково взялась за те щоб новими тарифами заставити багатих платити більше :D , тобто багаті хочуть самі себе заставити платити більше, доречі і автоштрафи вводились з тією ж метою, тільки головний удар прийшовся на далеко небагатих, так і тут найшвидше відбувається пряме лобіювання виробників тих лічильників, які будуть заганяти втридорога.

Ще наведу опис того багатого з тих 13% які мають платити більше.

Стара хата на краю села, газу нема і ніколи не буде, по стінах пішов грибок, постійна сирість, дровами натопити так, щоб по всій хаті було хоч трохи тепло не виходить, ось і йде жіночка купувати якийсь електроконвектор, щоб хоч в одній кімнаті була можливість перезимувати. А бабла на той лічильник в неї й за рік економії напевно не вистачить. Хай платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю ще тут питання:

як будуть рахуватись тарифи? помісячно? щоквартально?

ЗІ сам поставив енергозберігалки кругом + пралка, холодильник, мікрохвильовка, телевізор, комп"ютер... і 2 акваріуми - 405-410кВт набігає. Акви їдять десь 120-150кВт за місяць, тож виходжу на ті ж самі 300кВт на сім"ю.

Щомісяця, згідно знятих показників лічильника!

З.І. Прохання об'єднати теми в одну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені наприклад говорили, що в обленерго надприбутки (закупівля кВт/год - 6коп., а продаж вже наводився вище)

Я більш ніж впевнений, що якщо б всі клієнти електромереж платили 24коп.*кВт/год електромережі мали б просто надприбутки.

Не знаю звідки інформація, але вона недостовірна. На сьогодні закупівельна ціна електроенергії на енергоринку ВИЩЕ 20коп. за кВт-год. Тому ні про які надприбутки говорити немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені наприклад говорили, що в обленерго надприбутки (закупівля кВт/год - 6коп., а продаж вже наводився вище)

Я більш ніж впевнений, що якщо б всі клієнти електромереж платили 24коп.*кВт/год електромережі мали б просто надприбутки.

Не знаю звідки інформація, але вона недостовірна. На сьогодні закупівельна ціна електроенергії на енергоринку ВИЩЕ 20коп. за кВт-год. Тому ні про які надприбутки говорити немає сенсу.

Ще добавлю, що закупівельна вартість різна в залежності від періоду часу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю звідки інформація, але вона недостовірна. На сьогодні закупівельна ціна електроенергії на енергоринку ВИЩЕ 20коп. за кВт-год. Тому ні про які надприбутки говорити немає сенсу.

Непонятно, о какой цене идет речь, если можно, уточни - у нас их как минимум 3:

1. Цена по которой ДП "Енергоринок" покупает электроэнергию у НАЕК "Енергоатом". Там последнее, что я знаю, было 13 коп.

2. Цена по которой ДП "Енергоринок" покупает электроэнергию у "Укргідроенерго". Там последнее, что я знаю, было 9 коп.

3. Цена по которой ДП "Енергоринок" продает эту электоэнергию - там все меняется постоянно, но 20 коп. не было до ноября 2008 точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю звідки інформація, але вона недостовірна. На сьогодні закупівельна ціна електроенергії на енергоринку ВИЩЕ 20коп. за кВт-год. Тому ні про які надприбутки говорити немає сенсу.

Непонятно, о какой цене идет речь, если можно, уточни - у нас их как минимум 3:

1. Цена по которой ДП "Енергоринок" покупает электроэнергию у НАЕК "Енергоатом". Там последнее, что я знаю, было 13 коп.

2. Цена по которой ДП "Енергоринок" покупает электроэнергию у "Укргідроенерго". Там последнее, что я знаю, было 9 коп.

3. Цена по которой ДП "Енергоринок" продает эту электоэнергию - там все меняется постоянно, но 20 коп. не было до ноября 2008 точно.

Я говорю про ціну по якій обленерго закуповує електроенергію в Енергоринку. У лютому ця ціна була майже як тариф для населення міста, а у березні ціна покупки в Енергоринку вже вище більш ніж на 20% у порівнні з лютим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот только платил :) посмотрел в квитанцию 410 кв :) Комп не выключается, аквариум тоже, еще есть плазма, электройчайник, микроволновка, холодильник, утюг, и мала свет любит включать по всей хате :) Если я сейчас заплатил 99.876, то в след раз это будет 312.666, нормально, надо выкинуть электройчайник :)

Не розумію. :ohmy: Дома два телевізори. (Один плазма 42) , Два холодильники ( один двухкомпресорний) , Два компа, Два електрочайники, Дві пральні машини (Одна з сушкою), Мікрохвильовка, Газовий котел, Постійно горить нічник на регуляторі, 150 м2 будинок + гараж і підвал, максимум в січні 380 кв. Для енергозбереження - всі лампи, де можливо, енергозберігаючі, вся техніка підібрана з мінімальними параметрами енергоспоживання, і ніякої економії крім вийшов вимкнув.

Мде, призадумался :ohmy: У меня уще аквас свет горит целый день, но там 3 газовые лампы кажись по 36+36+20, но за 100 не заходит. Надо будет позвать знакомого электрика и попроверять. А может счетчик "брехать"?

А что мешает тете которая приходит 26 числа и например нагорает у меня 300 Квт, а она раз впишет 405, а потом в след. месяц 200, и в итоге я буду платить один месяц в 3 раза дороже разница будет 200 грн :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что мешает тете которая приходит 26 числа и например нагорает у меня 300 Квт, а она раз впишет 405, а потом в след. месяц 200, и в итоге я буду платить один месяц в 3 раза дороже разница будет 200 грн :(

А что тебе мешает перед тем, как отдавать деньги кассиру, спросить, сколько насчитано за электроэнергию? И свериться с тем, что ты видел на счётчике? И если непонятки - то выяснять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что мешает тете которая приходит 26 числа и например нагорает у меня 300 Квт, а она раз впишет 405, а потом в след. месяц 200, и в итоге я буду платить один месяц в 3 раза дороже разница будет 200 грн :(

А что тебе мешает перед тем, как отдавать деньги кассиру, спросить, сколько насчитано за электроэнергию? И свериться с тем, что ты видел на счётчике? И если непонятки - то выяснять?

Я то буду теперь сверятся но я не знаю или можно сейчас самому говорить какой у тебя сейчас "счет" :) на счетчике электричества, надо будет попробовать, сейчас они сами проставляют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, призадумался :ohmy: У меня уще аквас свет горит целый день, но там 3 газовые лампы кажись по 36+36+20, но за 100 не заходит. Надо будет позвать знакомого электрика и попроверять. А может счетчик "брехать"?

може "брехать". Как в + так і "-". Звичайно для клієнта краще коли "-", і на жаль таких лічильників з кожним роком стає більше (старіння).

А что мешает тете которая приходит 26 числа и например нагорает у меня 300 Квт, а она раз впишет 405, а потом в след. месяц 200, и в итоге я буду платить один месяц в 3 раза дороже разница будет 200 грн :(

Теоретично може, але який їй зміст від цього? От коли навпаки ти бачиш, що маєш 405, а коли приходить тьотя - то ти її просиш поставити 395 - от тоді вже інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постанова НКРЕ вже Зареєстрована в Міністерстві Юстиції України!

______________.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто підкаже, скільки коштує зробти техумови для того щоб поставити електроплиту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вопрос "Почему в Украине такой дорогой бензин, если мировые цены на нефть упали в 3 раза" - владельцы АЗС отвечают просто: "У нас сократилось потребление на 10%, а мы хотим сохранить доходы на прежнем уровне"

Аналогично и здесь. Потребление электричества промышленностью упало вместе со спадом производства, экспорт электроэнергии маловероятен - спад повсюду в европе - значит, надо резко повысить цены для населения.

Между прочим, 400 кВТ - это стиралка, электроплита и 1 электрообогреватель (а то, что во многих регионах "отопительный сезон закончился" в середине феврала - вы в курсе?)

Сразу вспоминается марсианин Черновецкий, собравшийся обложить налогом "предметы роскоши" - кондиционеры и спутниковые антенны. Видимо в НКРЭ сидят такие же "интеллектуалы", стремящиеся сохранить свои доходы путем грабежа населения.

ПОЛНАЯ ЧУШЬ это повышение, не имеет смысла ни по каким критериям кроме как в анекдоте

А чего у тебя так дорого? Деньги нужны просто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to romaxa11:

Хоч я і працюю в енергопостачальній компанії я особисто теж проти такого розподілу. Так і більшість в нашій організації не дуже взахваті від такого нововведення оскільки воно створює багато проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно підняли ціни через збільшення енергоспоживання, це грозило виведенням з ладу енергосистеми, підстанцій і тп. чисто варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно підняли ціни через збільшення енергоспоживання, це грозило виведенням з ладу енергосистеми, підстанцій і тп. чисто варіант.

ага, металургія стоїть, хімія стоїть, заводи і фабрики ледь працюють, експорт електрики впав в рази - і де тут збільшення енергоспоживання? реально пропадають зараз сотні мегават... так що це чисто бажання врятувати місцеві обленерги від повного розорення в цьому році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, металургія стоїть, хімія стоїть, заводи і фабрики ледь працюють, експорт електрики впав в рази - і де тут збільшення енергоспоживання? реально пропадають зараз сотні мегават... так що це чисто бажання врятувати місцеві обленерги від повного розорення в цьому році

це зовсім не рятує обленерго а створює йому проблеми. реальніше і правильніше було коли просто піднімали тарифи до економічного рівня, але зараз з тарифу для населення зробили політику і ніхто не дивиться і не рахує.

Населення все одно платить високий тариф, але платить і за себе і за того дядю у якого вілла в 3 поверхи і ягуар в гаражв. Як? Дядя платить по низькому тарифу і всі теж, але товари і послуги, які ми купуємо мають в собівартості електроенергія по високому тарифу.

Коли поставлять реальний тариф для населення - тоді кожен буде знати за що він платить, дивись і економити навчимось. В той же час знизиться ціна для промисловості з можливими наслідками (зниження ціни на їхню продукцію, але то у нашій країна під питанням).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты даже не спросишь, почему? :)

Ладно, сам скажу. Ты, так же, как и они, говоришь только с той позиции, которая тебе выгодна, абсолютно не интересуясь ни деталями, ни ложностью информации. Это болезнь. Неизлечимая. Так же, как у депутатов - они навсегда погрязли в политике, хотя ничего в ней не смыслят.

Я доступно объяснил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...