Перейти до змісту

Засідання НКРЕ


pura

Рекомендовані повідомлення

Населення все одно платить високий тариф, але платить і за себе і за того дядю у якого вілла в 3 поверхи і ягуар в гаражв. Як? Дядя платить по низькому тарифу і всі теж, але товари і послуги, які ми купуємо мають в собівартості електроенергія по високому тарифу.

ну це вже знов в пролітаріят з'їжджаємо. допустим я маю віллу і ягуар. я споживаю 500 кВат на місяць. поруч мене не вілла, але споживає 200 кВт. чому я маю платити вищий тариф? я і так платитиму більше бо споживаю більше. чи для власників ягуарів йде електрострум класу преміум? :)

не повинно бути різниці! енерготрейдер - це такий же субєкт господарювання, він у першу чергу зацікавлений щоб його товару споживали більше, відповідно отримуючи більший дохід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

тут просто безсилля податкової на рахунок реальних доходів населення, от і придумують як то населення (бідне) спочатку поділити на тисячу категорій і поодному розкуркулити, щоб інші в своїй хатці зкраю не взбунтувались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зовсім не рятує обленерго а створює йому проблеми. реальніше і правильніше було коли просто піднімали тарифи до економічного рівня, але зараз з тарифу для населення зробили політику і ніхто не дивиться і не рахує.

Цілком погоджуюсь! Користі фінансової від цього великої не буде, а проблем багато добавить. Простіше було підняти тариф для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Населення все одно платить високий тариф, але платить і за себе і за того дядю у якого вілла в 3 поверхи і ягуар в гаражв. Як? Дядя платить по низькому тарифу і всі теж, але товари і послуги, які ми купуємо мають в собівартості електроенергія по високому тарифу.

ну це вже знов в пролітаріят з'їжджаємо. допустим я маю віллу і ягуар. я споживаю 500 кВат на місяць. поруч мене не вілла, але споживає 200 кВт. чому я маю платити вищий тариф? я і так платитиму більше бо споживаю більше. чи для власників ягуарів йде електрострум класу преміум? :)

не повинно бути різниці! енерготрейдер - це такий же субєкт господарювання, він у першу чергу зацікавлений щоб його товару споживали більше, відповідно отримуючи більший дохід

Те, у кого два холодильника, микроволновка и три этажа, на которых горит свет - не поднимут задницу на забастовку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це вже знов в пролітаріят з'їжджаємо. допустим я маю віллу і ягуар. я споживаю 500 кВат на місяць. поруч мене не вілла, але споживає 200 кВт. чому я маю платити вищий тариф? я і так платитиму більше бо споживаю більше. чи для власників ягуарів йде електрострум класу преміум? :)

не повинно бути різниці! енерготрейдер - це такий же субєкт господарювання, він у першу чергу зацікавлений щоб його товару споживали більше, відповідно отримуючи більший дохід

а я й не казав, що мають бути різні тарифи. я мав на увазі що тариф має бути один, але економічний, наприклад десь по 60 коп з ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

02.04.2009 15:27

http://www.proua.com/news/2009/04/02/152733.html

Отменено подорожание электроэнергия для населения, потребляющего более 400 кВт

icon_plus_1.gifтекст из сайта

proUA / 02.04.2009 15:27

Национальная комиссия электроэнергетики отменила 2 апреля свое постановление о повышении тарифов на электроэнергию для населения, потребляющего ежемесячно более 400 кВт-час, в 3,13 раза или на 51,9 коп/кВт-час, до 76,26 коп/кВт-час (с НДС), которое было осуществлено с 1 апреля. Об этом на брифинге сообщил председатель комиссии Валерий Кальченко, передают «Українські новини».

«Сегодня (2 апреля) комиссия отменила свое предыдущее решение о повышении тарифов на электроэнергию», - сказал он.

Кальченко сообщил, что в ходе реализации этого постановления в комиссию поступали жалобы от населения - люди заявляли, что не в состоянии платить по новым тарифам.

Напомним, 19 марта НКРЭ повысила тарифы на электроэнергию для населения, потребляющего ежемесячно более 400 кВт-час, в 3,13 раза или на 51,9 коп/кВт-час, по сравнению с ныне действующими, до 76,26 коп/кВт-час (с НДС) с 1 апреля.

В последний раз НКРЭ пересматривала тариф на электроэнергию для населения 20 июля 2006, повысив их на 25% с 1 сентября 2006.

В частности, тариф для проживающего в городах населения повысился с 19,5 коп/кВт-час до 24,36 коп/кВт-час, для проживающего в сельских населенных пунктах - с 18 коп/кВт-час до 22,5 коп/кВт-час, для проживающего в оборудованных электроплитами домах - с 15 коп/кВт-час до 18,75 коп/кВт-час (с НДС).

Комиссия также повысила тариф на электроэнергию для городов с 18,9 коп/кВт-час до 23,93 коп/кВт-час, для сельских населенных пунктов - 13,9 коп/кВт-час до 21,75 коп/кВт-час, а для населенных пунктов с домами, оборудованными электроплитами - с 14,4 коп/кВт-час до 18 коп/кВт-час (с НДС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

02.04.2009 15:27

http://www.proua.com/news/2009/04/02/152733.html

Отменено подорожание электроэнергия для населения, потребляющего более 400 кВт

Сколько живу на Украине, не перестаю удивлятся, одно хорошо не скучно это точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Це рекомендації. І не значить що так і буде.

Моя думка, що буде однозначно, питання тільки в якій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай но самі депутати порахують свої витрати на електроенергію.

Знову відмінять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай но самі депутати порахують свої витрати на електроенергію.

Знову відмінять..

от тільки самі депутати в цьому питанні нічого не вирішують, тут прерогатива НКРЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить таки введуть диференціацію і поділять споживачів на безліч груп.

Коли був репортаж про відміну першої постанови, то хтось з НКРЕ казав, що виходить забагато виключень (цілі райони в областях, які опалюються тільки електроенергією, квартири і будинки, де живе декілька сімей ітд, ітд, ітд).

хай но самі депутати порахують свої витрати на електроенергію.

Жень, для депутата це збільшення особливої ролі не грає. Він або його не помітить, або просто за неї не платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...