Перейти до змісту

Фотаком жжот


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Припини, тобі вказали пальцем на твою проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

допомагати чогось не хочете!

Нема сенсу, пуста трата часу :)

Все зрозуміло, далі нема сенсу писати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чому я покинув провайдерством займатись.. вот таких клієнтів кілька десятків і ппц... голова як каністра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чому я покинув провайдерством займатись.. вот таких клієнтів кілька десятків і ппц... голова як каністра

І всі питали як ти даєш доступ в інет по НАТ чи проксі?

Да я помилився але суть не в тому.

Дякую за приділену увагу моїм постам... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чому я покинув провайдерством займатись.. вот таких клієнтів кілька десятків і ппц... голова як каністра

І всі питали як ти даєш доступ в інет по НАТ чи проксі?

Да я помилився але суть не в тому.

Дякую за приділену увагу моїм постам... :)

прикинь.. ше не такі перли були :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є інфо: а Укртелеком ADLS теж ріже кількість з'єднань? Бо 1024 точно дає, а вище подивитись не можу - обмеження модема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є інфо: а Укртелеком ADLS теж ріже кількість з'єднань? Бо 1024 точно дає, а вище подивитись не можу - обмеження модема :(

Не ріже, але тут тема взагалі не про це.

Швидкість порту і кількість дозволених підключень це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порийтеся в настройках utorrent-a чи що ви там юзаєте.. там багато гнучких налаштунків.. правильних налаштунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є там в уторренті маскимальна кількість з'єднань (по дефолту стоїть 200) можна більше а можна і менше ставити. Взалежності від того скільки з'єднань модем витримує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти чув про таку штуку, як кількість напіввідкритих з"єднань TCP/IP ? Якшо чув, то користуйся пошуком, став патчик і повинно попустити... Якшо не чув, то воно тобі не потрібно, отключай торент і насолоджуйся нетом )

З.І. І модем тут ні до чого, то проблеми вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Одна відома людина в широких колах міста говорив, що то проблема в ДНК :)

приклад тут http://forum.nag.ru/forum/index.php?showtopic=42659

ps: доречі цікавий форум, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти чув про таку штуку, як кількість напіввідкритих з"єднань TCP/IP ? Якшо чув, то користуйся пошуком, став патчик і повинно попустити... Якшо не чув, то воно тобі не потрібно, отключай торент і насолоджуйся нетом )

З.І. І модем тут ні до чого, то проблеми вінди.

До твого відома користуюсь Звер сборкою, в якій вже пропатчений файлік tcpip.sys на 5000 ніпівввідкритих з'єднань... :)

З.І. Модем тут якраз до чого тому, що він має пам'ять тільки певну кількість відкритих з'єднань (перепрошивка модема на більш свіжу версію допомагає. Але кожна перепрошивка робиться тільки на свій страх і ризик, комусь допоможе, а комусь може і поламати увесь кайф)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То якшо руки ростуть не з того місця, то чого скиглити? Прошивка або стає, або не. Тре просто дивитись шо і куда ллєш і усьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

впала підсітка 10.36.х.х ще в пятницю по договору 2 робочих дні для ремонту вже 3 стікає

хто що може сказати саll центр 780003 тупить і морозиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Моск твій упав Юра. :)

Всі мережі працюють. Що правда зараз проходять роботи по забезпеченню більш якісного сервісу.

На глобальному для регіона рівні. Тому може наблюдатись деякий тимчасовий дискомфорт в роботі деяких вузлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я видал, в наш подъезд оптику вели датагрупповскую...

п.с. может и зря я укртелеком спрыгнул... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга не зря! Я також хочу ОГО! Ця одна іп на мільйон користувачів вже задовбала! Взяв "датагруп" АДСЛ, думав візьму хоч нормальну безлімітку, так виходить, що для нормальної роботи+качання я на безлімі за 100 грн\міс. викачую менше трафіку чим на анлім 84 грн.\міс, це навіть якщо качати тупо цілий місяць 24 години на сутки, то викачуєш тіж 15 зовні + 30 внутрігнього трафіку з їхніми швидкістями безлім...

Хто знає, чи правда що при номері від фотакому не можна ого підключити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга не зря! Я також хочу ОГО! Ця одна іп на мільйон користувачів вже задовбала! Взяв "датагруп" АДСЛ, думав візьму хоч нормальну безлімітку, так виходить, що для нормальної роботи+качання я на безлімі за 100 грн\міс. викачую менше трафіку чим на анлім 84 грн.\міс, це навіть якщо качати тупо цілий місяць 24 години на сутки, то викачуєш тіж 15 зовні + 30 внутрігнього трафіку з їхніми швидкістями безлім...

Хто знає, чи правда що при номері від фотакому не можна ого підключити?

можна, тільки коли на номері УТ можна буде підключити інет ДГ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво коли відписуєшся в цій темі і відразу швидкість на фтп паадає до 20 кб.с чи це випадково так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки ще всього в світі в цей момен робиться поки ти тут відписуєшся....навіть подумати страшно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я в шоці.

колись,коли була попередня система. коли з*єднували з технічним працівником - все було супер.

тепер я уже 2 дні не можу отримати ніякої підтримки по своєму питанню. повно разів дзвонив 780003, дівчатка постійно: "Ваша заявка у черзі...блаблабла"

в мене wipll. і отой свіч, що вчередині будинку блимає всіма лампочками певним ритмом... здається, 1 раз зелений + 3 рази оранжевий. Якби при установці дали хоч якусь інструкцію до нього, то щось сам би зрозумів...

може у когось була схожа проблема (я про wipll :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І само так по собі сталось?...а може ти не авторизував(не запустив авторизатор) або налаштування TCP/IP стоять на автоматі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...