Перейти до змісту

Щось трохи бабклуб притих


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Така весна, про яку говорити не хочеться. Чекаємо справжньої ))), навіть коти не так голосно подають голос ( чи то мені тільки так здається?) І дійсно, більшість прекрасної половини людства перемістились в інші розділи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як писали на одному з синоптичних сайтів про погоду 8-го березня:"Какие бабы,такая и погода"

Хоча на мою думку баби,тобто жінки в нас просто суперові! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весна-невесняна. Хочеться теплого сонечка, хочеться вдихати ароматне повітря, хочеться бачити навколо дерева у цвіті, натомість сніг, сирість, сірі хмари.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле серый цвет - это смесь черного и тысячи оттенков красного, зеленого и синего :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я прокинулась сьогодні від того,що промінчик сонечка скакав по моєму личку,пташечки так дзвінко цвірінькають за віконечком,а небо...таке чисте і гарне!травичка зелена,дерева оживають!все пропуджується від довгого сну!ура!та це ж весна!весна прийшла!!!і я вже замурчала як котик!:)у нас з'явилась нова можливість жити!як приємно зупинитися і вдихати ще прохолодний,але такий свіжий запах повітря!і взагалі в повітрі вже пахне весною!!!А цвітіння садів ніби дає людям можливість хоч на деякий час відволіктись від сірої буденності і потрапити в казку зі щасливим кінцем:весна перемагає похмуру зиму!!!

тож,дівчатка,радіємо,включаємо посмішки і хороший настрій і насолоджуємося весною!!!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-дя, блін. Ше трохи такої роботи і в псіхіатрів додасться роботи. Я здурію і буду буйна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...